Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzaba ti i jedna i druga konzola ako nemas tv od 1000$ i jace da to ispratis kako valja Ako imas tv od 300$ svakako neces vidjeti nista od tog cuvenog 4K UHD HDR bla bla bla Isti ti je k*rac sta god da igras

    Mnogo bolje su pojedine igre za Xbox One X izgledale na dobrom tvu. Velika je razlika u pitanju. Nema bez dobrog tv-a nista. Naravno, ako ti je grafika toliko bitna...


    Cekajuci BG3...
    Last edited by powerslave; 26-09-20, 20:49.

    Comment


    • Dosta igara će imati 1080p modove sa većim framerateom i/ili ray tracingom, što je za moj TV taman. A i da imam veći, 1080p/60fps uvek biram pre 4k/30fps.

      Comment


      • Originally posted by The Changeling View Post
        Dzaba ti i jedna i druga konzola ako nemas tv od 1000$ i jace da to ispratis kako valja Ako imas tv od 300$ svakako neces vidjeti nista od tog cuvenog 4K UHD HDR bla bla bla Isti ti je k*rac sta god da igras

        Mnogo bolje su pojedine igre za Xbox One X izgledale na dobrom tvu. Velika je razlika u pitanju. Nema bez dobrog tv-a nista. Naravno, ako ti je grafika toliko bitna...


        Cekajuci BG3...
        Uskoro ce BG3 ne brini nista I onda krece ludilo ...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Uskoro ce BG3 ne brini nista I onda krece ludilo ...
          Ja sam sa cetiri druga poceo da igram Descent Into Avernus Da se sto bolje nalozimo za BG3 Zapeli smo smo je bili prosle godine ali nismo daleko dogurali prije nego sto smo prestali da se okupljamo redovno... Sad ima da je otresemo, da j*be oca

          Comment


          • dokle ce ici ti TV-i posle 8k? pa to vise nece ni moci stati u sobu...
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Ne moras da imas tv od 1000 evra, dovoljna je neka skromnija marka ali sa ekranom od bar 65 inca.
              Sa tolikim monitorom bices u drugoj dimenziji.
              Tako veliki ekrani mogu da se nađu poprilicno povoljno, a dozivljaj je neverovatan.

              Comment


              • Dosao sam kuci pjan kao guzica i prosuo sam punu casu vode na moj Xbox One X... ugasio se posle 5 sekundi Stavio sam ga u pirinac... Dako se izvuce Mada mislim da je vec pokojni Nista... ostaje mi PS4 da se tjesim.

                Comment


                • Originally posted by The Changeling View Post
                  Dosao sam kuci pjan kao guzica i prosuo sam punu casu vode na moj Xbox One X... ugasio se posle 5 sekundi Stavio sam ga u pirinac... Dako se izvuce Mada mislim da je vec pokojni Nista... ostaje mi PS4 da se tjesim.
                  Bem te luda. Mora da je slucajno krenula na YouTube "Sta se ono na Dinari sjaji", ti se uplasio i prosuo vodu po xboxu

                  Comment


                  • Ma slusao neke stare pjesme, pa se malo opustila ruka... Cini mi se da je u momentu kad je Xbox riknuo upravo isao Janicar od Cuneta Gojkovica

                    Comment


                    • Hahahahahahahahahahhahahahahahahahah Bog ti salje tajne signale.


                      Sent from my iPhone using... using my brain cells

                      Comment


                      • Taman sad mozes preorder nove konzole
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Nisam htio da uzimam ovaj novi Xbox dok ne izadje naprednija verzija, ali eto sta cu sad kad moram

                          Comment


                          • Ja bih to uzeo sranje samo kad bi ti igrao Madden. To bi već bilo epski

                            Comment


                            • Nisam jos uzimao ovaj novi Madden. Taman cu ga uzeti kad budem kupovao novi xbox. Kupim Madden svake godine i ako ga slabo kad igram.

                              Comment


                              • Izgleda ce morati novi Xbox da saceka... ziv je One X! Izlijecio ga je pirinac

                                ...PS4 se vraca na smetliste starih konzola.

                                Comment

                                Working...
                                X