Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je neki plan je li

    Odlicno mi radi, cpu 53 stepena, gpu 54, maticna 35, hard 35. Nije nijednom ni stucnula, pao Liverpul na legendary 4-1, Kutinjo ga dao, ovamo dva gola Pogbe, Zlatan iz penala i nestvaran kung fu potez Smolinga posle kornera, Murinjo iznevjerovao
    sigpic

    Comment


    • Teska srca priznajem, ali posle pola sata fife sa seckanjem sam odusevljen i mnogo je bolja od pesa. Da ne pricam o modovima i svim mogucim ingejm zezalicama. Nije nemoguce da uzmem vec ovih dana xbox i fifu

      Comment


      • Meni se igra ova prica s ovim igracem da vidim na sta ce to izaci, a onda karijera da napravim od Arsenala monopol kad su finansije u pitanju
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Fifa prekucava zivot
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Kupih Rocket League za devet i po eura. Kako jebeno dobra zabava
            sigpic

            Comment


            • Imate jos dan ako zelite da uvezete igru na steam, odnosno u library potpuno besplatno

              https://www.humblebundle.com/store/s...pecial-edition
              sigpic

              Comment


              • Valja li taj Shadow Warrior?


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • Vrlo dobra

                  http://www.b92.net/tehnopolis/gejmin...nav_id=1285056
                  sigpic

                  Comment


                  • Poceo u fifi karijeru sa Mancom. Malo da se naviknem na dzojstik i na razliku izmedju fife i pesa. Premocna i preozbiljna igra.
                    Doveo Soaresa, Ceballosa, Pellegrinija i Brandta. Otisli Rooney, Young i Darmian.
                    Teska fifa kad namestis one konfiguracije da maltene nemas nikakvu pomoc od ai. Sto je extra jer je realnije i zanimljivije posto ne derem komp ko na pesu. Bar ne za sada

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Teska srca priznajem, ali posle pola sata fife sa seckanjem sam odusevljen i mnogo je bolja od pesa. Da ne pricam o modovima i svim mogucim ingejm zezalicama. Nije nemoguce da uzmem vec ovih dana xbox i fifu
                      Možda je bolja da se igra ovako, ali za 1na1 ili 2na2 PES je majka. Mnogo bolji gameplay ima PES

                      Comment


                      • Ma FIFA potpuno drugi svijet u odnosu na PES, to je jedina prava simulacija fudbala, neprevazidjen gameplay, ponasanje igraca, pasovi, kontrola lopte. PES je sala prema FIFA-i. Vec sad mogu da kupim FIFA 18 za 35 eura na cdkeys, cim bude 25 moja je.

                        Ajde da bacimo ovih dana koji hax ako ste raspolozeni, tri na tri ili cetiri na cetiri
                        sigpic

                        Comment


                        • Au jbt hax, pa to smo pikali ovde na forumu pre jedno 5-6 godina secam se
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ja kad dodjem u pub da igram, od 20 PSova, na 15 se igra PES, deca igraju FIFU i GTA. Verujem da je lepsa, i meni lepse deluje, ali gameplay nije bolji. I to nije samo moje mišljenje. Za 1 na 1 i 2 na 2... Ne pričam ovako protiv kompa, i razne modove igre. Nije FIFA toliko lošija, meni je već od FIFA11 korektna, ali...

                            Comment


                            • Meni nece FIFA biti bolja ni za milion godina, meni je i dalje PES dobar a pogotovo ovaj PES 18

                              Comment


                              • PES full manual je keva i takticki ima dubinu i realnost koju fifa ne moze da dohvati.

                                Comment

                                Working...
                                X