Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Nego GTA V ima neko torent, taman da popadam ovo ispita sad sto treba da imam
    Pa imas na piratebayju, ako ces imat srece da ti bude online, jer je svako malo offline u zadnje vrijeme. Ima Reloadedova verzija, ali slabo seedaju, ja skidao tjeda dana

    60 GB

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Odlicna je bas, ide i Rise of the Tomb Raider, bice fantasticna sve su prilike. Ako ti se svidio TR onda obavezno vidi da odigras Uncharted, ukrali su jedni od drugih masu, ali TR ipak vise, sve su uradili da sto vise lice na Uncharted.
      Nemam PS4, samo sto je za komp mogu da peglam.

      Aki, kupuj original kada se vec toliko razbacujes.
      Last edited by ognjen; 29-10-15, 20:21.

      Comment


      • Originally posted by conviction View Post
        Aki, kupuj original kada se vec toliko razbacujes.
        Pa stvarno je sitnicar.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ne igram ja igrice toliko. Na kompu imam fifu i Civilizaciju. Jedino bi fifu orginal uzeo, a ovako mi se ne uzimaju orginali jer ne igram, a i nemam vremena. Jedino ovako pred ispite imam da se zajebajem jer sjedim u kuci ispred kompa i varam sam sebe da nesto ucim
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ja gledam kako struju da platim a Aki kupio ajfon i komp od hiljadu evra
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Kakav win-win freshko, kupicu komp u njihovoj filijali ili negde u Bg-u od nekih drugih kompanija cim im pogledam kakav im je finansijski izvestaj na APR-u.Gigatron i win win te oderu, kada su bili manje popularni(tada sam ja kupocao) su imali ok cene samo gigatrona nije bilo u NS-u.A i ova prva cena je kada bih platio online, maloprodajna je malo veca od te sume.Mozda bude i manje od 700 evra, ali taj investicioni poduhvat sigurno necu da napravim u sledecih godinu dana.

              Ne verujem bas da cu da budem gejmer svo vreme, to ce uglavnom da bude kad mi se cefne.Koristio bi sigurno taj novi komp 5-7 godina.Sa ovim kompom(mogao sam recimo da sam bolje kombinovao jos manje platio) sam mogao da pokrenem skoro sve igre iz prosle godine, ove godine ih ima vise koje ne mogu da pokrenem ali mi je najbitnije da cu moci Starcraft i GTA da pokrenem.Za Soni bas i nisam, ne znam ni sam kako to vise funkcionise i koliko je razvijena piraterija.A i glupo mi je da ulazim u nesto, a da nemam saborce.Mislim na to da jedini imam Soni u svojoj okolini, ne zelim da odskacem tako u odnosu na vecinu.Obezbedio sam se ja gomilom naslova dobro dok ne kupim novi komp, tako da sa te strane ne moram nigde da zurim.

              Comment


              • Ti ako hoces da prodjes jefitnije nego ovde, onda trazi prikladnu konfiguraciju preko, tj van Srbije. I vise nego jasno da kod nas proizvod kosta 2x vise (i to bas dvaput).
                Win Win, Gigatron, i ostale manje radnje ti nude manje vise isto, obrnes ili okrenes, sve slicne cene.

                Emi je valjda glavna filijala Win Win-a, i tu ti se cena kotira obicno za 500 dinara manje nego u Win Win, sto je sprdnja. Cuj finansijske izvestaje u APR da im gledas, daj nemoj da me zajebavas.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ja sam 2008. dao 12 000 kuna za komp (to vam izade nekih 1500 eura). Vrtio je Crysis na ultra high, bio je masina i po tada, radio do ovog ljeta kad ga je sprzio udar groma. Danas nazalost nemam vise para kao onda, skrpao sam od place 500 eura i kupio neki nize srednje klase, ali vrti igre ok

                  Comment


                  • Ja da sam stedeo od plate, mogao bih i vise da kesiram, ali meni tako dodje odjednom da moram da uzmem neku stvar i to mora da se uzme u narednih mesec dana, a ne k'o Maric koji planira sta ce uzeti za godinu.
                    Nisam strpljiv. Ali meni zaista i ne treba vise, bacio bih pare. 500e za neki normalan rad, surf po netu i sasvim dobar gaming je dovoljno. Ja cu ionako par meseci ekscesivno da trosim vreme na igre, i onda cu da se smorim i necu igrati uopste.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ja sam video razlike u grafickoj preko 1000 dinara, ne vise od 2000.Ne Emiju da gledam finansijske izvestaje, nego lupam Atom Computers, Microsystems i ti manji igraci.Kupio sam pre pola godine misa u kod Palilulske Pijace.Zaboravio sam kako se zove radnja.5000-10000 dinara cu svakako jeftinije da prodjem u odnosu na ww ili gigatron gde god da kupim.

                      http://www.pcberza.rs/komponente/gra...-0-0/q=gtx+960

                      Obrati paznju na razliku Turbo modela, u Emiju 25849 dinara, u WW 27499.Lupio sam model, ali naravno da ce veca razlika da bude u grafickim karticama.Burazu kada sam gledao nedavno cene laptopa, isti model a razlika 6000 dinara.Nije zanemarljiva razlika.

                      Comment


                      • Nisam ni mislio na Emi, vec na sve.

                        Najjeftinije ces proci ako pazaris spec preko grane, i ako imas nekoga ko moze da ti je "uveze". Ovde su ti mizerne razlike, i svaka cast ako ustedis 10k dinara, ali muka ces imati dok ne izanaliziras sve te podatke i kako se krecu cene. Ja za to nemam zivaca, a znam sigurno da ne bih mogao proci jeftinije, a da to bude tolika lova.
                        Laptopovi su u velikim radnjama uvek skuplji dosta, jer su to brendirane stvari, a ne konfiguracije koje sklapaju ovi nasi specijalci.

                        Win Win je najbolji u Srbiji po mnogo cemu, ne znaci da su i najjeftiniji, ali najvecu ponudu imaju, to je 100% sigurno.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Necu sam da sklapam konfiguraciju, oglasicu se na bivsem forumu pa cu na osnovu vise preporuka da gledam cene konkretnih modela.Ne razumem se ni priblizno dobro kao ti likovi, tako da veoma cenim njihovo misljenje.Mogu ja sam, ali necu bas naci najoptimalnije resenje za te pare.Ajde to sto sam sebi zacrtao budzet, ali ne bih znao kako pravilno da rasporedim pare.Preko Emija mogu sigurno vise od 5000 dinara da prodjem, a sada ne znam do koje mere su te druge radnje opremljene.

                          Vec duze vreme ne pratim tu scenu, znam da imaju belu tehniku i veoma raznovrsnu ponudu ali nisam stekao utisak da imaju najvecu ponudu kompjuterskih komponenti.

                          Comment


                          • Intel® Core™ i5 4460
                            Gigabyte GA-B85M-D2V
                            1TB Toshiba DT01ACA100 32MB
                            8GB 1600MHz Kingston CL11
                            DVD+/-RW Samsung SH-224FB
                            GTX950 EVGA Superclocked 2GB DDR5
                            Kuciste AW Armor C804

                            Ukupno: 68.739 din
                            A u win-winu te komponente izasle 81.668 din.Sada jos procitao da jedan lik da nasao neku kompaniju iz Madjarske koja izvozi komponente i zaprepastih se kada videh cene komponente.Mozda bih cak i rizikovao sa tom varijantom.

                            Comment


                            • Ne znam kakva je situacija u prestonici ali u Šapcu ko god je kupio nešto u Win Winu nije dobro prošao . Ja sam pre dve godine kupio gotovu konfiguraciju i uvalili su mi pokvaren hard disk tojest sa fabričkom greškom , prihvatili su reklamaciju tek kad sam zapretio da ću da ih tužim
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                                Ja gledam kako struju da platim a Aki kupio ajfon i komp od hiljadu evra
                                Hahahahha, to je ta priča. Imam komp, 2000. godiste. Za koju godinu mu pravim punoletstvo. Malo je jači od prosečnog smart telefona, ali malo...

                                Na kraju meseca taman uštedim za patike za fudbal, i to neke jeftinije... Sramota me da idem više na termine. Svaki put kad šutnem loptu bojim se da ću golmana da pogodim u glavu sa đonom...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X