Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicna igra u najavi, imaju dosta posla da usavrse igricu. Velik poduhvat, fps, voznja, grafika... mnogo toga ima da se usavrsi da bi igra bila sto bolja.

    Ideja je fantasticna.

    CS 1.6 daleko bolja igra od CS:GO. Prokleti skinovi, valve samo na pare misli.

    Comment


    • Igrao neko DayZ?
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Izasao je FOOTBALL MANAGER 2017-STEAMPUNKS.
        sigpic

        Comment


        • Jel igrao neko ovaj novi FM ili barem 2016? Da znam vredi li uopšte skidati, posto čitam da je 17 isti kao i 16 samo malo apdejtovan.


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Jeste li uzimali na Steam-u ista ovih dana? Skoro sve je na popustu do 5. jula.

            Ja sam danas kupio Valve Complete Pack za svega 17,17 evra. Redovna cijena je inace 198,81 evra.

            Jos nesto mozda uzmem ali razmislicu.

            Comment


            • Ja sam uzeo NBA 2K17 i opucih se igrajuci, znao sam da PUBG nece biti na popustu, mozda uzmem Rocket League.

              CSGO imam od prije, Valve je ok popust bas ali mi ne treba

              Ja pratim u svakom slucaju ali ono valjalo bi da i ovdje postujemo da ne propustimo nesto
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ja sam uzeo NBA 2K17 i opucih se igrajuci, znao sam da PUBG nece biti na popustu, mozda uzmem Rocket League.

                CSGO imam od prije, Valve je ok popust bas ali mi ne treba

                Ja pratim u svakom slucaju ali ono valjalo bi da i ovdje postujemo da ne propustimo nesto
                Kako se snalazis u odbrani? Ja sam morao krv da propisam da bih pronasao neka iole prihvatljiva podesavanja. Igraci se bas lako pogube kad branis pik&rol. Onlajn su to dosta eksplojtovali, bukvalno pozovu dva pik&rola jedan za drugim i ostanu im dva igraca slobodna ko duhovi, svaki jebeni napad, a tvoji lete ko muve bez glave, cuvaju vazduh. Dosta bagovita odbrana, al ako podesis kako treba i branis po planu, moze da se prezivi teskom mukom.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Odlicno, prvo sam imao problem jer sam drzao brzo trcanje, ali sam onda ukapirao da ne smijem da ga taknem u odbrani i da moram da se zalijepim za igarca i drzim desni stik naprijed. I onda ide anticipacija, kad mijenja ruke onda moze da se pokusa da se ukrade lopta, ako se to radi dok ne mijenja ruke onda je gotovo, izbacice ga. Ali brzo trcanje nikako ne smije da se pritiska u odbrani, odma se gubi balans.

                  Meni je napad veliki problem, tacnije sut. Svi igraju ili sa Klivlendom ili sa Golden Stejtom, dok je meni super zanimljivo sa Pelikansima i Klipersima npr, ali kad je igrac sam i opet savrseno ne ispunis krug pogodice u 20% slucajeva samo ,sto je veliki nonsens. Svaki igrac ima drugaciju mehaniku suta, Kari kad je sam pogadja u 90% situacija, a ovdje svaki put mora zeleno da se pojavi, mnogo zajebano.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja sam zbog odbrane izbrisao NBA, toliko sam se iznervirao da sam izbrisao igricu. Jbm mu sunce ljudi svaki napad kos, uvek sami na sutu, probam da ukradem loptu on me prodje ja da promenim igraca on mi da nekog na drugoj strani i on lagano polaganje. Posto sam igrao sa Wizardsima, odradio par trejdova bila mi centarska linija Vucevic-Nene, pa sam isao na niski post, a onda su me provalili pa sam forsirao sa ulazom Beal-a i Walla, a na kraju sezone imao sam skor 19-63 i bio sam predzadnji, a na primer na nba 14 i 15 sam stvarno dobro igrao, tako da sto se mene tice dosta mi je nba-a i nerviranja.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Odlicno, prvo sam imao problem jer sam drzao brzo trcanje, ali sam onda ukapirao da ne smijem da ga taknem u odbrani i da moram da se zalijepim za igarca i drzim desni stik naprijed. I onda ide anticipacija, kad mijenja ruke onda moze da se pokusa da se ukrade lopta, ako se to radi dok ne mijenja ruke onda je gotovo, izbacice ga. Ali brzo trcanje nikako ne smije da se pritiska u odbrani, odma se gubi balans.

                      Meni je napad veliki problem, tacnije sut. Svi igraju ili sa Klivlendom ili sa Golden Stejtom, dok je meni super zanimljivo sa Pelikansima i Klipersima npr, ali kad je igrac sam i opet savrseno ne ispunis krug pogodice u 20% slucajeva samo ,sto je veliki nonsens. Svaki igrac ima drugaciju mehaniku suta, Kari kad je sam pogadja u 90% situacija, a ovdje svaki put mora zeleno da se pojavi, mnogo zajebano.
                      Meni se milion puta desilo da ne ispunim krug za pola milimetra i da mi omasi. Moj ti je savet da iskljucis krug i da gadjas na osecaj. Ja sam tako bas mnogo poboljsao sut. Nikad ga posle nisam ni ukljucivao.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Najbolje da sutirate preko pro stikova, ali onda morate da pogodite tacno i ugao, ali kad nastrebate tako bolje je nekog preko samo dugmeta. I da uvek je bolje na osecaj, gledati zglob i izbacaj igraca.

                        Comment


                        • Originally posted by Ognjen View Post
                          Jeste li uzimali na Steam-u ista ovih dana? Skoro sve je na popustu do 5. jula.

                          Ja sam danas kupio Valve Complete Pack za svega 17,17 evra. Redovna cijena je inace 198,81 evra.

                          Jos nesto mozda uzmem ali razmislicu.
                          Prestao sam da se bavim rasprodajama na Steamu kada sam provalio da imam 450 igara, a da vise od pola nisam ni igrao

                          Comment


                          • Znam ja da treba da sutiram preko stika, problem je sto nikako ne mogu da se naviknem, izgubim se potpuno. Ali ono tek sam poceo, nije prosla ni nedelja dana i bez problema sam prosao dvije lige, a i trecu cu kako je krenulo. Ali izgasicu krug taman pa da vidim kako ce ici, nije da ga ja gledam, ali vidim kad odradi izbacaj i uvijek je to bas blizu savrsenom sutu ali dzaba, ne ulazi u 80-90% situacija. Odbrana mi je beton stvarno, najvise sam primio 62 poena, prosjecno primam 45.

                            Moramo kupovati PUBG, da se nadjemo na team speak i da se sibamo samo bih volio kad bi dali barem sat cisto da vidim kako je optimizovana i sta radi od cpu-a

                            sigpic

                            Comment


                            • Koja je ovo igra? Izgleda vrlo zanimljivo... Obožavam TPS igre, nikad neću prezaliti sto nisam vise stigao da igram MGO tj sto čini mi se nije bio preterano popularan.


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                              Comment


                              • Bas zanimljivo i zarazno izgleda, jos moze i u timovima da se igra
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X