Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    @Carcosa sto se tice procesora stvarno ne znam ali imam grafiku r9 380 4GB i lagano gura na high postavkama u 1080p rezoluciji Apex ali i mnoge druge zahtevnije igre. E sad ja bi cisto zbog fluidnosti tu dodao jos 8GB rama ali nije da je za ove nabrojane igre preko potrebno.
    Hvala na odgovoru. Pa taj procesor je uz neki A-10 najbolji moguci za tu plocu, a mislim da A serijal nije bas za gejming, odnosno da je taj x4 bolji za tu namenu. A kosta samo 60tak evra na KP nov.
    E sad, meni je oko palo na tu graficku, vidim da je bas hvale, tesko se nalazi nova, ali polovnih ima puno na KP za nekih 80-90 evra. Samo da jos nekako zaobidjemo rudare, ali to se stvarno nikad ne zna. Reci mi samo, da li ona trazi neko dodatno napajanje?
    Uglavnom, za nekih 150 evrica moze da se zbudzi neka makina za te onlajn igrice, ako mu iskoristimo od kompa ono sto ima. Samo da kazem da je klinja totalno lud. Hvala Bogu pa je uz to odlican djak i jako dobra licnost, pa igranje igrica shvata kao nagradu za dobro odradjen posao u skoli.
    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

    Comment


    • Sa nekim solidnim napajanjem od 500w bi trebao biti siguran ali proguglaj za svaki slucaj malo oko toga. Sto se tice polovnih grafickih i rudarenja naravno da je tesko biti siguran ali olaksavajuca stvar je da se konkretno ove kartice bas odavno ne koriste za rudarenje i da ako nadjes staru do dve godine ne bi trebala da je rudarila ikad.
      U nekim normalnim granicama gejming smatram kao pozitivnu stvar, a ako je klinjo dobar djak onda ga svakako treba nagraditi sa stvarima koje ga zanimaju.
      sigpic

      Comment


      • Naisao sam danas na Crash Bandicoot N. Sane Trilogy... ja nisam ni znao da to postoji i to jos za xbox! Momentalno sam je kupio Tri igre uz koje sam odrastao, u novom izdanju... pa mojoj sreci danas nema kraja... jedva cekam kuci da dodjem

        Comment


        • Power, gde ti zivis Kako ti je to promaklo
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ja sam bas slabo u toku sa desavanjima... Vise nemam pojma sta izlazi od serija, filmova, igrica... Izgubio sam interes. U zadnjih 4-5 godina sam odgledao mozda 15-ak filmova koji su izasli u tom periodu... i odigrao 5-6 novijih igara. Ja ti uglavnom gledam stare serije i filmove koje sam vec odgledao vise puta i igram stare igre kad mi se ukaze prilika.

            Apex je izuzetak

            Comment


            • Vladane, je l' to opet igras Far Cry 3?
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Nope ali sam nesto jcue pricao sa drugom oko Far Crya i obojica smo se slozili da preko trojke nema, a ni to nije zbog gameplaya ili same price, vec zbog jebenog Vas Montenegra
                Gazi Mando sa glumom, i u BCS kida covjek
                sigpic

                Comment


                • Najjaci lik u celom FC serijalu. Nije los ni ovaj iz FC 5, ali ne moze da pridje Vasu. Kakva je to glava
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Izgleda sam ja zaboravio koliko je Crash bio tezak... ili to, ili sam ja išćulio

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Izgleda sam ja zaboravio koliko je Crash bio tezak... ili to, ili sam ja išćulio
                      Jeste. Odigrao ga ja letos i bas sam se iznervirao na nekim delovima, kako sam ja to presao kao klinac ne znam.
                      Mada, sada kada sam igrao tezio sam da sve sakupim i sve kutije unistim.

                      Comment


                      • Ne toliko tezak koliko je fizika u igri drugacija od originala. Skok i kolizije povrsina su promenjeni pa se desava da skliznes sa neke platforme tamo gde bi u originalu bez problema sleteo na ivicu.

                        Comment


                        • Pooozzz ljudi
                          imam problema ,dakle instalirao sam novi wind 7 ,ono koci mi pc bas pa da ga osvezim,i skinem wot da pikam,kad ono nece ,nece ni jedna igrica ,neki savet neeestoo ?

                          Comment


                          • Originally posted by KikiWOT View Post
                            Pooozzz ljudi
                            imam problema ,dakle instalirao sam novi wind 7 ,ono koci mi pc bas pa da ga osvezim,i skinem wot da pikam,kad ono nece ,nece ni jedna igrica ,neki savet neeestoo ?
                            Poozzz probaj drugi wind

                            Comment


                            • Mozda treba da se odradi update driver-a

                              Comment


                              • Tek sad vidim ovaj trejler za Apex, odlican je

                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X