Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja ti je VGA?
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Sranje bas, rx 460 4gb

      Zastrasujuce kako gura sve, a star deset godina, zastrasujuce. Pritom ima ogromne mogucnosti kod oc, a ja ga drzim na stock cijelo vrijeme.

      sigpic

      Comment


      • Inace bas mi kad je krenula frka oko korone i kad su stopirali posiljke sa Alija crkne Deathadder posle tri godine i sjebu me da ne mogu da narucim MX518 Legendary, pa naletim kod nas na Redragon Phoenix M702 za 30 eura i mogu reci da je top mis, grip nije skroz claw nesto je izmedju claw i fingertipa ali odlicno lezi u ruci, smetaju side buttons sa desne strane ali je pravljen za obje ruke. Ima i tegice pa moze da bude znatno tezi sto mi je veoma bitno, bas sam prijatno iznenadjen. Nemam pojma koliko ce izdrzati, ocekivao sam Deathadder duze gura iskreno, ali otisao mu senzor. Ovaj Redragon ima odlican sezonor isto.
        sigpic

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Vladane nadogradis sebi neku polovnu XFX RX580 8GB i jos 8GB RAM memorije i moce ti sljakati skoro sve na max.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment




            • Nadam se da ih ovog puta neće nešto osujetiti, koliko su već odlagali, to predstavljanje konzole kao da je ukleto

              Comment


              • Nisam siguran da predstavljaju konzolu, nego samo buduce ekskluzive, tehničke karakteristike sistema itd...
                Nadam se da ce prikazati kako petica izgleda, ali moguce da cemo još cekati, mada mislim da su sada preterali.
                Konzola bi trebalo da bude puštena u prodaju oko novembra ili decembra, a sada je vec skoro polovina juna.
                Vreme je da se karte otkriju.

                Comment


                • Na to sam i mislio, šta će se igrati Oni su rekli da će biti fokus na igrama, ali me ne bi iznenadilo ako pokažu konzolu. Ovih dana kreće u proizvodnju u Kini, što znači da će morati uskoro da je pokažu da ne bi neki Kinez uslikao u fabrici i okačio na net (već im se desilo sa PS4 Pro ).

                  Tako da, sutra PS5, a u prekosutra ističe embargo na opise za The Last of Us: Part II. Po onome što se već piše po Twitteru, igra je fantastična

                  I mnogo dobar intervju sa glavnim likom koji je radio na igri :
                  https://www.gq-magazine.co.uk/cultur...mann-interview
                  Last edited by s_hyperion; 10-06-20, 18:51.

                  Comment


                  • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Valorant je previse mocan
                      Cak i na fpsu od 60 moze se roka. Malo pre vezao partije za 4,4,5 killova

                      Vlatko kako se dolazi do novih agenata? Ja sam dva uzeo za sad.

                      Comment


                      • Ako kupite PS5 dobijete GTA5.

                        Comment


                        • Fucking GTA 5, dobro da nisu još i debilni Skyrim pokazali

                          Inače, dizajn konzole je brutalan, ali očekujem dosta podeljena mišljenja. I ogromna je.

                          Last edited by s_hyperion; 12-06-20, 00:46.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Valorant je previse mocan
                            Cak i na fpsu od 60 moze se roka. Malo pre vezao partije za 4,4,5 killova

                            Vlatko kako se dolazi do novih agenata? Ja sam dva uzeo za sad.
                            Samo aktiviraj ugovor heroju kojeg nemas, kako igras punis mu lvl, na petom ce ti biti otkljucan, i tako za svakog koji je zakljucan, sem ako ces da uzmes neki dobar pistolj pa guras nekog heroja do desetog lvl. Ja sam uzeo pass, solidni su skinovi, a nije skup pass, mnogo isplativije nego da kupujes neki skin. Vandal na 45. lvl je haos, ali je top i Phantom na 25. i Ghost na 35.
                            sigpic

                            Comment


                            • Da da, skontao sam u medjuvremenu

                              Comment


                              • Originally posted by zdravkelja View Post
                                Fucking GTA 5, dobro da nisu još i debilni Skyrim pokazali

                                Inače, dizajn konzole je brutalan, ali očekujem dosta podeljena mišljenja. I ogromna je.

                                Spoiler


                                Svidja mi se izgled konzole. Potrudili su se u odnosu na Xbox


                                EDIT: Na GOG-u mozete besplatno preuzeti Hitman: Absolution
                                https://www.gog.com/game/hitman_absolution
                                Last edited by Mr. Wolf; 12-06-20, 14:46.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X