Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Što se tiče CS težak sam noob kao Marić .. Ali volim da odigram to ali kada počnu ovi ostali da koriste čitove iznerviram se i prestajem da igram, toliko me to nervira da je to strašno.

    Poslednje što sam onako dugo igrao je Saints Row IV, po meni odlična igra. Sada izašla neka verzija Saints Row: Gat out of Hell, nije loša.
    Last edited by Lord Aleksoni; 04-02-15, 18:15.

    Comment


    • #32
      Najjača satisfakcija ikada je bila FIFA98 SP Francuska, pa u dva igrača, jedan pika na tastaturi, drugi na mišu, ali ako nemaš miš sa more tastera, a tada ga gotovo niko nije imao onda možeš samo da dodaješ i šutiraš, nema da uklizaš već samo da ga napadaš stojeći, nema brzo trčanje, gorenje na mišu, ali opet satisfakcija. Plus imao i futsal da se pika u okvirau iste, ludilo.

      Od starijih, šta znam Starcraft, Tiberan Sun, Settlers 3 i ne sećam sve više imena tih legendarnih strategija, Heroji naravno svi ti matori, da Diablo 2, otac igra svih očeva itd. itd.

      Comment


      • #33
        Sram nas billo niko nije stavio do sada najjacu igru ikada!

        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • #34
          Spoiler



          sigpic

          Comment


          • #35
            Kao prvo, svaka cast za temu !

            Kao mali : Crash svaki moguci, kako sam uzivao u toj igrici samo ( mada ko normalan nije ) , Fighting force, PES svaki, Space jam, itd, itd..

            Kasnije sam igrao CS kao manijak, izadje nas 15 napolje, budemo 20 minuta, kazemo jebo ovo hajmo kuci kanter igrati hahaha.. Need for speed svaki, daleko najbolji za mene Underground 2 ..

            PES sam volio kao rijetko ko, to garantujem, isao sam po turnirima, jedno vrijeme me niko nije mogao dobiti, bukvalno, dolazili ljudi u igraonu da vide mogu li mene dobiti, Zlaja koji je bio u toj igraoni me zvao dnevno po par puta i govorio : Hajde, dosao ovaj ili onaj da vidi moze li te dobiti .. , osvojio sam jedan turnir od 2 na kojim sam ucestvovao.. Volio sam tu igricu samo tako, do prije 3-4 godine, kada vise fakat nisam mogao, jer je katastrofa, iz godine u godinu za mene sve gore.. Igrao sam i NFL, NHL, Smackdown vs RAW, Street fighter , Tekken 3, 4, 5 i jos milion igrica, ali ko ce se sad svega sjetiti.


            Pucacine nikad nisam volio, niti sam ih igrao ( osim CS-a )..

            U zadnje vrijeme na PS3 sam igrao : Fifu 15, NBA 2k15, Top spin 4 itd.. Sad kad sam kupio PS4 igram samo FIfu 15. Bogi i ja igramo co-op sezone zajedno i ne gubimo ..

            Moram i San Andreas da dodam, i ta mi je bila draga samo tako.. Moguce da cu editovati ovaj post jos 1000 puta, kad god se sjetim neke koju sam igrao s nejverovatnim uzivanjem
            Last edited by Dale; 04-02-15, 17:21.
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • #36
              Originally posted by Dale View Post
              Kao prvo, svaka cast za temu !

              Kao mali : Crash svaki moguci, kako sam uzivao u toj igrici samo ( mada ko normalan nije ) , Fighting force, PES svaki, Space jam, itd, itd..
              A Crash, ISS, Fighting Force, Tomb Raider, MoH, Spyro, Tenchu, itd... koji su to hitovi bili na PS1, jos uvek ga imam. Uhvati me nostalgija.
              Last edited by Scouser; 04-02-15, 17:38.

              Comment


              • #37
                Originally posted by z0La View Post
                I ja cepam pub povremeno. Gde pikas, koji server? Mozda se i "znamo"...
                EPG I MILF, banem tu i tamo i na neke druge, ali ovo je neki standard. Znamo se sigurno ako igras na nekim od ta dva.

                Originally posted by l1m4r View Post
                Sram nas billo niko nije stavio do sada najjacu igru ikada!
                Naveo sam ga u listi

                Originally posted by colke995 View Post
                Haha, Chicken Invaders Kad pomenu vec F1, najjaci mi bio onaj deo gde se birao Alonso u Minardiju

                Mogli bismo neki CS neki dan da organizujemo, onako cisto iz sprdnje, nas nekoliko, SK klan Nisam igrao to cudo 2 godine, ali lepa vremena behu uz tu igricu.
                Moglo bi to da se proba, sto da ne.. ako se skupimo
                Last edited by p4p1; 04-02-15, 17:56.

                Comment


                • #38
                  Uhhhh, Quake 3 Arena se cepala lepo u svoje vreme. Nas 10ak u igraoni, pa i online posle. Krvava pucacina...

                  Spoiler



                  @p4p1 Slabo sam tamo pikao... Najvise sam na Maksnetu igrao, dok je bio dobar. Sad mozda malo na Freedomu....
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • #39
                    @manda

                    Kad vec igras stealth i svidja ti se, moras da predjes sve delove Splinter Cell i Dishonored.

                    @Iven Piper

                    Eh taj MW2, imao sam pirata i izaslo je milion apdejtova zbog kojih nisam mogao da igram MP i ubrzo milion lekova zbog kojih sam nastavio i tamo negde dok nije izasao AC2 za PC sam igrao.Ni u jednom drugom MP nisam dogurao tako daleko kao tu, 55 lvl i nisam imao vise.Najvise sam voleo brazilske favele i ona mapa sa gradilistem.Smor su mi bile kancelarije.Jedini sam bio u svom okruzenju koji je imao strpljenja da igra MP.

                    @Ajkula

                    Moras da igras Starcraft 2,Wings of Liberty i Heart of Swarm.Ovu prvu sam igrao i bila mi je druga najomiljenija u 2010 godini, Mass Effect 2 mi je bio prvi.Heart of Swarm jos nisam, ali mi je u planu.Kontam da ce Legacy of Void da izadje 2016.

                    @Aleksa

                    Slazem se, citeri su najgora vrsta ljudi.

                    MoH iz nekog razloga nisam aktivno igrao, uglavnom zbog toga zato sto nisam igrao prethodne delove nisam imao neku preteranu zelju da je kupim kod pirata.Nisam tako ni COD2, ali sam nakon cetvorke odigrao sve prethodne delove, keca sam jedino igrao pre toga u igraonici.

                    U prethodnom postu sam spomenuo fudbal, dok sam bio sedmi
                    Danas razmisljam koji mi je bio najomiljeniji nivo u FPS-u i dosao sam do zakljucka da je to Core iz Crysis-a.Vecina ljudi ce da kaze da ih je najvise nervirao zato sto su lutali nekoliko sati i mrzelo ih je da prelaze zato sto nisu znali gde im se nalazi glava, ja neam pojma kako sam taj nivo zavrsio u ekspresnom roku iako sam se osecao na momente pogubljeno a tome je meni barem najveca draz a nikad ne znas kada ce vanzemaljci da te napadnu tako da je radio adrenalin.Warhead kao ekspanzija mi je najomiljenija u tom serijalu, Psycho ubedljivo najjaci lik.Tek tada sam poceo vise da kombinujem odelo, vise sam koristio maximum strength i speed.Veci deo keca sam igrao samo sa Max Armor i cudno mi je kako sam imao stpljenja da prelazim posto je trebalo nekoliko metara vise da ubijem protivnike.Kapiram da vecina nije osetila car keca kao i ja.I'm British, you muppet!




                    Jedan od boljih igara iz prosle decenije mi je Bishock.Fantasticna atmosfera, dosta upecatljivih scena, lesevi, Raptor, Big Daddy...bukvalno sam se uvukao u taj svet.Odlicna kombinacija FPS-a i RPG-a.Veoma duboka i ozbiljna prica.Verovatno bi mi se sada ne bi svidela zato sto je previse monotona i repetitivna, ali tada kada sam imao 16 godina je ostavila jak utisak.Nisam jos igrao Infinity.Jos od recenzije koju sam procitao 2007, znao sam da joj je uzor bio System Shock 2.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Ricma View Post
                      @Ajkula

                      Moras da igras Starcraft 2,Wings of Liberty i Heart of Swarm.Ovu prvu sam igrao i bila mi je druga najomiljenija u 2010 godini, Mass Effect 2 mi je bio prvi.Heart of Swarm jos nisam, ali mi je u planu.Kontam da ce Legacy of Void da izadje 2016.
                      Igrao obe, dobra priča i gorivno što su ostavili gotvo čitav stari gameplay uz dodavanje nekih robotića. Odlična priča i msm da je izašao i treći deo samo čekam pirata naravno

                      Comment


                      • #41
                        Pise da bi beta trebala da izadje uskoro, u prvoj polovini ove godine.Mozda izadje do kraja godine, ali ne verujem da ce da pozuruju sa izlaskom tako da ocekujem sledece godine.

                        Comment


                        • #42
                          Sto se tice CS-a nema veceg amatera od mene, koliko sam sati proveo a nikad da naucim hahah Zna li neko neki kvalitetan server da odigram ponekad?
                          Inace, igra li iko SAMPa ovdje? Da mi preporuci neki dobar server?

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Ricma View Post
                            Pise da bi beta trebala da izadje uskoro, u prvoj polovini ove godine.Mozda izadje do kraja godine, ali ne verujem da ce da pozuruju sa izlaskom tako da ocekujem sledece godine.
                            Pojma nemam. Inale ja sam pričao o starim igrama, tek kada sam se dokopao prvog kompa, cenila moja glava luda da je taj tekst za ovu temu, kad ono uopšteno o igrama

                            Od novih Asasin igrao sam sve zaključno sa Black Flag-om, posle više ne može komp da mi izdrži.

                            Mada naravno FM neprevaziđena igra ikada, ali ona ima zasebnu temu da ne pretrpavamo.

                            Comment


                            • #44
                              Igrao ja pre par godina najvise DeathMatch dok nije izasao GTA IV, moraces na neki strani(citaj americki) forum posto cisto sumnjam da postoji bilo koja aktivna tema u regionu gde se aktivno pise o SAMP.

                              Od kada sam otvorio novu temu, pojavila mi se zelja za AC III.Mogao bih za par dana da krenem. Gledao danas na yt top 10/25/50 igara u poslednjih 7 godina i to u vise zanrova za razlicit vremenski period(2008-2013, 2012, 2013 i 2014 posebno).
                              Last edited by Ricma; 04-02-15, 19:15.

                              Comment


                              • #45
                                Ma nasao sam 2,3 solidna RP servera sa nasih prostora, ali jednostavno mi dosadi nakon 2,3 dana.. Previse monotoni serveri..

                                Comment

                                Working...
                                X