Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Ja sam video razlike u grafickoj preko 1000 dinara, ne vise od 2000.Ne Emiju da gledam finansijske izvestaje, nego lupam Atom Computers, Microsystems i ti manji igraci.Kupio sam pre pola godine misa u kod Palilulske Pijace.Zaboravio sam kako se zove radnja.5000-10000 dinara cu svakako jeftinije da prodjem u odnosu na ww ili gigatron gde god da kupim.

    http://www.pcberza.rs/komponente/gra...-0-0/q=gtx+960

    Obrati paznju na razliku Turbo modela, u Emiju 25849 dinara, u WW 27499.Lupio sam model, ali naravno da ce veca razlika da bude u grafickim karticama.Burazu kada sam gledao nedavno cene laptopa, isti model a razlika 6000 dinara.Nije zanemarljiva razlika.
    Ja sam kod njih kupila komp pre nekih 5 godina, na preporuku druga koji mi je i sklopio konfiguraciju i koji se bas razume, i nikakvih problema nisam imala, sve radi i dalje odlicno.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
      Ne znam kakva je situacija u prestonici ali u Šapcu ko god je kupio nešto u Win Winu nije dobro prošao . Ja sam pre dve godine kupio gotovu konfiguraciju i uvalili su mi pokvaren hard disk tojest sa fabričkom greškom , prihvatili su reklamaciju tek kad sam zapretio da ću da ih tužim
      Vidi ti Gangule, odmah bi da se tužaka .
      Kupovao i ja pre dve godine laptop u winwin-u, neki aser, jos mi dali i neki tablet na poklon kao pravi humanisti , i posle dan dva izbili mu pikseli na ekranu, da stvar bude gora, izbio jedan piksel i na tabletu . Zamenili mi i onda se ista stvar deslila, i ja skontao da je cela serija felericna, zato mi i poklanjali tablet, sunce im pokvareno . Onda mi zamenili za asus koji i dan danas nema nikakvih problema, ali uz njega nema poklon . Mada ovi sto tamo rade, nisu pravili problema kod zamena poput ovih Gangovih, a i da jesu, prosli bi jos gore
      Originally posted by z0La View Post
      Hahahaha, sad mi još slađe što smo Akiju dupence redovno prašili na onom CS-u što smo pre igrali...
      Zato je sve vas ostale Princara prašio

      Comment


      • Princerica lupa gluposti kao i obicno

        Pipi Romanjoli, Zola, dale (ako se ne varam). Bice

        Princ ide ispred akija, nemoj da se siris previse
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment




        • Svetsko prvenstvo u LoL'u i neki turnir u Kanteru , kako se razvija ova platforma sunce ti žareno
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Hahahahha, to je ta priča. Imam komp, 2000. godiste. Za koju godinu mu pravim punoletstvo. Malo je jači od prosečnog smart telefona, ali malo...

            Na kraju meseca taman uštedim za patike za fudbal, i to neke jeftinije... Sramota me da idem više na termine. Svaki put kad šutnem loptu bojim se da ću golmana da pogodim u glavu sa đonom...
            Meni jos u ormaru stoji komp iz 2004. Ima na sebi XP Winse. Drzim ga u slucaju neke nuzde, da se moze na net malo ako krepa velika masina . Imam tablet, ali nije to isto kao kad sjedis i misem jurcas po stranici.

            80 GB disk, 256 mb rama, Radeon 9600 pro, Intelov proc 2.6 Ghz . Koliko je taj PES-a i COD-a vidio u svoje vrijeme

            Comment


            • Ljudi je l' tacno da Kokeza drzi WinWin?

              Ja sam imao Compaq desktop racunar, intel 1.7 ghz, RAM dosao sa 256MB, pa sam ga nadogradio na 768MB, graficka neka nvidia 128 MB, 40 GB HDD. Radio kao svajcarski sat od 2003-2004. sve do poplave 15.5.2014. Nikad nijedan deo nije zamenjen, ociscenj samo kad sam RAM nadogradjivao jer nisam video slot od prasine. Nista ga nije ni moglo unisiti sem prirodne nepogode. To su bili racunari, a ne ovi danasnji sa nekakvim nazivima; dragon, predator, armagedon, itd. :/
              Sta je tu NBA utakmica odigrano i ispraceno...
              Last edited by Black Mamba 24; 31-10-15, 15:33.
              sigpic

              Comment


              • Sada sam malo procesljao po netu i mogu ti reci da jeste tako.Jos mi izasla vest da je WW od pre par meseci Zvezdin sponzor, za to uopste nisam znao.Sve je to povezano i tu nema zbora.

                Comment


                • Igra je jako zanimljiva i nije vremenski zahtevna
                  A i ako vam se ne svidja bar se registrujte , nije tesko , 1 minut
                  http://www.managerleague.com/index.pl?ref=454040

                  Comment


                  • Attached Files

                    Comment


                    • U poslednja dva dana sam uzeo da igram celu prvu sezonu GoT, tako cu verovatno da sacekam da izadje druga sezona kako bih se setio svih izbora koje sam napravio.Sesta epizoda je tako napravljena da te jednostavno tera da predjes vise od jednog puta kako bi izabrao druge opcije, jer ima par teskih dvoumljenja i voleo bi da vidis na sta bi to licilo.

                      Comment


                      • Cuj bre konfiguracije od po 1000 evra Šta taj radi, pere veš i prži pomfrit
                        Ja komp nikad u radnji ne uzimam već od proverenih ljudi koji ih sklapaju pa ih "transportuju" ovde
                        I evo radi, ide manager na large database sa nekih 60-70 k igrača a platio sam ga zaista malo i za te pare bih mogao uzeti neki intelc2d ili tako nešto...
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Call of Juarez Gunslinger predobra prica, odlican FPS i jedan od najvecih madafakera u svijetu video igara Sajlas Grivs. Sve je pokriveno, od Bili D Kida, preko Dzesija Dzejmsa do Buca i Sandensa. Dueli su predobri, kakva steta sto postoje samo dvije vestern igre da valjaju, ova i Red Dead Redemption koji je ipak prica za sebe.



                          sigpic

                          Comment


                          • Bound in Blood isto valja(moj najomiljeniji CoJ), Gun je isto bio dobar i to bi bilo to.

                            Comment


                            • Meni je prvi deo ipak najbolji, iako graficki zaostaje sto je i normalno s' obzirom kada je izasla igrica.

                              Comment


                              • Konacno preksinoc izadje narodna verzija Legacy of Void.Video da preko torenta cu morati da cekam, pa sam preko wareza bb veoma brzo skinuo.Ima 2-3 dobra sajta koji ne ogranicavaju brzinu, cak na jednom sam skidao za nekih 20-30 kb brze nego na torentu.Koristim jdownloader kako se ne bih njakao sa svakim linkom posebno, samo moze da bude mali problem kada moram za svaki link da kucam sifru..Sada upravo instaliram LoV.

                                Comment

                                Working...
                                X