Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam sokiran da RDR2 ima ovakav response na konzolama, ovo je sto se mene tice neigrivo

    sigpic

    Comment


    • Ja ne znam oko cega kukaju ljudi Ja sam sabio skoro 200 sati na xbox one x... leti igra. Jedan jedini problem nisam imao. Valjda sam bio previse okupiram time sto igra izgleda fantasticno(naravno na dobrom tvu ) i sto ima bas dosta toga da se istrazuje. 10/10 sto se mene tice. Posle The Witcher 3 najbolja nova igra koju sam igrao.

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ne znam kakva je buducnost konzola, na kraju sve stize na PC i bolje mnogo izgleda od konzola, a jos krece streaming, tako da vidjecemo kako ce izgledati gaming scena u narednom periodu. Stadia ce dosta toga reci ali ima logike da napravi bum, iako sam ja medju onima kojima je hardver i dalje najbitniji i da digitalno ili fizicki imam igru.
          sigpic

          Comment


          • Nema tu dileme, PC je najbolji za igre. Do prije 5-6 godina mi nije palo na pamet da kupujem konzolu. Sad vise i ne igram video igre toliko cesto pa sam se zato prebacio na xbox... sad volim da igram iz kreveta na velikom tv-u A i bukvalno koristim taj xbox za sve.. kablovska, hulu, netlfix, amazon... gledam streamove utakmica kojih nema na kablovskoj itd itd. I dalje imam lap top koji koristim samo za pisanje i eventualno nekad odigram partiju HoMM3

            Comment


            • Uh, bas sam se zarazio sa ACom tj Odisejom. Valjda cu da dovrsim do kraja nedelje. Nzm samo da li imam verziju sa DLCevima ili bez njih.

              Dve stvari mi najvise kvare dozivljaj. Checkpointi kao i to sto mi u svakoj misiji uskacu lovci na ucenjene glave i kvare mi flow. Bas brzo mi postaje zamorno. Neki put se pojave i kada setam sa NPCem. Ako se setim jos koje mane napisacu. Gameplay upgradeovan u odnosu na Origins. Smeta mi jos par sitnica, ali ne mogu u ovom trenutku da se setim.

              Mislim da cim zavrsim da se bacim na Dragon Agerigins.

              Pisem i o drugim igrama kroz nekoliko dana ako se setim.

              Comment


              • Krekovan Borderlands 3.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Wolfio, kolika je praksa oko cekanja cracka ili pravilo ne postoji?

                  Vec duzi period igram uglavnom kad mi se nesto igra, pa to moze da bude staro tipa godinu dana ili deset godina. Nikada se nisam bacio na novije igre, jer su uglavnom to nastavci serijala a ja nisam odigrao prethodnih par. Vise mi se igra ono sto sam propustio.

                  Pitam zato sto sam utefterio na listi Modern Warfare, novi NFS(ako je krs zaobici cu ga), Star Wars Jedi:Fallen Order i RDR2.

                  Comment


                  • Nema pravila, neke igre uspeju da krekuju nakon jednog dana, neke nakon nedelju dana, za neke prodje mesec dana, itd....

                    Ovde pratim....

                    https://crackwatch.com/
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment




                    • (spoileri u trejleru)
                      Last edited by Mr. Wolf; 30-10-19, 17:49.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post


                        (spoileri u trejleru)

                        Više se radujem RDR2 nego Death Strending igri. Jednostavno nisam fan Sci-fi igara i cele te Hideo Kojima tematike. Završio sam sve MGS igre i fan sam tog serijala ali nekako mi je ceo taj storyline za klince.

                        Comment


                        • Ocekivano podeljena kritika oko Kojiminog Death Strandinga, ali se drzi na dobrih 82% na metacritic

                          Kuzmina recenzija:
                          https://www.sk.rs/news/death-stranding/

                          Last edited by Mr. Wolf; 01-11-19, 13:17.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Jbt, kako sam sebi usrao dozviljaj sa ACdyssey. Unistio sam danas sebi 4 sata prelazenja igre, samo je trebalo da proverim na netu da li cu da imam dobar kraj. Poklekao sam kod pretposlednje nagazne mine, sve do sada sam birao dobre opcije u dijalogu i tu zajebem.

                            Ucitao sam neki autosejv, napravio drugi manual save i trebalo bi da bude ok. Izgubio sam bas voljni momenat za prelazenje sporednih kvestova. Cekam sutrasnji dan, pa da vidim u kakvom cu stanju biti. Za pocetak da dovrsim jos ovih par misija iz glavnog kvesta i da dobijem dobar kraj. Sto ne volim kada se ovako dugacke igre pretvore u lose iskustvo.

                            I Origins sam nekako presao, bas sam se psihicki i mentalno iscrpeo. Nisam imao snage za DLCove.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Ocekivano podeljena kritika oko Kojiminog Death Strandinga, ali se drzi na dobrih 82% na metacritic

                              Kuzmina recenzija:
                              https://www.sk.rs/news/death-stranding/

                              Kuzma je bas postao iritantan, vise mi se i ne cita sta pise. Znao sam da mu se ovo nece svideti.


                              Ali ne budi noob, pogledaj pravu recenziju

                              Comment


                              • Znam da Kuzma ima svoje momente, pogledao sam ja jos nekoliko recenzija i mislim da ce mi se ovo svideti
                                Ludi Kojima
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X