Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by conviction View Post
    Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93Ghz

    Kod mene je ovaj. Sta cijenis, hoce li moci?

    Kazu da ce postojati mogucnost detaljnog podesavanja u samoj igrici kako bi se moglo igrati na sto vise razlicitih konfiguracija.
    http://www.systemrequirementslab.com/cyri Proveri na ovom sajtu, analizirati ti komp. i kaze ti kako ces moci igrati low ili na high i sta ti je slabo od konfiguracije.
    Last edited by Scouser; 17-04-15, 12:40.

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      http://www.systemrequirementslab.com/cyri Proveri na ovom sajtu, analizirati ti komp. i kaze ti kako ces moci igrati low ili na high i sta ti je slabo od konfiguracije.
      Hvala drugar.

      Izvrsio sam test kompa ali preko onog sajta sto je Maric vec postavio. Jos sam na nekim drugim mjestima gledao, pokusavao da nadjem kako bi izgledao GTA V na mom kompu. Poslije tih testova dosao sam do zakljucka da bi mom kompu ovaj GTA bio izuzetno zahtijevan. Graficka mi je mislim najgora, gledajuci onaj grafik nakon analize. Vjerujem da bih pokrenuo nekako ali igranje ne bi bilo bas zabavno, mnogo lose bi to sve izgledalo.

      Comment


      • Ali probaj ne mora znaciti, mozda je igra dobro optimizovana. Znam dosta igara gde je pisalo da ih ne mogu ni na low a meni sljakaju na medium-high 30-60 FPS, samo ako je dobro optimizovana, znam da je tako bilo sa Alan Wakeom, Max Payneom 3 i jos njih ali mi sad ne padaju na pamet.

        Comment


        • startovano na core2duo 8200 i hd 4850 sa 512 vrama i 4 gb rama
          sta reci,sve na minimumu,igrivo (donekle) na 800*600
          Kopirano sa drugog foruma, u prevodu neces da imas problem sa procesorom, convicton. Koliko sam skontao kod tvog procesora je malo visi radni takt, ali tu su negde po performansa.Malo bolje performanse daje tvoj.

          Ja imam malo jacu konfiguraciju od te i ocekujem da je pokrenem bez velikih problema na low.

          Comment


          • Znam da bih je mogao pokrenuti nekako, nije to problem. Ali bojim se da bi bilo maltretiranje racunara igranje GTA V na ovoj mojoj konfiguraciji.

            Odlucio sam da ipak ovo ostavim za kasnije, ako nekada poboljsam racunar.

            Comment




            • I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • U prethodnih sedam dana sam igrao AC III i DLC Tyranny of Washington.U odnosu na njegove prethodnike je definitivno korak unazad, gradovi nisu bas ''puni zivota'' kao sto je bio slucaj sa Italijom a i glavni lik mi je nekako bez duse i nema smeka kao Ecio.Nekako mi je bezlican i nije mi nesto zanimljiv.Sinematici su mi u pocetku smetali, ali posle sam se navikao.Ako sam dobro video, 4 sata ukupno kraju sto je malo vise od jedne cetvrtine igre.Malo je smor kada treba da prepesacis velike deonice da bi dosao do misije, u DLC-u je razmak izmedju kraja jedne i pocetka druge misije veoma mali.Smorio sam se od samog kraja(tu mislim na Dezmonda), onako da se sve zavrsi uopste nisam ocekivao i malo mi je bezveze sto su izabrali tu varijantu.Treba napomenu da je igra bila lose optimizovana, ja sam pre nego sto sam pokrenuo igru instalirao sest patcheva pa nisam ni video kakve su kikseve pravili.Procitao sam recimo da dolazi do drasticnog pada frejmova kada se ulazi u Boston.Mnogi prigovaraju ocajnom dizajnu misija kao i to sto se iste misije ponavljaju iz prethodnih delova, meni to ne smeta puno ali mi je jasno ko dan da su za ovaj serijal zlatne koke AC II i Brotherhood.Da nije AC bio toliko repetativan, verovatno dvojka ne bi bila ni priblizno tako dobra.

                Imao sam problema sa par igara, tako da za par sati krecem sa Black Flag.



                Comment


                • Živ je Marić umro nije <3
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Jedva izasao iz Black Flag-a, bas sam se navukao na igru.Blizu sam kraju trece sekvence, igra ima dosta toga da ponudi i da imam vise vremena na raspolaganju isao bih na sporedne misije.Tera me da ostavim glavne misije po strani(koje se ne razlikuju puno u poredjenju sa prethodnim delovima), ova mesta koje sam obisao(Havana i Nasau) imaju vise zivota nego Boston i Njujork.Atmosfera je dosta bolja, najjace mi je dok sam plovio i cuo sam mornare kako pevaju neke pesme.Nisam puno odmakao, ali glavni lik mi je posle Ecia najinteresantniji u AC univerzumu.Ecio je svoja klasa i tesko da ce ga iko ugroziti s obzirom da se Ubi ne smata da je toliko bitna stvar karakterizacija glavnog lika, a isto tako ne gleda da poboljsa glavnu pricu.

                    Jasno je tu ko dan da je njima glavni cilj da izbacuju po jedan nastavak, koji ce svakako da ima svoju publiku ma kakva god publika to bila, ali u duzem roku ce oni da budu gubitnici jer dovodi do zasicenja.Ja i kada predjem Black Flag i ekspanziju, preostaju mi jos tri igre sa tim da mogu da igram samo Liberation.Unity i Rogue tek kada kupim novi komp, a to nece da bude skoro.U medjuvremenu ocekujem da posto izbacuju dva naslova godisnje da ce da se nakupi 4-6 naslova.Kod Betmena mi recimo ne smeta sto izlazi dve godine, ali i oni nemaju puno prostora za inovaciju.Sa COD nemam problema sto izlazi jednom godisnje jer cepam samo SP kampanju koja traje 5-6 sati i ne treba puno da se posvetis i da se udubis u pricu.Kod AC je nas suprotno i to predstavlja problem zato sto ce vremenom da izaziva glavobolju zbog zasicenja, svaka igra je skoro pa ista samo se desava u nekom drugom gradu/drzavi/kontinentu.Mozda i kec najbolje oslikava celu tu fransizu.Trebalo bi stvarno da naprave pauzu.

                    Comment


                    • AC u Italiji jedini pravi, a i dešavanja u stvarnosti su zagovnali "smrću" onog Dezmona Majlsa (ako se tako zvaše).

                      Blek Fleg me je jedino oduševio u delu kada se šunjaš brodićem kroz močvaru, verujem da ti dotle nisi stigao, a i nije baš da su svi delovi isti, npr. u Istambulu imao si onaj deo kada braniš one svoje kućice sa vojskom, u Blek Fleg-u ima da napadaš tvrđave sa brodićem, svaki deo ima inovacije, pa tako kada se okreneš ka kecu na koji sam se možda i najviše primio kad sam igrao, s a ove tačke gledišta, skapiraš koliko je isti bio sranje i dosadan.

                      Comment


                      • Kec je previse monoton i dosadan, dvojka je imala najveci prostor za kreativnost i inovaciju sto su naravno iskoristili, fino su to nadogradili sa Brotherhood-om.Glavna primedva na kec je sto jedne te iste stvari radis 9 puta i jedino je razlika kome to radis kao i u kojoj prostoriji se to desava.Dvojka je puno raznovrsnija i krasi je bolja atmosfera.Ima dosta zanimljivih likova.Posle ta dva dela imali su odredjene rokove da ispune pa nisu ni imali vremena da se pozabave i da naprave bolje nastavke od te dve igre.Drugi delovi su po malom broju stvari inovativni, radis jedne te iste misije koje si radio recimo u dvojci.Meni je vec bilo preterivanje sto izbacuju jednom godisnje i sto se pretvaraju u COD/PES/FIFA i sve sto se stancuje na godisnjem nivou.Sada je jos gore posto su presli na dve AAA igre+Assassin Chronicles.Izasla je Kina prosle nedelje, a ocekuje se da izbace AC:Japan i AC:Russia.U pitanju su 2D platforme, deluje mi da pokusavaju da izbace sto je vise moguce sada jer je pitanje vremena kada ce poceti da se desi pad u prodaji i kada ce morati da prave vece razmake izmedju nastavaka.

                        Comment


                        • Igra li iko Clash of clans na Androdid or IOS platformi ?

                          Comment


                          • Не знам ко га не игра...
                            Ја га баталио али можда могу да ти помогнем
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Hoće li neko da igra CS ?

                              Comment


                              • Mislim da ni za film neki nisam odgledao ovako dobar trailer

                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X