Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Platio je 30 eura, od prodaje creatova iz igre zaradio 23 and counting Igra je savrsena, toliko je mocna i random, toliko taktika ima da je to nevjerovatno. Igram je dva i po mjeseca i ne da mi nije dosadila, nego svaki dan jedva cekam da igram. I sto se mene tice za te pare je kradja, ja bih je sad lagano i sto eura platio

    Ostavljao sam vec, ovdje je 25 eura i dobijas key u roku od sekunde, koji ubacis na steamu i to je to

    https://www.cdkeys.com/pc/games/play...c-steam-cd-key
    sigpic

    Comment


    • Gledam shrouda svako vece na twitchu. Bruka koliko dobro to izgleda. Bas intense battle tokom celog gamea. Sa jos par mapa i oruzja, da se raznovrsnost digne na jos veci nivo, mada iovako deluje prilicno dobro. Razmislicu dobro oko investicije.
      sigpic

      Comment


      • Ostavljao sam i shroudov twitch, covjek se nenormalno krece, i puca naravno, ali mu je kretanje bas zastrasujuce. Mada su uvijek najbolji igraci oni koji ne strimuju, a od strimera je shroud broj jedan za sad definitivno. Mada igra na americkom serveru, a najbolji igarci ubjedljivo su na evropskom, ima i do toga. Skandinavci i Rusi posebno gaze.
        sigpic

        Comment


        • Mi kad igramo squad npr. svaku 15. partiju dobijemo na evropskom serveru, na azijskom lagano mozemo da vezemo dvije pobjede iz tri cetiri partije, dok na americkom pobjedjujemo jednom u pet partija, samo ping zajebava pa zna da kida, ali je ogromna razlika izmedju Evropljana i ostalih, bas ogromna.
          sigpic

          Comment


          • Ko da kosta 500 evra
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Ko da kosta 500 evra
              Ne bih davao ni 2e za igru koju necu vrteti neko vreme, a kamoli 30e.

              Shroud bas bogotac. Ono sto mi je jos zapalo za oko je da ima dosta trolera (kao onaj Wadu ), a i citera? Cini mi se da sam video nesto slicno kao na csu, speed ili kako se vec zove taj cit.
              sigpic

              Comment


              • Fifa demo gameplay maltene isti kao prosle godine, sto znaci sjajan, grafika bolja, odigrao sam nekoliko utakmica i bas sam zadovoljan.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Fifa demo gameplay maltene isti kao prosle godine, sto znaci sjajan, grafika bolja, odigrao sam nekoliko utakmica i bas sam zadovoljan.
                  Je li izasao demo za PES?

                  Comment


                  • Izasao je ima i 15 dana, necu ni da ga probam, sve mi je jasno po cijeni vec
                    sigpic

                    Comment


                    • Probao i ja Fifu 18 demo, ja primecujem promene u grafici, animaciji igraca, sutevima (manje vise).

                      Comment


                      • PUBG je najigranija igra ikad zvanicno.

                        PlayerUnknown’s Battlegrounds je od marta, kada se po prvi put našao na Steamu, stekao ogromnu popularnost, koja ne pokazuje znake stajanja. To se desilo ovog vikenda, zato što je ova battle royale igra dostigla neverovatnu cifru od tačno 1,348,347 igrača čime je sa trona skinula Dotu 2, koja je postavila prethodni rekord sa 1,291,328 igrača, a nedavno je cifru od oko 1.2 miliona igrača dostigao i odnedavno dostupni Destiny 2.
                        http://steamcharts.com/app/578080
                        sigpic

                        Comment


                        • Au, jebote
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Blago vama sto mozete da igrate igrice. Ja jedva uhvatim vreme za nesto. Witchera 3 imam instaliranog - zapeo sam vec na pocetku. Starcraft II LotV jos nisam ni naceo. Deus Ex: Mankind Divided nisam ni nabavio. Sve na sta se moj gejming svodi je jedna (ako i toliko) utakmica dnevno PES-a ili NBA. Planiram odavno kao da kupim CS:GO, a sad vidim da je PUBG preuzeo primat. I kako da znam sta mi je ciniti?
                            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                            Comment


                            • Ako imaš priliku uzimaj PUBG, najjača igra koja je izašla

                              Comment


                              • Originally posted by Carcosa View Post
                                Blago vama sto mozete da igrate igrice. Ja jedva uhvatim vreme za nesto. Witchera 3 imam instaliranog - zapeo sam vec na pocetku. Starcraft II LotV jos nisam ni naceo. Deus Ex: Mankind Divided nisam ni nabavio. Sve na sta se moj gejming svodi je jedna (ako i toliko) utakmica dnevno PES-a ili NBA. Planiram odavno kao da kupim CS:GO, a sad vidim da je PUBG preuzeo primat. I kako da znam sta mi je ciniti?
                                E Starcraft 2 sam bukvalno doktoriro. Igrao sam i na Steamu (ili Battle beše) samo mi je nešto tu ipak falilo, šta znam... Ali kampanje sam završio sve i to na ultra. Samo dve nisam nikako uspeo...
                                al sada igram Crusaders Kings 2. Jel igro neko? Probao i keca ali sam brzo batalijo jer je ova mnogo komplikovanija, bogatija i sa 50 puta više raznih opcija. Kad sam počeo mislio sam da je na istu foru ali ne da nije nego mi je trebalo 5 dana da skapiram sve tutorijale sa YT. I opet se jebavam sa nasleđivanjem i vazalima.
                                Postoji prepoznatljivost da je igru radijo Paradox ali u izvođenju ipak ima dosta razlika, osim za EU 4. Ko voli komplikovanije strategije ovo je prava igra.
                                E sad o čemu se radi - u zavisnosti od DLCja kojih ima dvadesetak zavisi i odakle se kreće. Ima i onaj iz kojeg se kreće od Rima ali ja ga nisam instaliro nego sam krenuo od vremena Karla Velikog (8.vek). Najlakše je igrati Irsku i Škotsku jer igrač ima bar 100 godina vremena da napravi nešto sve dok ne počnu jebeni Vikinzi da akaju svaki čas. Ali neka sad, to je baš duga priča, ako nekoga interesuje neka pita. Mapu sveta čine Evropa, severna Afrika, bliski Istok, Skandinavija, Rusija i deo Sibira i Indija. Ko želi može da proba i sa Raško, Slavonijom i Dukljom-Zetom ali odmah da zna da uopšte nije lako održati se u životu. Poenta je održavati dinastiju i naslednike, nema veze da li se dobijaju ili gube teritorije i kraljevstva već da se imaju naslednici. Kraj igre pada u vreme propasti Vizantije i ko hoće da nastavi radi mu savegame u Europa Universalis 4. To znači da se ima celih 7 vekova (769-1453) vremena da se napravi nešto. To ukratko znači da jedna kampanja može da traje nedeljama ako se igra prosečnom brzinom.
                                Last edited by Thylacine; 20-09-17, 15:15.

                                Comment

                                Working...
                                X