Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Worms pravi battleroyal? Take all my money
    Salim se, ali bas me zanima na sta ce to da lici

    Comment


    • bas ovih dana igram armagedon i posle 20 godina najbolja igra
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • AC: Valhalla gameplay

        https://mondo.rs/MobIT/Igre/a1345327...o-curenje.html
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Bio ACdyssey u jednom trenutku free na PSpreko vikenda.

          Rekoh da probam, upalio i igrao oko sat vremena i obrisao.

          Činilo mi se zanimljivo kada sam video trejler, nordijska mitologija, ali gledajući sad ovaj Gameplay shvatih da je zapravo isto kao i većina prethodnih delova.

          A to me nikako ne privlači... poslednji koji sam igrao je čini mi se AC 2 i to sa razlogom.

          Siguran sam da će imati svoju ciljnu grupu i da će se dobro prodavati. Ali ne bi bilo loše da malo zastanu i osveže igru.

          Kao npr GoW, koji je isto prešao sa grcke na nordijsku mitologiju i postala jedna od najboljih igara ove generacije i generalno jedna od najboljih za Sony.


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment






          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • http://www.ps1fun.com/

              sve retro igre na jednom mestu preko browsera
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Tuzan Xbox Games showcase.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Smazao sam Halo: Reach za manje od 24 sata. Pravio sam pauze. Nisam ocekivao da cu se tako brzo uvuci u taj svet, bas sam se zarazio. Kapiram da cu do sredine sledece nedelje preci Halo 3, ako se ne zasitim.

                  Idemo Combat Evolved!

                  Comment


                  • Sad sam bas bacio pogled kada su svi delovi izasli, pevacu od srece ako izdrzim do trojke. Ima mnogo da me smori repetativni gameplay, ali kad sam preziveo Borderlands mozda nekako dobacim do trojke. Sada da li cu je preci u sledecih 10 dana, videcemo.

                    Moracu da smislim kako da doziram. Ima u nekom trenutku da pregorim.

                    Aprila meseca gledam da su izasla dva dela i samo ih odlazem, onda prosle nedelje mi iskoci info da su izasla jos dva. Pre ovog Infinitea, izlaze Halo 3 ODST i Halo 4. Uh

                    Comment


                    • jel igras na pc-u?
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Da, krenuli su od decembra da izbacuju igre pre novog Halo:Infinite koji izlazi krajem godine. Sve sto je deo The Master Chief Collection.

                        Ja se vec uveliko bacio na dvojku, lele kolko sam izginuo u drugoj polovini Combat Evolved. Mislio sam da cu da pregorim i da cu da napravim pauzu. Malo su me ubili u pojam sa par stvari, ali ajde. To je u 2001oj godini bio hit, sada je zesce smaranje. Jebem ja mater onom kome je bila ideja da ne koristim WASD dok vozim kola, nego moram misa da pomeram.

                        Comment


                        • steta sto nece peticu portovati
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Killjoy

                            sigpic

                            Comment


                            • Uzeo nba 2k20 za 6 oira. Znam da ga svi pljuju ali koliko kontam zbog online modova, a mene to ne zanima. Samo hocu da igram nesto kao franchise mod ako ima. Nemam vremena ni zivaca za nesto slicno fifi

                              Igrao neko single player? Utisci?

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X