Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koje igre su ti omiljene, Power?
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Baldur's Gate 1&2, Planescape Torment, Arcanum, Icewind Dale 1&2, HoMM 2&3, Divine Divinity... Neverwinter Nights 1&2. The Witcher trilogija, Alan Wake... RDR2

      Comment


      • Jesi li igrao Half Life?

        Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

        Comment


        • Naravno

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Malo koja igra na mojoj listi omiljenih je 3D i to su samo njih 4-5 koje su izasle u poslednjuh 15 godina, ali gotta give credit where the credit is due... Red Dead Redemption 2 je jebeni masterpiece Nevjerovatna igra i bas joj lezi taj slow burn gameplay u filmskom stilu.
            pazi ja sam presao keca i bilo mi je dovoljno. isto to da igram pa jos i opsirnije (sto zamara) nisam hteo.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Baldur's Gate 1&2, Planescape Torment, Arcanum, Icewind Dale 1&2, HoMM 2&3, Divine Divinity... Neverwinter Nights 1&2. The Witcher trilogija, Alan Wake... RDR2
              od tih rpg strategija ja sam obozavo nox, starcraft, dungeon keeper 2. diablo.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Zaboravio sam da pomenem Fallout 1&2

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Zaboravio sam da pomenem Fallout 1&2
                  to sam igro keca sam preso, dvojku nisam jer to je ono sto sam prico ista igra samo jos opsirnije i naravno zamorila me i smorila me. kasnije sam igro trojku koja je FPS i preso. posle toga su opet izlazile iste te samo opsirnije koje me naravno ne zanimaju.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Dota underlords mi se ne svidja na mobilnom, al zato na kompu mislim da ce biti najbolji autochess

                    Comment


                    • Jel zna neko ako instaliram F1, NBA, FIFA na ps4 koliko bi sve zajedno zafatilo? Jer razmatram opciju da uzmem ps4 ali neznam dali 500gb ili 1TB, ipak ima razliku u cjenu..
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Po system requirementsima za te igre, ukupno zauzimaju 210 GB
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Hvala
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Razmišljam da opet skinem Amnesia Dark Descent. Jebeš sve ostale horor igrice, nema joj ravne. Mada sam je 3 puta prelazio, a svaki put je sve strašnije.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                              Razmišljam da opet skinem Amnesia Dark Descent. Jebeš sve ostale horor igrice, nema joj ravne.
                              za mene je i dalje Silent Hill 1 na prvom mestu.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Krekovan Total War: Three Kingdoms
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X