Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pff kad se sjetim kakav je to soker bio, jedino sto me nerviralo je ona ofucana trava na Old Traffordu, ne vjerujem kako su ga uradili samo A najjace mi je bilo laznjake raditi, njih sam toliko usavrsio da nije bilo fule, a kad idem 1 na 1 sa golmanom vazda je on taj koji zavrsi na ustima hahah



    Sjecate se ovog covjeka?
    Last edited by Heat; 04-02-15, 02:38.

    Comment


    • #17
      Ko nije presao Dark Souls, taj nije gejmer. Period.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • #18
        Treba se sad setiti svega. Prva ozbiljnija koju sam igrao je FIFA '98, kod drugara non-stop visio i cepali to, moglo se igrati i misem, a u sklopu je bio i mali fudbal uz naravno neprevazidjeni soundtrack Blura.. WOOHOO! Song 2. Posle je krenuo PS1 gde se najvise igrao Winning Eleven / PES i Crash, pogotovo CTR (Crash team racing). Odmah posle i Tekken 3. Provlacilo se naravno jos dosta igrica tu, trenutno mi jedino Alone in the dark i OI Sidnej padaju na pamet. Posle se igrao PS2 u igraonici i tu je NBA Street dominirao, svaki veliki odmor smo isli da odigramo koju partiju sa drugarima, u principu jedna jako nerealna verzija ulicnog basketa, ali neverovatno zarazna, ako je igrao neko zna o cemu pricam.. Imao je i mocan single-player, gde kad obrnes igricu (dodjes do kraja i igras protiv neke najbolje ekipe CPU-a), dobijes pravo da izaberes nekog bolesnog "igraca" za tvoj tim, secam se da je mogao da se uzme E.T. jebeni koji je bio trojkas nevidjeni, ili neko belo cudoviste (zaboravio ime) koje bi treslo ekran dok monstruozno zakucava Nenormalno smo se lozili na tu igricu.

        Onda su krenule igraonice sa kompjuterima i tu je bas onako ruzno dominirao CS. Half-Life, Quake 3, Sven Co-Op i Dragon Ball Z su bila neka alternativa. U Half-Life-u mi nije bilo ravnog, gasio igricu samostrelom. Urezana u secanje ostala mapa sa "tvrdjavom" gde morate da se sklonite kad neko oglasi alarm. Od svih njih se jedino CS odrzao, CS koji i dalje svakodnevno igram. Magistrirao sam vecinu modova, najvise se "proslavio" u knife-u, dok nisu krenule da se kote stoke sa modifikovanim cfg-ovima. Surf, DR, KZ, Zombie.. ma cepalo se skoro sve, ali zadnjih godinu dana sam "back to basics" i cepam pub / fun. U principu, odavno mi se CS sveo na igranje samo zbog dugogodisnje iste ekipice na serveru i samim tim zagarantovane zabave. Umalo da zaboravim Generals. Tu smo tek znali da se zaboravimo..

        Prvi komp sam kupio 2004. i prva igrica na njemu mi je bila GTA Vice City, koja ce mi verovatno zauvek ostati kao najdraza u serijalu. Kao sto Miletic rece, Tommy Vercetti je jednostavno neprevazidjen. Imala je dusu igrica, mogao sam po ceo dan samo kola da vozim i slusam radio. Te 2004 sledi i prelazak (povratak) na FIFU. Sto se NFS-a tice, tu sam u totalnom slaganju sa Colketom, Underground 2 i Most Wanted.. nema dalje. Izgleda da je FM 08 na svakoga ostavio najjaci utisak, jer sam i ja u njemu dogurao najdalje. I dalje se secam napadackog tandema Grimm - Ndlovu kojim sam dominirao u Wolfsburgu. Prvi je celavi Nemac, a drugi Juznoafrikanac sa cornrowsima.

        Nikad se nisam lozio na WoW, Dotu i sl. CoD mi isto nikad nije bio previse privlacan. Preferirao sam Battlefield i Medal of Honor.

        Smorio sam samog sebe, a i previse ih je bilo da se setim svih, ali izuzimajuci one koje nisu ostavile neki veliki trag na mene + one koje cu da zaboravim, da probam da sumiram: FIFA (98; 2004- ), PES, Pro Beach Soccer, FM (2005- ), NBA Live (2002-2008), NBA 2K (2009- ), NBA Street, OI (2000- ) Madden NFL (2006-2008), F1 (2011-2012), Virtua Tennis 4, neki Nemacki ski-jumping, GTA (3- ), CS 1.6, Half-Life, Quake 3, Dragon Ball Z, Tekken 3, Mortal Kombat, Crash, NFS (Underground 2, Most Wanted), Generals, Battlefield 1942, Civilization IV, Stronghold II, Dragon Age: Origins, Dishonored, Sniper Elite v2, The Sims (serijal) i naravno Chicken Invaders.

        Comment


        • #19
          Haha, Chicken Invaders Kad pomenu vec F1, najjaci mi bio onaj deo gde se birao Alonso u Minardiju

          Mogli bismo neki CS neki dan da organizujemo, onako cisto iz sprdnje, nas nekoliko, SK klan Nisam igrao to cudo 2 godine, ali lepa vremena behu uz tu igricu.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Ja sam malo stariji od vecine ovde, tako da sam poceo ranije od ostalih da se zanimam igrama ...
            Jos od Komodora 64 ... pa sve po redu. Igram se od 90 ili 91 do sada .... Ne bih da nabrajam sta sam sve igrao (bolje da pisem sta nisam ).
            Trenutno igram najpopularniju mmorpg igricu svih vremena WoW. Poceo sam sam to neke davne 2005 i igram do sada (sa nekoliko poduzih pauza) .... Do WoW-a sam igrao sve i svasta.....
            Inace jedno vreme sam BUKVALNO samo igrao igrice pa i zaradjivao na njima. Turniri u PES-u i Counteru, pa i Fifi. Eto toliko ...
            Zanimljiva tema je otvorena, bice ovde "opasnih" postova
            I da napomenem da trenutno igram i Resident Evil 1 remake - skoro izaslo pocetkom ove ili krajem prosle godine - da se podsetim starih dana i davne 96 ili koje bi, i neprevazidjenog survival horror-a
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • #21
              Mene je CS 1.6 uhvatio taman kad sam polazio u srednju skolu. Drugi su bezali iz skole da bi se drogirali, pili i ostalo, a ja sam bezao u igraonicu. Koliko samo izostanaka i keceva zbog te glupe igrice, neverovatno. Cak sam bezao i sa treninga zbog nje. Ona mi je oduzela najveci deo detinjstva definitivno. Ali nisam bio kao ova deca danas, koja od 3. razreda osnovne vec znaju sve moguce igrice koje postoje. Imao si sega megu, pa igraj tenkice i pucaj patkice(). Naravno, ne smem zaboraviti ni Warcraft: Frozen Throne, i on se pikao lepo u to vreme (Dota, Futmeni, ma sve zivo). Koliko sam voleo da igram sa Undead-ovima....

              Originally posted by p4p1 View Post
              ali zadnjih godinu dana sam "back to basics" i cepam pub / fun. U principu, odavno mi se CS sveo na igranje samo zbog dugogodisnje iste ekipice na serveru i samim tim zagarantovane zabave.
              I ja cepam pub povremeno. Gde pikas, koji server? Mozda se i "znamo"...


              Originally posted by colke995 View Post
              Mogli bismo neki CS neki dan da organizujemo, onako cisto iz sprdnje, nas nekoliko, SK klan Nisam igrao to cudo 2 godine, ali lepa vremena behu uz tu igricu.
              Dobra ideja totalno...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • #22
                Stize jedan poduzi post, na toliko stvari moram da odgovorim.Krenimo redom.

                Originally posted by Erik Dekard View Post
                Mislim da je za bilo koju IGRU ruzno reci igrica, nebitno kog je zanra i koliki joj bio budzet.

                Toliko za uvodni post
                Nedavno sam igrao Hotline Miami, Mark of the Ninja i Super Meat Boy, nista od toga nisam presao zato sto sam zbog raznih stvari morao da prekidam kampanju, ali poenta je u tome one ma koliko god ovako deluju jednostavno i vidi se da su niskog budzeta, zivce ti pojedu.Ja takve igre nikad ne bih nazvao igricama zato sto covek moze da dozivi nervni slom.Mozda je adekvatno nazvati ih malim igrama.Ono sto igra moj cale a to su uglavnom karte, nagazne mine, clickomania i slicno ja smatram igricama, zato kada bi ti se recimo iskljucio komp burnije bi reagovao da ti se nesto od ovog prvog ugasi i sto moras da prelazis ponovo neke deonice, nego igru koja moze da potraje par minuta.Drago mi je da su pocele da se probijaju indie games, pravo je osvezenje poneki put da odigram u 2D-u.

                Originally posted by trigger View Post
                Mafia: The City of Lost Heaven- ovu igru sam prelazio bar 10 puta, i dalje mi je neprevazidjena, i uvek mi je instalirana na kompu
                Moram ti reci da uopste nisam iznenadjen, s obzirom kakve si avatare sve nosio i postove ostavljao u pojedinim temama.Nista drugo nisam ni ocekivao.Steta sto zasrase dvojku, koja ima puno rupa i preskoka u prici i sto su posle to dopunjavali sa DLC.To naravno uopste nisam ispratio sta se posle desavalo, znam samo da sam skinuo Joe's Adventures i nikad ga nisam probao.U dvojci sam najvise voleo da popijem nekoliko piva, pa me sve postane blur i izlazim napolje da terorisem komsiluk.Umirao sam od takvih scena, a isto tako sam pred spavanje se uvek opijao u igri.Moglo bi i to uskoro da remasterizuju.

                I meni se VC najvise svidjao zbog smeka, jedino mi bilo retardirano sto nisi mogao da plivas.Isto tako mi je bilo glupo sto je policiji samo dovoljno da ti otvori vrata od tenka da bi te uhapsili.U SA bi me jedino uhapsili kada bih upao u vodu ili kada bi mi eksplodirao tenk.Drugacije nikako nije moglo.U SA sam mislim najvise imao muka da naucim da vozim avion, ne mogu da se setim sta sam sve radio te 2005, secam se da sam tri puta prelazio neke deonice da bih konacno iz treceg pokusaja obrnuo igru.Mislim da mi se kod prvog zagubio sejv ili tako nesto, kod drugog sam skinuo neki trainer i par misija nisam mogao da predjem zato sto su mi neke deonice bile ubrzane.Dva primera, prvi kada mislim da Sanchezom trebam da upadnem u onaj avion, vozim 2-3 sekunde i on vec odleti a trebalo bi da predjem celu pistu da bih u poslednji trenutak upao.Druga as Madd Dogg-om, misija gde treba da odem do kamiona a on budala vec skoci sa krova a ja jos nisam ni stigao da upalim kamion.VC sam u prve dve godine uglavnom igrao iz sprdnje i cisto kako bih pravio haos po gradu, bio sam bas nevest kod upravljanja letelica i jednom kada sam presao skolu aviona, podesio sam da mi kontrole budu iste i prvo sam tada presao VC, a dva meseca kasnije SA.Iz obe igre se secam nekih citata, jedna od najjacih scena mi je bila gde Tommy i Lance idu da bacaju bombe u trznom centru i posto su uzeli opremu od policajaca, prilaze dvojici i Lance kaze:''Hi there Mr. Officer.Nice badge, nice badge''.Tommy na to odgovara:''Real smooth, Lance.'' Svaki put mi je bilo smesno koliko je retardiran dijalog.Ne mogu sada da se setim sa kim je Tommy odradjivao misiju, ali isli su da opljackaju banku i sada Tommy ide do jednog mesta i ja tu kliknem na c(crouch) i sada ide sinematik gde se Tommy sagnuo tom drugom i ide tekst od tog lika:''This could take hours to crack, or five minutes if you could find the manager''.Srecan sam ko malo dete sto cu moci da igram peticu sa ovim kompom koji je usao u sestu godinu.VC shvatam kao dosta ozbiljniju i realniju pricu koja po mnogo cemu podseca na Scarface dok sam SA gledao kao parodiju, zamisli scenu ides da ukrades kombajn da bi te posle seljaci jurili.Pa i posle ona kratka veza sa Katalinom.Prvi put kada sam igrao SA samo sam kucao sifru rocketman i tako sam leteo celim gradom, niti sam vozio bicikl ili kola i one Balasove turdove sam rokao dok sam bio 6 m iznad njih.

                Ja jedina dva NFS od ovih koji su izasli u poslednjih 15 godina koja nisam igrao su bili Pro Street, Undercover i Rivals(mada njih cu uskoro), bolje da nisam ni igrao remake Most Wanted-a, jedan od najgorih nastavaka koje sam igrao.Da nisam pred NG morao da prekinem, iz inata bih je presao koliko je bio krs.Pokusao pre par dana i resih da necu na to da trosim zivce.Nisam imao strpljenja ni za Shift 2.Od NFS najvise su mi se svidjali koji su izasli u periodu 2002-2005 kao i Hot Pursuit iz 2010 koji i dan-danas neki igraju MP sto dovoljno govori da je ostavila odlican utisak i da je najbolji NFS koji je izasao u poslednjih par godina.Jedna od najprijatnijih iznenadjenja sto se tice voznji je bio Split Second.Pokupili najbolje iz NFS i pridodali stuntove tipa da postavljas protivniku ispred zamke zbog kojih ce da se skrsi ili makar uspori.Mupltiplejer je prava zabava, ljudi koji u poslednji krug udju kao poslednjeplasirani zavrse kao prvi.Sve je tu moguce.

                Return to Castle Wolfenstein sam igrao pre 10-11 godina, nekoliko puta sam prelazio prve deonice i najdalje sto sam stigao je bilo groblje sa onim skeletima i oklopnicima sta li su vec bili.Valjda mi je bilo glupo sto nisam znao sta da radim, pa nisam ni zeleo dalje da prelazim.Igrao sam Wolfenstein-a mislim iz 2010 godine, ovaj sto je izasao pre 2-3 mi je u planu.

                PES 6 i PES 2009 sam igrao bukvalno dok nije izasao sledeci deo, toliko su mi se svidele igre i posle mi je bilo zao sto sam ih deinstalirao i zamenio sa krsevima koje sam posle NG prestao da igram.Poslednji koji sam igrao je bio PES 2011, posle toga nisam imao volju da skidam zato sto sam znao da ne mogu da izdvojim vremena kao pre.Tako ce sigurno da bude u narednom periodu.PES5 mi je bio prvi i on je opstao do septembra.Da nije bilo SP, verovatno bih ga ranije deinstalirao.Na svaku noviju formulu sam igrao mesec-dva i to po nekoliko sati dok nisam presao carrerr mode.U 2013 mislim da je uz to bilo jos par izazova posto je bilo 7 razlicitih sampiona.Svaki put pre nego sto sam poceo da vozim sam gledao podesavanja na netu, nesto sam bukvalno sve iskopirao a nesto podesio kako ja mislim da treba i onda sam prvo malo uvezbavao da uhvatim dobro krivinu, a onda posle.Najgore su mi bile staze Monako i Singapur, tu cak i da sam deset krugova hiruski precizan napravicu gresku zbog koje cu da odlepim i zabicu se u bilo koji zid samo da sto pre zavrsim sa stazom.A i veliki mi je smor sto u kvalifikacijama pravim solidnu razliku u odnosu na konkurenciju, a u trci kontam da bi me svi pretekli sem najgorih timova da ne vozim prljavo na stazi ko pokojni Colin McRae.

                Ja bas i nisam za CS, uvek sam bio vreca za nabijanje statistike.Kada naletim na nubove gore od mene, kada ih sve pobijem provociram ih sa time da je CS igrica, a COD igretina i jos im kazem da su oni bruka za CS zajednicu i izadjem iz servera pre nego sto me banuju.Vise sam za COD ili BF multiplejer, CS cu igrati samo ako bude falilo.Cisto nekom da olaksam da nije najgori od sve dece.O mnogo cemu mogu ja da pisem i dotakao sam se igara koji su ih drugi spomenuli, a i ovo sto sam napisao je za mnoge previse informacija.

                Comment


                • #23
                  Da sad ne nabrajam i ponavljam naslove koje ste vec spomenuli, izdvojicu samo jedan, meni neuporedivo najdrazi, najigriviji, sa najboljom pricom i jos gomila superlativa.

                  Gothic I i II

                  Ova RPG avantura znacajna je za dobar dio mojih srednjoskolskih dana, a bogami i novijeg vremena. Naveo sam prva 2 dijela, iako postoji treci i cetvrti, kvalitet je samo u prva dva. Igra ima takvu pricu da sam mastao o filmu sa istom, toliko puta iznova prelazio! Komunikacija sa drustvom iz srednje se cesto svodila na razgovore o ovoj igri, gdje bi neko ko se random ukljuci ostao zbunjen: " Kad prodjes pored krcme one pravo ti je placenicki kamp, a desno ides prema manastiru i tamo te na ulazu doceka monah koji ti objasni da moras skupiti 1000 zlatika i dovesti zivu ovcu kako bi bio primljen u bratstvo". I sl. Treba spomenuti da je igra prepuna bagova koji su nekad kidali zivce, a nekad sam ih obozavao. Apsolutna sloboda je dozvoljena po citavoj mapi, tako da mozete, ukoliko ste ekstremno sretni, vidjeti neke dijelove svijeta na samom pocetku, a na koje ce vas igra odvesti pri kraju price. Kvestovi su, shodno prici, strasno zanimljivi, alovi jasno izgradjeni i harizmaticni, progres u igri pazljivo osmisljen i vizuelno docaran. Prvi nastavak izasao je 2001, drugi sledece godine, ali je graficki znatno napredniji. Sve u svemu, igra mog zivota!
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • #24
                    Igra neko ovo remek-delo ?

                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • #25
                      Spoiler


                      Watch Dogs prejaka igra, nedavno je igrao, u zadnji deset godina nisam odigrao nista sem PES i dobio ovo i polako mic po mic presao, a nisam ni poceo da igram

                      Za razliku od drugih pucacina smisao igre da se prikradanjem i tiho rjesavas sve, naravno mozes uletiti kao budala onda ti se digne pola grada na glavu od policije i mafije( i to ima draz), na hiljadu nacina se moze preci zadatak, briljatna igra, malo zajebana, ali ide.
                      I sa masu tehnicko hakerski zajebancija, preko telefona mozes pola grada izgasiti i sjebati, ali treba znati i dobiti tu tehniku.

                      Evo jedan klipic

                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • #26
                        Skyrim je VRH igra. Nisam je igrao, ali je burazer jedno vreme bio zaludjen opasno sa istom, pa sam nesto kod njega video. Ono sto sam video me odusevilo....
                        Inace glavni problem mi je vreme, tj nemanje vremena pa mnogo stvari koje bih igrao ne stizem.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Gangrena View Post
                          Igra neko ovo remek-delo ?

                          Ala prvi put sam presao na brzinu main story i po koji side mission, a uz to sam igrao klasika mac i stit i to budzio. Posle sam prelazio sa luk i strelom, prebrutalno je, i skoro sam sve ocistio ali ostalo je dosta toga plus sam ove ekspanzije presao, uvek mi je instalirana kuci(jer sam u drugom gradu na studijama) i uvek mi dodje nesto da je opet pocnem igrati, meni jedna od najboljih ikad.

                          Originally posted by Drunken Whaler View Post
                          Ko nije presao Dark Souls, taj nije gejmer. Period.
                          Prvi deo sam presao, jedna od najboljih igrica ikad, ali izgubio sam 5 godina zivota zbog nerviranja, a i gamepad sam razbio.
                          Pravi old school igra, sad prelazim drugi mada nisam u mogucnosti jer nisam kuci.

                          Obozavam RPG!

                          Comment


                          • #28
                            Uh, ne planiram da pisem sta sam sve presao jer je predugacak spisak, vise ni sam ne pamtim. Imao sam sve moguce konzole koje postoje tako da sam odigrao skoro sve sto vrijedi igrati. Sad da nabrajam po platformama omiljene igre opet ne ide, jer cu rizikovati da preskocim neke naslove, pa cu se fokusirati samo na omiljeni zanr i nabrojati igre koje su meni licno medju najboljim ikada.
                            Postapokalipsa, dakle survival horror sa ruinama, mutantima, mracnom atmosferom i eventualno dobrom pricom. Uzivam u takvim igrama.
                            -Stalker Call of Pripyat
                            -Stalker Shadow of Chernobyl
                            -Stalker Clear Sky
                            -Metro 2033
                            -Metro Last Light
                            -The Last of Us
                            -Fallout 3

                            Ima ih jos, ali ovo su najbolje. Takodje pomenuo bih i Spec Ops: The Line, mada igra nema nikakve veze sa ovim zanrom (vise spada u action adventure koji takodje obozavam) ali moze se reci da je postapokalipsa na lokalnom nivou, Dubai razoren pjescanom olujom. Igra je jedna od najboljih koje sam odigrao, kakve krajeve ima, bukvalno ti pukne glava razmisljajuci sta da uradis kad ti daju da biras, da ne spojlujem sada.

                            Takodje, ono sto obozavam su multiplayer igre. Sada igram uglavnom Battlefield, CoD Ghosts ili Medal of Honor Warfighter na konzoli, ali najbolje partije sam imao na CoD Modern Warfare 2 na PC-u, okupi se drustvo, povezemo se preko skype-a i nagrdimo se hahah, obozavao sam to.

                            Sve manje imam vremena za igre pa cu morati da se fokusiram samo na igre koje me bas privlace. Recimo u prethodnih par mjeseci nakupilo mi se 30 igara, a presao sam mozda dvije od ovih novijih, bukvalno nemam vremena a sve manje i volje da igram sve sto izadje. Planiram da uskoro uzmem PS4 The Order 1886 bundle i da ove godine igram uglavnom ekskluzive. Dakle The Order 1886, Bloodborne (sto je u stvari novi Dark Souls, rijesio sam da i ja predjem neki RPG kako treba), Uncharted 4, i eventualno uz to odigram jos Dying Light i The Witcher 3 npr i to je to. 5-6 igara uz jedan dobar multiplayer sasvim dovoljno za godinu dana, ne treba mi vise.

                            Neko je gore pomenuo Skyrim, igram ga povremeno, odlicna igra. Medjutim on je osmisljen tako da se na njega potrosi minimum 150-200 sati, jer u suprotnom ako ga igras na brzaka da bi samo presao main story neces vidjeti ni 10% onoga sto igra nudi. Ja naravno za to nemam vremena pa se drzim uglavnom story misija.

                            Jbg sad bih o mnogim igrama pisao nesto i preporucivao ali to niko nece citati

                            I jos ovo, igre na koje slabo ko obrati paznju a odlicne su:
                            -Journey (ps3)
                            -Valiant Hearts: The Great War
                            -Wolf Among Us
                            -Walking Dead Season 1
                            -Among The Sleep (odusevila me igra)
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • #29
                              Uh ja sam dosta igrica cepao,a najvise sam gotivio COD 1 i 2 naravno cepao sam i ove ostale do Black Ops 2 to je vec zahtevnija za moj komp
                              MOH takodje,najvise sam gotivio ono iskrcavanje u Normandiji,znaci omiljena misija u MOH
                              War Craft III/Frozen Throne,i dan danas za mene igrica koja nece biti nikad prevazidjena definitivno,igram poneki put kad stignem po neku mapu,inace igram sam i custom kampanje koje su drugi ljudi pravili,i stvarno je vrhunski.
                              F1 challenge 1999-2002 kao neki GP,znaci Dejmon Hil,Edi Irvajn,Alonso u Minardiju,Kimi u Zauberu,Mika Hakinen itd,teska perverzija igrica bila
                              Cepam i dan danas CS 1.6,dobar sam mogu reci,ne ajbolji ali uvek pri vrhu
                              Ne znam da li je neko igrao jos Halo,DOOM 3,Painkiller,opasne igrice,ko nije igrao obavezno preporucujem
                              Dotu sam isto bio zaludjen jedno vreme,pa sam prestao,Garena riknula
                              Pes 6 neprejebiv bio,Fifu sam slabije igrao,ali Fifa 03/04 opasna igrica,igrao sam FM 14 nije los i verujem da ima jos dosta igrica ali ko ce se setiti
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by bice View Post
                                Ne znam da li je neko igrao jos Halo,DOOM 3,Painkiller,opasne igrice,ko nije igrao obavezno preporucujem
                                Kad se samo setim sa ortakom celu noc pikanje Doom 3 sa zvucnicima pojacanim do kraja kakvo je to cepanje bilo
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X