Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam 5 godina kao klinac imao Satelitsku antenu sa Nemackim programima i apsolutno nisam zapamtio nista,sem par reci ono osnovno.A gledao sam svaki dan bukvalno crtace
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • par komada za laku noc

      Prehistorik 2

      Spoiler


      Mortal Kombat



      Revolt

      Spoiler
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Znas da sam umirao dok nisam nasao Re-volt celu verziju. Nisam tad imao net kad sam to igrao, pa sam igrao raspalu demo verziju. Igra je bila jako jako zarazna. Imas rep od men
        sigpic

        Comment


        • Nema leba od igranja na sedmici, na svakih 10 minuta mi se zamrzne ekran pa moram da restartujem komp.Uspeo sam jedino Prototype da odigram vise od 20 minuta u kontinuitetu, a i tu vec pocelo da zamrzava ekran.Nisam imao uopste problema sa bilo kojom igrom do pre mesec dana, prvo ovaj sugavi rimejk NFS:MW zbog kojeg nisam ni pozeleo da igram dalje.Danas sam tek instalirao drajvere i ponovo imam probleme.Necu moci da odigram ni AC3 kao covek, vise cu se nervirati zbog softvera koji me zajebava nego zbog necega u igri.

          Comment


          • Udri reinstall. Pola sata posla.
            sigpic

            Comment


            • Kakvo objasnjavanje

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Udri reinstall. Pola sata posla.
                Ako kojim slucajem ne nadjem odgovor za poruku koja mi iskace svaki put kada mi se ekran zamrzne ili igra kresuje(display drivers stopped responding), onda cu sve igre koje mogu da se pokrenu na XP-u tamo cu ih prelaziti.Fina je to lista, KotOR 1 i 2 ce da idu preko reda, mozda i krenem da ih prelazim posle junskog ispitnog roka. Tako da za Red Orchestra 2 i Prototype 2 nema frke.Buraz me podsetio da sam zbog toga ispizdeo kada sam igrao pre skoro dve godine Company of Heroes 2, pa posle toga nisam ni zeleo vise da igram s obzirom koliki sam progres napravio u toj misiji a nisam sejvovao.A i on je odustao da prelazi COD:BO2 zbog toga.

                Comment


                • Koja tuga, ne mogu ni na XP-u da igram normalno.Moracu da proguglam zasto mi iskace da su mi stali drajveri.
                  Osudjen sam na crvice i indie igre.Mozda cu i da pokusam neki stariji naslov da instaliram cisto da vidim da li ce i tu drajveri da mi otkazu.

                  Edit:I Crvici pali zbog drajvera, mozete misliti koliko pizdim zbog toga.Ne mogu nijednu krstenu noviju igru da pokrenem bez problema.
                  Last edited by Ricma; 10-02-15, 21:23.

                  Comment


                  • Ste sutra za neki CS? Da nas ima bar 5,6 pa da cepamo onako jedno sat vremena.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ofskroz

                      Comment


                      • Moze, moze..

                        Comment


                        • Jos dvojica, trojica pa da se dogovorimo za tacno vreme.
                          sigpic

                          Comment


                          • Rićma prijavljuj se obavezno, da mogu barem jednog da ubijem

                            Jel ima neko od vas svoj server, teško ćemo naći neki prazan, ovako nećemo biti samo mi..

                            Comment


                            • Naci ce se neki sa max 10 igraca. I ako upadne neko, ne mogu upasti vise od trojice, cetvorice.

                              Nalazili smo pre ja i moji drugari neke servere gde niko nikad nije ulazio, samo mi, a koristili smo ga po duze od 2, 3 nedelje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jebo vas kanter, ja ne znam ni da li cu moci da ga igram duze od 5 minuta a da mi ne kresuje.

                                Comment

                                Working...
                                X