Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Shadow of Mordor predjes za dan, a treba ti maksimum nedelju dana veoma laganog igranja za 100%, inace ako imas vremena za tri dana maskimum.

    Comment


    • Igracu i DLC-ove, malo ce to duze da potraje.

      Tek malocas izvalio da Gametrailers vise ne izbacuje reviews u poslednjih godinu i po dana.Sva sreca pa je iskocio ACG.Gamespot izbegavam u sirokom luku.

      Comment


      • Da, ugaseni su pocetkom 2016. Ali dobar deo te ekipe je ostao zajedno, sada vode ovaj kanal:

        https://www.youtube.com/channel/UCZr...8E353rZsB3jaA/
        Last edited by s_hyperion; 18-08-17, 16:42.

        Comment


        • Znam, video sam to juce.

          Ima li Shadow of Mordor neki zanimljiv propratni sadrzaj?Ovo do sada sto sam video je poprilicno tanko..Bukvalno mi dodjem da idem od tacke A do tacke B da bih prelazio glavne misije.Ovim tempom bicu gotovo do ponedeljka, a vala necu se ni cimati da igram DLC-ove.

          Comment


          • Originally posted by burghamstd View Post
            Pozdrav ljudi,

            Treba mi predlog za 2x gamepad za komp, naravno za igranje PES-a

            Imam neki vaučer za popust, pa mi treba preporuka šta od ovoga da izaberem: Gamepad za PC
            Samo Logitech, kolega. Kupila mi zena F310 (htela da mi uzme F710, ali se ja kunem u stari dobri kabl), i posle njega mi ne pada na pamet bilo koji drugi. Koristim ga i za PES i NBA, ali sa njim igram i Witchera 3.
            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

            Comment


            • Kad Shroud bude online i igrao PUBG gledajte ga obavezno, covjek nije normalan. Inace je on pro CSGO igrac ali nije realno sta radi u PUBGu

              https://www.twitch.tv/shroud

              Igraju on i Summit cesto, i on je top igrac

              https://www.youtube.com/channel/UC9X...24RDzZA8fheEjg
              sigpic

              Comment


              • Evo poslije 4-5 godina od kad je izasao smogao sam snage da pocnem da igram ovaj Diablo 3,vukla me nostalgija iz djetinjstva reko da vidim kako to izgleda,vecina kazu da je sranje je li bas toliko lose?

                Comment


                • Originally posted by burghamstd View Post
                  Pozdrav ljudi,

                  Treba mi predlog za 2x gamepad za komp, naravno za igranje PES-a

                  Imam neki vaučer za popust, pa mi treba preporuka šta od ovoga da izaberem: Gamepad za PC
                  Ja imam 2 bežična xbox one džojstika, mnogo čega sam se odrekao tih par mjeseci da ih priuštim, ali su bez konkurencije najbolje što tržište ima ponuditi! Baterije možeš mijenjati, kupiš adapter za PC od nekih 20 eura na koji se može prikačiti 8 komada i tjeraj. I za razliku od većine drugih wireless kontrolera, ovaj zaista može na 10 metara i ima savršen odziv. Zapravo sam sa njima prvi put na PC-ju imao osjećaj da igru igram na konzoli.

                  p.s. Imaš i vibracije kad te Shawcross skrka!
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • @srdjan&Erik

                    Jeste igrali Andromedu?Ja debil mislio da nije ni izasao krek. Drugar mi donosi za vikend, ali posto cu da idem na rostiljijadu, a igram COD i Arkham Knight ostavljam za pocetak septembra,
                    Last edited by Ricma; 23-08-17, 18:40. Reason: omasio mesec hahahaha

                    Comment


                    • Ricma@ Ja sam je po izlazku ostavio sa strane zbog onih gluposti oko animacija i raznih bugova. Pre par dana sam procitao kako su zavrsili sa izbacivanjem zakrpa za singleplayer tako da sam je skinuo sa zadnjim azuriranjem i planiram odigrati u blizoj buducnosti. Po svemu sto sam iscitao igra je dosta losija od ME trilogije ali se svakako treba odigrati. Javim utiske kad zavrsim sa igranjem.

                      Uzivaj u Batman-u, definitivno jedna od najboljih igara koje sam odigrao u zadnjih par godina.
                      sigpic

                      Comment


                      • PUBG turnir live, uveliko traje, danas su squadovi, ludilo organizacija

                        https://www.twitch.tv/playbattlegrounds
                        sigpic

                        Comment


                        • Bio sam bolestan ove nedelje pa nisam ni igrao puno COD i AK, dok se prethodne dve veceri previse zajebavam.Moracu sutra da se uozbiljim.Moguce da Betmena ostavim za kraj sledece nedelje, kada se vratim u stan posto putujem sledeci vikend.

                          Comment


                          • PUBG prodao preko osam miliona kopija, prva igra koja je poremetila Valve na Steamu, prvo su bili prva igra koja ne dolazi iz Valvea da je top tri na Steamu, pa su onda presli CSGO i prvi koji su bili u top dva, a prije nedelju dana su bili i na prvom mjestu cak ispred Dote 2 sto je nezamislivo. Imali su oko 30 000 igraca vise u tom jednom trenutku u igri od Dote 2.

                            Creatovi koji se kupuju u igri se sasvim fino prodaju na Steamu, platio sam igru 30 eura, od prodaje creatova zaradio 20 vec
                            sigpic

                            Comment


                            • Imate na tw live streamove za profi turnir u CS:GO, Dreamhack Summer. Dok je bio 1.6 pratio sam ovo, tj gledao snimke na yt, nije imalo live

                              Comment


                              • Igra li neko "Geo-Political Simulator"?

                                Ja se opasno navukao. Igram je već par meseci, a planiram da je i uzmem kroz mesec-dva. Iskreno malo je preskupa za naš standard ali ja kao neko ko je fan politike uživam u takvoj igrici. I nema neku realnu konkurenciju...

                                Comment

                                Working...
                                X