Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imas besplatni antivirius Avast, umesto Office-a mozes da probas besplatni LibreOffice, potpuno je kompatibilan sa formatima Microsoftovog Office-a. Od jos nekih korisnih programa imas CCleaner, 7-zip, qBittorrent, papi je spomenuo Malwarebytes, MPC-HC.
    Last edited by Mr. Wolf; 28-02-20, 12:34.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Lepo kaze Papi, ne treba ti anti-virus. Ne znam ni gde bi danas mogao da naidjes na virus. Pirateriju skidaj sa proverenih sajtova i to je to.

      Ja na poslu imam OpenOffice i mnogo mi ide na zivce, probacu bas ovaj Libre.

      Kuci naravno piratski MS Office.

      Comment


      • Koji su provjereni sajtovi za pirateriju? E za njih mi treba taj vpn jbm li ga...

        Comment


        • Izgleda da Horizon: Zero Dawn izlazi na PC ove godine. Potez bez presedana u skorijoj istoriji Sonyja.

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Da li neko ima informaciju ima li FM20 da je krekovan i spreman za skidanje? Prosle godine sam vec posle par dana nasao CPY verziju ali ove godine ih nema.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Da li neko ima informaciju ima li FM20 da je krekovan i spreman za skidanje? Prosle godine sam vec posle par dana nasao CPY verziju ali ove godine ih nema.
                Nije jos uvek krekovan FM20, evo ti link gde mozes proveriti ubuduce https://crackwatch.com/game/football-manager-2020.
                sigpic

                Comment


                • Samo zelim da kazem da od papija nema boljeg BFV igraca. Dvije partije odigrali, obje dobio. Ajde papi keruj nas do nove pobjede, samo ti se cekas
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne mogu, opet će me prozivati da cheatujem. Nek odmore malo za vikend, pa onda laganeze opet. A i reče mi Srki da ste se i bez mene iznenađujuće dobro snašli, top squad oba puta

                    Comment


                    • Preko Steam-a mozete igrati Half Life i Half Life 2 besplatno u naredna dva mjeseca, sasvim dovoljno vremena da se odigraju obe igre. Ko nije igrao neka obavezno odigra ako se ima vremena od obaveza.

                      Comment




                      • Kako sam srecan sto je ovaj projekat u rukama Lariana. Neka sve igre od sad pa do kraja mog zivota budu sranje, samo da ova ispuni ocekivanja i dostigne nivo dvojke. Kupicu novi lap top samo zbog ovoga.



                        Bas velike nade polazem u ove ljude. Nadam se da se necu razocarati.

                        Comment


                        • Moze mala pomoć, ne mogu da se logujem na ps4 mrezu.
                          Izbacuje mi error NP-40833-8
                          Probao sam i reset i azuriranje ali ništa.
                          Ne znam, šta da radim?
                          Last edited by Centurion; 31-01-20, 00:27.

                          Comment




                          • Divinity: Original Sin 3... pardon, Baldur's Gate 3... ili mozda Baldur's Gate: Original Sin

                            Posto je ovo i dalje early alpha faza igre i posto nismo vidjeli dovoljno svijeta, ne mogu da sudim... ali ovo sto smo imali prilike da vidimo izgleda kao jos jedna D: OS igra, ali ovog puta sa D&D 5e pravilima.

                            Ne svidja mi se interfejs i molim boga da ga promijene jer ovo sad jednostavno nema veze sa BG. Ne svidja mi se ni sto je bitka turn based, ali sta da se radi... razumijem da su htjeli sto vjernije da docaraju tabletop D&D iskustvo. Sve pohvale za trud Nisam fan pete edicije, ali me raduje sto se pridrzavaju pravila, sto znaci da onaj ko ne poznaje D&D pravila nece moci da predje igru Tako i treba! Nauci pravila pa dodji da igras

                            Posto je prica smjestena nekih 100 godina nakon dogadjaja u BG2 i posto nema veze sa Bhaalspawn sagom mogli su je nazvati drugacije... nije moralo Baldur's Gate 3. Ali razumijem.. ime prodaje proizvod. Mogla se zvati Baldur's Gate: neznamnijasta, kao ono sranje BG: Dark Alliance na ps2 koja nije imala nikakve veze sa BG 1&2. Ovako mislis da dobijas nastavak za BG 2, kad ono kurcina

                            Uzbudjen sam sto cemo dobiti full virtuelno D&D iskustvo. Jedva cekam da zarolam barda Mozda rangera Ovaj iz Lariana rece da je radnja smjestena u vrijeme odma posle dogadjaja iz Descent Into Avernus kampanje, sto znaci da je proslo skoro 130 godina od dogadjaja u dvojci. Spellpague dosao i prosao, u medjuvremenu se utrostrucila populacija u gradu, zamalo izbio gradjanski rat, pala vlada, dosla nova vlast itd Ja sam sa jos tri druga igrao Descent Into Avernus kampanju, ali je nikad nismo zavrsili... tako je to kad se skupite jednom nedeljno, otegne se i onda posle mjesec dana ti se vise i ne igra.

                            Samo neka promijene interfejs, ostalo ce sve biti kako treba. Jedva cekam da se vratim u Baldur's Gate!
                            Last edited by powerslave; 28-02-20, 06:01.

                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Iskocio mi na YT klip PS2 verzije SC: Double Agent. Nikad necu prezaliti sto takva verzija nije izasla i za PC. Steta sto verovatno vise nikada nece napraviti SC u fazonu prva cetiri dela, vec ce biti nalik na Blacklist.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X