Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dva oruzja sa kojima sam pocinio 80% svojih killova su Wingman i Peacekeeper Wingman sa lvl3 extended heavy mag-om + skullpiercer i neki dobar scope... pa jebe mamu oruzje A Peacekeeper mi je lagano omiljena puska.

    Comment


    • Ta dva + R-301 je takodje odlican, ali Wingman je bas prejak

      Jbt, kad pocnu da skakucu, ne mozes ih pogoditi Moram da uvezbam nisanjenje u bliskoj borbi.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Ja u Fortnajtu po nekoliko partija nisam mogao da ranim nekog, a kamoli da ubijem...ovde to nije slucaj, u svakoj skoro ubijem nekog a tek sam poceo da igram. Mada na velike daljine je jebeno.
        Strasna je igra, ako dobijes dva korektna i normalna lika skoro sigurno ces biti u top 2. Samo ne treba jurcati ko muva bez glave

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          To na twitchu nije bitno uopste, Dota svakog dana imao oko milion igraca pa nije bila najgledanija na twitchu ne pamtim od kad, LOL se igra nenormalno jedno vrijeme je drzao primat na twitchu ali odavno ne. Ninja je najzasluzniji sto se Fortnite gleda toliko, covjek je prekcao sa streamingom ali kad je dosao na turnir nije mogao da ga osvoji iz osam pokusaja, kad je igrao PUBG sprdali se profesionalci s njim, PUBG je tri ili cetiri puta banovao Shrouda koji je uz Dr Disrespecta prekucavao sa streamingom PUBGa, ovaj iz revolta presao na neke druge igre koje mu ni blizu ne donose toliku gledanost, inace drzao je PUBG dugo primat na twitchu, ali Ninja kad je doveo Smit-Sustera, Trevisa Skota i Drejka oborio je sve moguce rekorde na twitchu, samo tu noc je imao 630k gledalaca u jednom trenutku. Najvazniji je broj prodatih kopija, broj igraca na dnevnom nivou i da li je igra ozbiljan esport ili ne. Ninju je opet milion puta zanimljivije gledati od Shrouda koji je totalni idiot pod broj jedan, a pod broj dva nezanimljiv je lik. Ali Shroud je pro i daleko najbolji igrac medju streamerima.

          Fortnite generise ogromne novce od skinova i tako kompenzuju to sto su besplatni ali sta je sve LOL radio sa prodajom skinova, pa sta i sad radi LOL je apsolutni gospodar prodaje skinova, a zajednici nije dao maltene nista, nagradni fondovi su im smijesni za igru te kategorije, EA evo trecu godinu ne prijavljuje koje pare generise od prodaje packova od Fife, 2016. je to bilo skoro 800 miliona dolara, a sad se kupuju packovi vise nego ikad jer je igraca vise nego ikad. Na kraju krajeva i PUBG pored toga sto prodaje igru prodaje passove, skinove, creatove, pa ja sam neki dan uzeo pass, CS i Dota creatove i skinove i dalje drze monopol na Steamu, EA je tu jos i najgori jer zbog mikrotransakcija neko ima prednost, ne odlucuje samo skill, na ovim igrama to je stvar estetske prirode, ali evo i na Apexu mozes da kupis dva heroja sa 20 eura, a da bih ih dobio igrajuci treba da dodjes do 25. lvl. EA je najgori, opet kazem Fortnite i PUBG su potpuno razliciti i jedino zajednicko im je sto su br ali da je Fortnite placa ni blizu ne bi imao ovoliko igraca u to sam siguran. Jer 80% djece igra Fortnite.
          evo ostao sam duzan iz sveta kompjutera

          Fenomen zvani Fortnite
          .
          .
          Njeni autori, momcad i devojcad iz Epic Gamesa, bukvalno preko noci su joj prilepili opcioni battle royale mod, motivisani uspehom koji je ostvario PUBG. Usledio je uspeh za koji je potreban jaci pridev od “meteorski”-za manje od godinu dana igra je privukla 125 miliona igraca, od kojih bar 40 miliona odigra partiju jednom mesecno. Ovakve brojke do sada nije imao niko. O uspehu igre najvise svedoci novac koji je developer/izdavac odvojio za fond turnirskih nagrada u tekucoj godini-sto miliona dolara!
          .
          .
          PUBG je upravo zbog tvrdog developerskog stava i sporosti u resavanju problema izgubio lidersku poziciju u svetu battle royale pucacina.
          .
          .
          Battle royale concept je dosao da ostane, a Fortnite Battle Royale ce jos dugo ostati njegov neprikosnoveni lider. Tesko je zamisliti igru koja bi mogla da ga skine s trona.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Kad zapadnes sa ljudima koji pocnu da pucaju na drugi tim koji je udaljen kilometrima, pa se oni lepo pripreme i uniste vas
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Nasao sam sinoc zlatni peacekeeper Au brate, kakva puska... mada sam imao u tom trenutku regularni peackeeper sa lvl 3 shotgun bolt, dobar scope i precision choke.

              A sto se tice dobrih oruzja, meni je i Devotion odlican.

              Comment


              • Krekovan i Far Cry: New Dawn
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                  Šta kažete na ovo čudo, lik testirao na Fortnajtu. radi solidno.. Može li i za ove ostale pubg roe, apex...

                  https://www.tehnomedia.rs/it-uredjaj...n-s002406.html

                  Comment


                  • Nemoj nikad kupovati gotove konfiguracije. Proberi od svake komponente najbolje za svoj budzet i to je to.
                    sigpic

                    Comment


                    • Stigao i prvi win, jedno deset puta smo bili drugi, i isto toliko treci, previse agresivno igramo ali apex champion je tu
                      sigpic

                      Comment


                      • Prati li neko ovaj IEM Katowice Major?

                        Volio bih da FaZe Clan osvoji samo sto je pitanje da li je uopste moguce da neko pobijedi Astralis.

                        U cetvrtak i petak se igraju cetvrtfinala.

                        Comment


                        • Ja sam odgledao par meceva...
                          I ja navijam za Janka i Nika ali se kladim na Astralis

                          Comment


                          • NIP jbg nostalgija

                            Comment


                            • Picio pre dve nedelje AC: Origins i skontao sam jednu stvar. Ne odgovaraju mi open-world igre u smislu kad ih zavrsim, nisam vise ni za sta i izduvam se skroz. Cekaju me Dragon Age i Witcher, spicio sam malo jace od 45 sati igranja na AC: Origins i tek treba da se nateram da prelazim ova dva dodatka i nemam apsolutno nikakvu volju da bilo sta drugo prelazim. Koliko vremena i emocije ulozim u igru, istrosi me skroz i trebam nakon toga da napunim baterije. Kako ne bih upao u letargiju, nasao sam sebi neke druge zanimacije.

                              Odiseju cu tamo targetirati oko Uskrsa kada budem imao slobodne dane. Pokusao sam odmah da krenem da je prelazim nakon Origins, ali sam video da ipak ne mogu.

                              Btw, odusevljen sam kampanjom Titanfall 2, bas pravo osvezenje u zanru FPSa. Dosta kreativnih resenja sam video u SP kampanji, nadam se da nece da razocaraju kada izadje Titanfall 3.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                A singleplayer kampanja je smejurija, bukvalno se ne isplati ni cimanje oko krekovanja.
                                Ja je igrao.

                                Na isti fazon kao iz prethodnog Battlefielda, ali reko bih da traje jos krace. Smorilo me je malo jedan te isti sablon objektiva koji se ponavljaju samo drugacije okruzenje, kreativni su u pm. Sem prve kampanje, svaka druga je obecavala ali je bila losa realizacija i misije su bas monotone i dosadne. Iako nema puno dodirnih tacaka, The Last Tiger me je podsetio na film Fury. Najvise sam uzivao kao Senegalac Deme Sise, steta sto ovu kampanju za Norvesku. Tu sam bas voleo da se vozikam sa skijama, protracena potencijalno dobra prica koja je mogla da bude glavni highlight igre.

                                Edit:Zaboravih najbitnije, optimizacija je uzasna. Meni su ovi sinematici seckali kada sam sve podesio na low.

                                Pre par dana mogao sam da skinem torent za Forza Motosport 4 i vidim da su ih skinuli. Kakav tuzan dan
                                Last edited by Ricma; 01-03-19, 17:59.

                                Comment

                                Working...
                                X