Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment




      • Last edited by Mr. Wolf; 25-06-20, 19:10.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • " zato sto je Cuphead jedina "boss-fight" igrica za koju ja znam. evo ti mi reci ako ima druga "

          Prvo odgovorim na ovo, a on mi odgovori ovako:

          Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          ma znam hollow knight ali nije to to. ova prva je jos iz '95 sa sege, matoro. druga je avioncici to nema veze sa cuphead. Titan Souls ma daj. Shadow of the Colossus to je 3d akciona avantura kakve to veze ima sa 2d run n gun boss fight? furi neka 3d katastrofa. No More Heroes nigde veze katastrofa. gde nadje sve te pa ni jedna nije ni nalik Cupheadu. a sad kad bi proverio ocene na metacritic to bi bila katastrofa jedino ovaj Shadow of the Colossus bi imo dobru.
          Ajde pomeraj stative još malo

          Sve što sam naveo su u manjoj ili većoj meri boss-fight igre i sve su, u najmanju ruku, dobre. Odgovaram ti u smislu toga da ni mehanika ni koncept (zbog kojeg si ti rekao da je igra originalna) nisu novi, jer matora igra iz 1995. sa Sege radi sličnu stvar. A vidiš, na onog Megamana sam i zaboravio.

          A za ovo boldovano, jesi li ti uopšte igrao ceo Cuphead?
          Last edited by s_hyperion; 26-06-20, 12:18.

          Comment


          • Originally posted by zdravkelja View Post
            " zato sto je Cuphead jedina "boss-fight" igrica za koju ja znam. evo ti mi reci ako ima druga "

            Prvo odgovorim na ovo, a on mi odgovori ovako:



            Ajde pomeraj stative još malo

            Sve što sam naveo su u manjoj ili većoj meri boss-fight igre i sve su, u najmanju ruku, dobre. Odgovaram ti u smislu toga da ni mehanika ni koncept (zbog kojeg si ti rekao da je igra originalna) nisu novi, jer matora igra iz 1995. sa Sege radi sličnu stvar. A vidiš, na onog Megamana sam i zaboravio.

            A za ovo boldovano, jesi li ti uopšte igrao ceo Cuphead?
            ma necemo se sad prepirati ko deca. samo je ona prva iz '95 sa sege boss-fight igra ako cemo iskreno. ovo drugo je tolko lose da ne znam ni kako si smeo pominjati. hollow knight sam igrao ima visoku ocenu ali gde ti tu vidis slicnosti sa cuphead kad je to platformer-lavirint igra.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by zdravkelja View Post

              A za ovo boldovano, jesi li ti uopšte igrao ceo Cuphead?
              Presao. Uopste nije laka igra znam da sam se kod zmaja i pcele najvise mucio odnosno bio sam cak i odustao od igre da bi se posle mesec dana vratio. i zadnji boss tezak na svoj nacin (tu zamalo nije letela tastatura i ceo pc kroz terasu). neki su ga cak i izbegli i tako 'presli' igru.

              ove godine bi trebalo da stigne dlc

              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment




              • Ahahahahah
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  ma necemo se sad prepirati ko deca. samo je ona prva iz '95 sa sege boss-fight igra ako cemo iskreno. ovo drugo je tolko lose da ne znam ni kako si smeo pominjati. hollow knight sam igrao ima visoku ocenu ali gde ti tu vidis slicnosti sa cuphead kad je to platformer-lavirint igra.
                  Pa neću ni ja da se prepirem, ali ovamo tražiš primere boss fight igara, a kada ti ih dam, ti izmišljaš neke druge argumente. A izjava da su te igre loše je notorna glupost, pogotovo za Shadow of the Colossus koji je jedna od najcenjenijih igara svih vremena, i ovo pišem iz perspektive nekoga kome igre nisu samo hobi, već povremeno i posao

                  Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  Presao.
                  Ok, pitao sam te jer ovamo pominješ aviončiće i kako to nema veze sa Cupheadom, a ovamo Cuphead ima nekoliko takvih nivoa, samo iz druge perspektive.

                  Comment


                  • Sta znaci to da su ti igrice povremeno i posao?

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by zdravkelja View Post
                        Pa neću ni ja da se prepirem, ali ovamo tražiš primere boss fight igara, a kada ti ih dam, ti izmišljaš neke druge argumente. A izjava da su te igre loše je notorna glupost, pogotovo za Shadow of the Colossus koji je jedna od najcenjenijih igara svih vremena, i ovo pišem iz perspektive nekoga kome igre nisu samo hobi, već povremeno i posao
                        joj

                        ma ta igra Shadow of the Colossus ima odlicnu ocenu rekao sam vec ali nema veze sa Cuphead. od onih svih samo je ona segina iz '95 slicna i megaman sto je drugi forumas spomeno.


                        Ok, pitao sam te jer ovamo pominješ aviončiće i kako to nema veze sa Cupheadom, a ovamo Cuphead ima nekoliko takvih nivoa, samo iz druge perspektive.
                        dijametralno drugacije igre. igro sam ja masu tih avioncica ta ni nije najbolja imo puno kvalitetnijih.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Remasterovan Crysis izlazi 23. jula.

                          Comment


                          • Obrnuh The Last of us 2. Lagano najbolja igra koju sam ikada igrao Retko koja serija je uspela da na ovom nivou razvije nekog karaktera, o igrama koje sam igrao i da ne pričam... Ni jedna igra nije uspela da kod mene izazove ovoliko širok dijapazon jakih emocija kao što je to uspeo TLOU. Ne smem ni da počnem da pišem o samoj igri, priči i o tome u kakve te sve nezgodne, odvratne, tužne, gadne, brutalne situacije stavljaju, ostaću celu noć
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Remasterovan Crysis izlazi 23. jula.
                              #fakenews

                              Sistem IGN Adria te laze

                              Comment


                              • Leakovan trejler, fanovi ispizdeli kad su videli kako izgleda, ovi odmah odlozili.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X