Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slejvaro, taman za tebe....

    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Preorderovao sam novi Xbox, tačnije Series S, onaj manji slabiji. Za 1440 i 1080p gejming u 60 fps nisam se dvoumio. Uz gamepass servis ova konzola mi se nametnula kao savršeno rešenje. Očekujem da stigne do 15.novembra.

      Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

      Comment


      • Originally posted by Alex Pato View Post
        Preorderovao sam novi Xbox, tačnije Series S, onaj manji slabiji. Za 1440 i 1080p gejming u 60 fps nisam se dvoumio. Uz gamepass servis ova konzola mi se nametnula kao savršeno rešenje. Očekujem da stigne do 15.novembra.

        Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
        Dobar izbor

        Ja da sam 20 godina mladji isto bi uradio

        Taj game pass jel tu odma dodju najnoviji naslovi?
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          Dobar izbor

          Ja da sam 20 godina mladji isto bi uradio

          Taj game pass jel tu odma dodju najnoviji naslovi?
          Kao što je Netflix za filmove, to je gamepass za video igre. To je Microsoftov servis koji svojim članovima omogućava da besplatno preuzmu i igraju široku boblioteku (preko 100 naslova) igara sve dok su preplaćeni na tu uslogu. Cena je 10 dolara mesečno.

          Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

          Comment


          • a sad nesto cito pise da game pass nije dostupan za Srbiju

            Xbox Game Pass is available in Argentina, Australia, Austria, Belgium, Brazil, Canada, Chile, Colombia, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Hungary, India, Ireland, Israel, Italy, Japan, Mexico, the Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Russia, Saudi Arabia, Singapore, Slovakia, South Africa, South Korea, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Turkey, the United Arab Emirates, the United Kingdom, and the United States.
            A i Sony ima isto to i ista cena. Samo sto je ovaj novi sony skuplji za $100
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Ja cekam da prodje makar pola godine prije nego sto uzmem novi Xbox. Opste je poznato da su prve konzole(i Xbox i PS) uvijek nesto falicne i da im je kod svake generacije trebalo jedno pola godine da sve srede i da napokon izbace pravu i zdravu konzolu. Nema potrebe trcati pred rudu. Ali ako neko ipak odluci medju prvima da kupi next gen, neka je zdravo trosi i da ga zaobidju problemi.

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                a sad nesto cito pise da game pass nije dostupan za Srbiju



                A i Sony ima isto to i ista cena. Samo sto je ovaj novi sony skuplji za $100
                Ja kupujem reedem code za USA kojeg ukucam na ms store-u i aktiviram gamepass.

                Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

                Comment


                • Originally posted by powerslave View Post
                  Ja cekam da prodje makar pola godine prije nego sto uzmem novi Xbox. Opste je poznato da su prve konzole(i Xbox i PS) uvijek nesto falicne i da im je kod svake generacije trebalo jedno pola godine da sve srede i da napokon izbace pravu i zdravu konzolu. Nema potrebe trcati pred rudu. Ali ako neko ipak odluci medju prvima da kupi next gen, neka je zdravo trosi i da ga zaobidju problemi.
                  Mislim da je to bilo samo sa onom jednom generacijom 360 i ps3
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Kako god da okrenes, pametnije je sacekati.

                    Comment


                    • pa kome se ne zuri
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment




                        • Otpakivanje PS5





                          gameplay
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment




                          • Kuzma otvara
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Kuzma kao da je dobio paket šunke, sve je onjušio. Stari hejter konzola inače, izašao na pravi put pod stare dane

                              Comment


                              • Ja gledo triput
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X