Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad će gta 6

    Comment


    • Nece jos.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Sudeći po trenutnom tempu (GTA V 2013. i RDR 2 2018.) verovatno ne pre 2022. ili 2023. Rockstar ima nekoliko timova koji su zaduženi za različite serijale, ali je razvoj igara postao užasno skup, tako da se ti timovi odavno međusobno ispomažu. Još se sada priča da je njihova sledeća velika igra Bully 2. A realno i ne moraju da se cimaju da brzo izbace nastavak, GTA V je i danas na best seller listama, sumanute pare im pravi ta igra.

        Originally posted by Centurion View Post
        Unity je pljuvan kada je izasao od strane pojedinaca i dezurnih musomrda, nema bolju animaciju ni kretnju od ovih novih, ali je i dalje sjajan.
        Ja volim da istrazujem, tako da mi grindovanje nije problem.
        Sto se tice Horizonta, mnogi nece jako dugo moci da pređu na peticu, pa je takav bonus sasvim fer.
        Ko kupi novu konzolu, imace vrhunski ugođaj, ko igra na staroj dobice odličnu i unapređenu igru.
        Ko je kupi na cetvorci, bice automatski azurirana i unapređena prelaskom na peticu.
        Unity je najviše pljuvan jer je bio pun bagova, igra se raspadala na svim platformama pa je to mnoge odbilo. Kada se sve ispatchovalo, oni koji su igri dali šansu su videli da je u stvari ok. I apsolutno ima bolje animacije, tačno možeš videti kako su nakon Unitiya počele da nestaju neke međuanimacije i parkour generalno degradiran, na šta je doduše uticalo i smanjenje vertikalnosti sveta pa više nisu hteli da se cimaju oko toga. A još nakon prve igre su počeli da pojednostavljuju kontrole.


        Pa ne znam što bi kupce nove konzole to interesovalo, oduvek je bilo da ako hoćeš novu, napredniju 1st party igru, kupi novu konzolu. E sad, ne bih ja imao problem kada bi se oni, kao u vreme PS2 i originalnog Xboxa, podelili na dva tima i napravili različite verzije igre gde će jedna da iskoristi sve prednosti boljeg hardvera, ali s obzirom koliko je danas razvoj igara skup, sumnjam da će to biti slučaj. Brza učitavanja mi nisu dovoljna. Eto, npr. Guerilla Games su hteli u prvi Horizon da ubace da možeš da jašeš i leteće robote, ali prosto nisu mogli da dovoljno brzo streamuju podatake sa hard diska u RAM memoriju da bi mogli to da izvedu. Ako uspeju to nekako da uglave, super.
        Spajdermen sa PS4 je takođe bio ograničen hard diskom jer su morali da smanje brzinu kretanja kroz grad zbog toga.

        Comment


        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          ima i xbox ekskluzive: gears of war fransiza, halo fransiza, forza motorsport/horizon, a onaj Cuphead ne bi menjo za sve te zajedno sto si nabrojo
          Sve zaboravljam da okačim, ali šta sad nakon što je Cuphead izašao i za PS4? Samo mesec dana nakon tvog posta, kao da si ga prizvao


          Čak sam je i dobio besplatno, da napišem opis, nadam se da si zadovoljan ocenom

          https://www.emuglx.org/nextgen-igre/...-verzija-2020/
          Last edited by s_hyperion; 18-09-20, 13:04. Reason: dodata zapeta :D

          Comment


          • Nemoj nista besplatno da radis

            Slazem se sa Sony ekskluzive >> Xbox ekskluzive.
            Last edited by Mr. Wolf; 18-09-20, 13:08.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment




            • Inače, koliko čujem, Sony je kod domaćih zlotvora preporučio cene od 52.000 din. za PS5 Digital i 66.000 za verziju sa disk drajvom. Kontroler 9000, igre 9500. Sad da vidimo koliko će dalje da se ugrade, danas ili u ponedeljak će da postave cene. Ja naravno uzimam kod mađara Mada se ne žurim nešto, verovatno ću kada izađu GT 7 ili Elden Ring.
              Last edited by s_hyperion; 18-09-20, 13:37.

              Comment


              • U Hrvatskoj 60000 din i 48300 din.

                Na kraju ce kod nas 68-70000 da bude PS5.

                Ni ja ne zurim, imam dosta igara na listi plus mi je plan sledece godine novi komp da uzmem. PS5 mozda za dve, tri godine.

                EDIT:

                Bilo bi dobro da izbace kasnije neku crnu ili bar tamniju verziju konzole.
                Last edited by Mr. Wolf; 18-09-20, 13:35.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • jel sam ja jedini ko nije nikad igrao AC
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by s_hyperion View Post
                    Sve zaboravljam da okačim, ali šta sad nakon što je Cuphead izašao i za PS4? Samo mesec dana nakon tvog posta, kao da si ga prizvao


                    Čak sam je i dobio besplatno, da napišem opis, nadam se da si zadovoljan ocenom

                    https://www.emuglx.org/nextgen-igre/...-verzija-2020/
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      U Hrvatskoj 60000 din i 48300 din.

                      Na kraju ce kod nas 68-70000 da bude PS5.

                      Ni ja ne zurim, imam dosta igara na listi plus mi je plan sledece godine novi komp da uzmem. PS5 mozda za dve, tri godine.

                      EDIT:

                      Bilo bi dobro da izbace kasnije neku crnu ili bar tamniju verziju konzole.
                      Gde si čuo ovo za Hrvatsku?

                      Comment


                      • Izbacili su cene i kod nas.

                        52.000 i 66.000
                        Dzojstik 9.000
                        Punjač 4.000

                        U Hrvatskoj 410 i 520 evra

                        Comment


                        • Originally posted by Centurion View Post
                          Gde si čuo ovo za Hrvatsku?
                          https://www.hcl.hr/vijest/playstatio...vatska-161208/
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Za divno čudo, koliko-toliko normalne cene. Mislim da je već i razgrabljeno. Da znate da će se Digital PS5 teško nalaziti kod nas, i u Evropi generalno, pa ko želi neka naruči čim vidite neki na stanju. Većinu su poslali u USA jer im je tamo Xbox jača konkurencija, žele da što pre naprave veliku bazu korisnika tamo.

                            Comment







                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X