Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boga mi, nije mu lako...

    Comment


    • Види кукавца набада неке бобице, куглице, јадник. Нема ни за малу маргариту најобичнију.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Covek ne zna sta ce sa parama
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Posle dugo dugo dugo vremena sam se sa ortacima zalerao nekoliko noci za redom all nighter besomucno igrajuci igrice kao nekada( samo sto sada imamo big ass TV ). Osecam se kao klinac

          Ljudi moram veoma toplo da vam preporucim jednu prelepu igricu Crypt of the necrodancer. Mnogo je zarazna, nacrtana u stilu starijih igrica, fora je sto morate da se krecete u ritmu muzike i tako ubijate neprijatelje uz prebolesno dobru muziku i gomilu oruzja i equipmenta kao i random generated nivoe igrica ima ogroman replay value. Fora je sto jos nije izasla cela a ne smem ni da pomislim sta ce to biti kada bude jos nivoa i stvari jer je vec sad predobra




          Idemo dalje. Ovu verovatno znate od ranije - Crimsonland, relativno stara igrica, "renovirana" prosle godine sa novijom grafikom i jos nekoliko oruzja i jos gluposti. Neverovatno zarazna igrica nema sta puno da vam pricam odgledajte klip sama ce se prodati



          i za kraj jos jedna igrica u slicnom stilu

          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • GTA V taman izlazi kada odradim poslednji ozbiljan kolokvijum u aprilu tj 14.Mesta ima na hardu, samo da pokrenem igru sa minimum detalja.

            Cim ga skinem propagiracu no life-style of life.

            Comment


            • Gledam cene gaming miseva i zaprepastih se kada vidim da je razlika u ceni jednog modela 1000 dinara.U Gigatronu je malo vise od 3400, a u VipHose je skoro 2400.Samo kod njih je fora sto imaju samo jednu radnju, ako bude trebalo iscimacu se do njih.Razlog kupovine novog misa je zato sto mi se ovom mom trenutnom blizi kraj.Mada cuo sam jedan savet kako da resim problem, pa mozda odlozim kupovinu novog misa do daljnjeg.Ne bih spomenuo misa u ovoj temi da nije gaming. Svideo mi se jedan A4 Tech Spider, ali kazu da se brzo odere kod levog klika pa ga vise ne razmatram.Za ovaj A4Tech A9 mi je receno da je najbolji u tom cenovnom rangu do 25 evra.

              Comment


              • Ја сам купио легендарни Logitech MX518 пре 4-5 година и ево, служи ме и даље као звер. Тад сам се ложио на кантерицу максимално и искеширао 3650 РСД за њега и презадовољан сам. Уклопио сам га одмах тада са подлогом 4TECH X7 gaming (2 лица, брже и спорије) и не видим када ћу да мењам било шта од та два. Тако да ти топло препоручујем обе стварчице.

                Пацов:



                Подлога:

                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Imam bas ja taj model, kupio ga pre 5-6 godina kada mi je otisao kabl kod prethodnog.Ja ga uzeo samo za 3000, mislim da je bilo mozda i malo ispod toga.Ne secam se gde sam ga uzeo.Sa njim sada imam problema i mislim da cu da pitam tog jednog bivseg servisera da li mogu nekako da povratim punu funkcionalnost misa.Ovako je skoro ko na bajpasu.Ja na stolu nemam mestu za podlogu, nije mi uopste veliki sto(mala sirina) i jos se nalazi u nezgodnom polozaju.Koristim futrolu od slusalica kao alternativu.Dok mi je normalno radio posto sedim na fotelji, stavim ga sa desne strane i tako surfujem.Sada vec ne mogu tako i moram malo da savijem kabl da bi bilo kontakta.

                  Comment


                  • I ja sam hteo pre 6-7 godina da kupim taj mx (to je bas ono vreme gde se kanter ozbiljno igrao). I tako odem u prodavnicu, sve super, spremio 3000, i tek onda provalim da je mis napravljen specijalno za desnjake. Tj. ja "levak" ne mogu sa njim da igram, a ne proizvode posebno mis za levoruke. I tako iznerviran odem i kupim kod kineza neki mis za 400-500 dindzi. Trajao mi je nekih 5 godina mislim. Od tada pazarim samo kineze, bar sto se tice miseva....
                    Ali....diskriminacija!
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Чекај бре, којом руком држиш миша? Знам и ја доста ликова који као ти имају тај урођени деформитет ( ) и сви држе миша десном руком.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • U levoj ruci mi je mis. Pre su me u igraoni svi proklinjali, jer posle mene moraju da vracaju podlogu i misa na desnu stranu....
                        Kad drzim mis u desnoj ruci ne mogu da nabodem ni ikonicu, kamoli sta drugo...

                        p.s. I ide standardno pitanje
                        "Kojim klikom ti ustvari pucas, levim ili desnim?"
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Какви сте таленти јбт ви што то радите. Хибриди.

                          Него, којим кликом ти уствари пуцаш, левим или десним?
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Puca desnim !!!!
                            Vidis da je lud .... kontam ja nije nesto u redu sa ovim zOLom cim sam ga spazio u pucacini ... Sad mi je jasno o cemu se radi
                            A jel i u CS prebacujes oruzje u levu ruku???
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Haha, levim klikom...
                              Naravno, i u igri se puska prebacuje u levu ruku....

                              I svaki sport igram levom rukom/nogom... Ustvari sam potpuni "levak"
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Zola brat Alien
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X