Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
    Ne znam kakva je situacija u prestonici ali u Šapcu ko god je kupio nešto u Win Winu nije dobro prošao . Ja sam pre dve godine kupio gotovu konfiguraciju i uvalili su mi pokvaren hard disk tojest sa fabričkom greškom , prihvatili su reklamaciju tek kad sam zapretio da ću da ih tužim
    Uglavnom te gotove konfiguracije sluze kako bi se otarasili viska komponenti.Na prethodnom forumu gde sam bio, prva stvar koju sam naucio kada sam citao deo o hardveru je da nikad ne kupuj gotove konfiguracije i citao sam da su ljudi imali svakakvih problema.Jednom nesrecniku prvo sklopili komp gde mu maticna i procesor nisu bili kompatibilni.Prosli komp sam kupio na osnovu predloga, pa sam iskombinovao najbolje sto sam mogao.Na jednom mestu uzeo maticnu koje nije bilo u win winu, uzeo ddr3 memoriju na drugom mestu, dok ostalo u ww.Ta 2009 godina, ko da je juce bila. Bukvalno da sta god da kupujes, moras da znas o cemu se radi.Ne mozes da ides linijom manjeg otpora, jer ce te u tom slucaju odrati ili ces da pogresis kod izbora.

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Hahahahha, to je ta priča. Imam komp, 2000. godiste. Za koju godinu mu pravim punoletstvo. Malo je jači od prosečnog smart telefona, ali malo...

      Na kraju meseca taman uštedim za patike za fudbal, i to neke jeftinije... Sramota me da idem više na termine. Svaki put kad šutnem loptu bojim se da ću golmana da pogodim u glavu sa đonom...
      svakim danom te sve vise gotivim legendo

      Comment


      • Razumem ja sve to ali valjda postoji neki proces da se stvari testiraju pre nego što se daju u prodaju . Ovde kod nas šta rade to je neverovatno , roba im je Š kvaliteta a otvorili su 10 prodavnica po gradu , ne kažem možda su stvari drugačije u njihovim ostalim prodavnicama ali kod mene je katastrofa.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Imam ja druga koji se bavi sklapanjem konfiguracija, servisom i raznoraznim drugim zajebancijama. On kad hoce da kupi komponentu ispizdi jer je cijena za 100 eura najmanje veca nego u Americi, a onda pizdi jer ovdje nema opreme koja je nova, kaze sve staro po 5-6 mjeseci, sto je u ovom trenutku predhistorija.

          Jos mi kaze katastrofa ljudi koji rade, veze nemaju o cemu pricaju i prodaju maglu i ne znaju zasta se koja komponenta koristi.

          A po pitanju cijene, ne znam kako je u Srbiji, ali kod nas ima par nebuloznih zakona o carini i nebuloznom duplom oporezivanju, pa ti ljudi obracunaju i PDV i carinu, a jos platis PDV vani na artikal ako je u toj drzavi zastupljen zakon o PDVu. Dodje bukvalno 11% skuplje, pa jos 17% na tu cijenu jos ti dodaju. Bas onako te opale po usima.

          Ova konfiguracija koju ja imam u BestBuy-u u Americi je izmedju 400-700 eura tada bila.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Hahahahha, to je ta priča. Imam komp, 2000. godiste. Za koju godinu mu pravim punoletstvo. Malo je jači od prosečnog smart telefona, ali malo...

            Na kraju meseca taman uštedim za patike za fudbal, i to neke jeftinije... Sramota me da idem više na termine. Svaki put kad šutnem loptu bojim se da ću golmana da pogodim u glavu sa đonom...
            Ti tvom punoletstvo ja vec 30 rodjendan

            Nemoj da me teras da palim stari komp sa 512rama i da slikam tu konfiguraciju i to posle dodavanja ddr1 od 256
            Sta je taj Menadzera i CS odigrao Eeeeeeeee. To nijedan ovaj od 1000 evra nece
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Ti tvom punoletstvo ja vec 30 rodjendan

              Nemoj da me teras da palim stari komp sa 512rama i da slikam tu konfiguraciju i to posle dodavanja ddr1 od 256
              Sta je taj Menadzera i CS odigrao Eeeeeeeee. To nijedan ovaj od 1000 evra nece


              Pa naravno da nece. Kada imas komp od 'iljadu evra ne igras CS, vec jbni Battlefield na max res

              Comment


              • Originally posted by Freshman View Post

                Win Win je najbolji u Srbiji po mnogo cemu, ne znaci da su i najjeftiniji, ali najvecu ponudu imaju, to je 100% sigurno.
                Stvarno? Ovo prvi put čujem, moram da priznam... lično nemam iskustva sa njima, ali iz tuđih ne bih rekla da su tako sjajni. Sada vidim proširili asortiman, pa prodaju i sve za kuču, baštu, negu tela, bebi opremu.. To mi deluje onako.. svaštarenje.
                Uvek sam za one usko stručne, koji se ne rasplinjuju mnogo. Ja imam konfiguraciju 6 god iz Gigatrona, sada ih je kupio valjda bezobrazno skupi Comtrade.. ali zadovoljna i servisom na kome je bio 2x, a dok mi je laptop bio na servisu, dali mi drugi na korišćenje. Međutim, kako uskoro menjam neke komponente, dobro ću da razmislim i potražim gde ću i kako da pazarim.

                Mariću, ako može pp koji to forum ti daje preporuke.

                I Zola, boli te uvo.. bio si na Ibici. (mislim, nije bitno o čijem trošku)
                Last edited by miloolja; 29-10-15, 22:50.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post


                  Pa naravno da nece. Kada imas komp od 'iljadu evra ne igras CS, vec jbni Battlefield na max res
                  Boze ludog li coveka

                  Ja ta sranja ni ne igram . Pazi za hiljadu evra, kupim kola registrujem sipam corbu i ostane mi da kupim ram memoriju za lap top da igram Menadzera . posao stogod

                  Olja moj komp je iz Comtrada isto bio 10x na servisu ali sam im sve to naplatio debelo
                  Last edited by l1m4r; 29-10-15, 22:51.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    A u win-winu te komponente izasle 81.668 din.Sada jos procitao da jedan lik da nasao neku kompaniju iz Madjarske koja izvozi komponente i zaprepastih se kada videh cene komponente.Mozda bih cak i rizikovao sa tom varijantom.
                    Pa htedoh da ti spomenem Madjare, upravo su cene ovde u odnosu na neke tamo firme smejurija.
                    Slicnu konfiguraciju u tom win winu imas za 63k dinara.

                    Btw, ova tema je otisla u poprilican off.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Boze ludog li coveka

                      Ja ta sranja ni ne igram . Pazi za hiljadu evra, kupim kola registrujem sipam corbu i ostane mi da kupim ram memoriju za lap top da igram Menadzera . posao stogod
                      Ma samo kazem, msm obicno tako ide. I ja ponekad peglam CS, ne zato sto volim tu tetris pucačinu vec zato sto komp nije sposoban da pegla nijednu drugu zanimljivu igricu. Cak ni menager, je treba mi vise rama i nesto bolji procesor, i FM postao zahtevam

                      Comment


                      • Razlika je nekih 10000 dinara i to razliku prave procesor i graficka kartica, ove ostale komponente se za istu cenu mogu naci u Emiju.

                        Slicna, ali vidno slabija sto se moze proveriti na benchmarku.

                        Nije off, zato sto se radi o kompjuterskim komponentama.Sve je to povezano.

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Ma samo kazem, msm obicno tako ide. I ja ponekad peglam CS, ne zato sto volim tu tetris pucačinu vec zato sto komp nije sposoban da pegla nijednu drugu zanimljivu igricu. Cak ni menager, je treba mi vise rama i nesto bolji procesor, i FM postao zahtevam

                          Znam iste muke imamo Proto
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Jel pika ko od kanteraša Global offensive ?
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Hahahaha, sad mi još slađe što smo Akiju dupence redovno prašili na onom CS-u što smo pre igrali...


                              Originally posted by miloolja View Post
                              I Zola, boli te uvo.. bio si na Ibici. (mislim, nije bitno o čijem trošku)
                              To me jedino vadi iz cele situacije. Počnem ljudima da pričam o Ibici, oni se smore i sklone se od mene...

                              p.s. Gang, meni ne može da radi na kompu, a inače sam čuo da je urađen bruka...
                              Last edited by z0La; 29-10-15, 23:03.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Hahahaha, sad mi još slađe što smo Akiju dupence redovno prašili na onom CS-u što smo pre igrali...


                                To me jedino vadi iz cele situacije. Počnem ljudima da pričam o Ibici, oni se smore i sklone se od mene...

                                p.s. Gang, meni ne može da radi na kompu, a inače sam čuo da je urađen bruka...
                                ccc, iskusni gejmeri sa iskusnom predhistorijskom opremom

                                Trebao si mi javiti prije nego sto si otisao na Ibizu da te spojim sa ovim svojim promotorom, lik radi vanplanetarne partye u Barceloni i na Ibizi preko ljeta
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X