Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam preorderovao XSS. Uz gamepass preplatu cini skoro savrsen a povoljan next gen sistem. Ovaj trasfer Bethesde u jato MS-a uticace na gejmere sirom sveta. Svakako planiram da pazarim PS5 ali tek tamo kasnije u 2021.godini

    Comment


    • kolko kosta taj jeftiniji xbox?
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • 42000 din
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Rocket League besplatan na Epicu.. Kada pokupite igru dobijate kupon od 10 dolara koji možete iskoristiti na discount neke igre.. Kupon traje do 1. novembra..

          Comment


          • Obavezno probajte RL, meni je to uz Titanfall najbolja multiplayer igra ove generacije

            Comment


            • Elder Scrolls ce tresko biti ekskluziva samo za jednu konzolu.
              Lukav potez Majkrosofta, ali svejedno ce ih ps5 nadmasiti.

              Comment


              • ja ne znam cemu tolka hajka kad obe konzole koriste i CPU i GPU isti od AMD-a. znaci razlika je samo u igricama.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Nije baš tako, Xbox ima brži GPU za nekih 15-20%. Igre koje rade u full 4K na Xboxu bi na PS5 možda radile u 1800p, ili će Xbox imati malo bolji ray tracing ili efekte. Nije velika razlika (možda i najmanja ikada), ali postoji. Sa druge strane, PS5 ima za klasu bolji storage i I/O konfiguraciju, sa sve custom dekompresorima, ali pitanje je kako će to developeri da iskoriste.

                  Comment


                  • Negde mi izleteo clanak da ce fm 21 biti na xboxu... Kako je to uopste moguce da lici na nesto?
                    Mislim kupicu ako recenzije budu pozitivne

                    Comment


                    • A šta bi falilo FMu na konzolama... može uveliko da se koristi mis i tastatura.


                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                      Comment


                      • Ma koji ce mi konzola ako cu mecem mis i tastaturu?

                        Kazu da ce igra biti napravljena tako da se lako igra na dzojstiku, ja u to ne verujem

                        Comment


                        • Originally posted by s_hyperion View Post
                          Nije baš tako, Xbox ima brži GPU za nekih 15-20%. Igre koje rade u full 4K na Xboxu bi na PS5 možda radile u 1800p, ili će Xbox imati malo bolji ray tracing ili efekte. Nije velika razlika (možda i najmanja ikada), ali postoji. Sa druge strane, PS5 ima za klasu bolji storage i I/O konfiguraciju, sa sve custom dekompresorima, ali pitanje je kako će to developeri da iskoriste.
                          da li ces ti tu razliku videti golim okom? i to pre svega zavisi od developera kako naprave igru. ja znam u proslosti da je bilo konzola iste gen. koje su hardverski bile jace pa su pukle na trzistu.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Pa zavisi šta, definitivno mogu da vidim razliku između ručno pravljenih senki i onih koje su raytraceovane, kao i refleksije. A ako imaš dovoljno veliki TV, vidi se i rezolucija
                            Ma kažem i ja, nije to neka drastična razlika, ali ima tu dosta faktora. Nije samo do izgleda nego i performansi, jer npr. kruže glasine da dev verzija Resident Evil 8 na PS5 ne može da održi stabilan framerate, dok na Xboxu može, a to se već definitivno primeti. Ali stvarno mislim da neće biti mnogo takvih slučajeva, a verovatno će i ovaj RE 8 ispeglati do izlaska igre. Iskreno, mislim da će čak veća razlika biti u tom SSD-u koji ima PS5, ako se developeri dovoljno potrude da to iskoriste, jer od svega novog što konzole donose, to ima najviše potencijala da napravi neku revoluciju u game dizajnu.

                            Comment


                            • ma ja sam odavno prestao igrati takve igre, evo juce sam igrao ovo



                              meni dosta
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • https://www.videogameschronicle.com/...he-witcher-3s/
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X