Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta mislite, jel bice nekih popusta na cdkeysu za black fridaya?

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Izasao krek za A Way Out.

      Comment


      • Hitman 2 free na steamu, odma to klejmujte, ali odma
        sigpic

        Comment


        • To je verovatno samo prologue/training.
          Last edited by Mr. Wolf; 14-11-18, 02:04.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • CPY krekovao Shadow of the Tomb Raider.

            Comment


            • Originally posted by Scouser View Post
              CPY krekovao Shadow of the Tomb Raider.
              Tacno su cekali DLC, vrhunski posao odradjuje CPY nakon visemesecne pauze.

              U svakom slucaju sad znam sta igram cim zavrsim AC Origins.
              sigpic

              Comment


              • I ja igram Origins, malo mi tesko da se naviknem na novi borbeni sistem. Kad je vise neprijatelja, pa kad pocnu strelama da gadjaju dok sam u borbi sa par njih, bas je frka.
                Last edited by Mr. Wolf; 17-11-18, 16:52.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  I ja igram Origins, malo mi tesko da se naviknem na novi borbeni sistem. Kad je vise neprijatelja, pa kad pocnu strelama da gadjaju dok sam u borbi sa par njih, bas je frka.
                  Pa jeste malo neobicno na pocetku ali kasnije se naviknes i opet bude relativno lako. Uglavnom kad zagusti koristi dimne bombe, poprilicno olaksaju posao.
                  sigpic

                  Comment


                  • Krenuo Sony sa Black Friday. Kida ponuda.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Trebalo bi da je ovo dobra tema. Pisao sam u FM temu, ali aj i ovde. Još ako ima neko da baš igra fm super.
                      Naime, skinuo sam FM 19. Piše mi da mogu na minimum da podržim, ali imam samo opciju 1366x768 i 1024x768. Mora valjda da može i ispod toga da se označi?
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Kakav je spektakl Uncharted 4 koliko je Naughty Dog ispred svih ostalh to je smijesno, o najsitnijim detaljima ljudi misle, tako u sred igre odigras malo Crasha na originalnom Playstationu, nevjerovatni su ljudi.

                        Ceka me God of War nakon ovoga, haos.

                        Skinuo sam i SOTTR ali sad ne mogu da stignem da odigram jbg, ipak ono sto je jasno posle samo 10 minuta probe je da je mnogo bolje optimizovana od Ubisoftovih naslova, oni nikad nece nauciti izgleda.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Krenuo Sony sa Black Friday. Kida ponuda.
                          Sta ima?

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Nasao sam ovaj PS4 za 199 dolara, ali koliko vidim shipping samo u Americi. Jel zna neko kako mogu za Evropu da nadjem?

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Samo u Americi imaš te nenormalne popuste. Verovatno je mislio na online store, ima dobrih popusta trenutno, tipa God of War za 30$.

                              Originally posted by Vladan View Post
                              Kakav je spektakl Uncharted 4 koliko je Naughty Dog ispred svih ostalh to je smijesno, o najsitnijim detaljima ljudi misle, tako u sred igre odigras malo Crasha na originalnom Playstationu, nevjerovatni su ljudi.

                              Ceka me God of War nakon ovoga, haos.

                              Skinuo sam i SOTTR ali sad ne mogu da stignem da odigram jbg, ipak ono sto je jasno posle samo 10 minuta probe je da je mnogo bolje optimizovana od Ubisoftovih naslova, oni nikad nece nauciti izgleda.

                              Daleko ispred, bukvalno druga dimenzija za bilo koga u industriji trenutno. Baš sam ovog leta prelazio, nisam verovao da mogu tako lako da nadmaše The Last of Us. Posle gledam gameplay ovog novog Tomb Raidera, grafiku i animacije... Mene bi bilo sramota da izbacim ono dve godine nakon Uncharteda i da posle javno prozivam Naughty Dog kako su na E3 lažirali gameplay za Last of Us 2
                              Last edited by s_hyperion; 20-11-18, 23:52.

                              Comment


                              • Ja sam odusevljen, ovo je takvo remek djelo, nekad cak i zaboravim kakav je Nejt genije i koliko je citava serija briljantna, drugi, treci i cetvrti dio su zastrasujuce dobri, game-changeri sto se mene tice. Mehanika bi mogla biti bolja, grafika je top iako bi na pcu to bilo i osjetno bolje naravno ali kompletan svijet, predjeli, vegetacija, akcija, i te sjajne i duhovite replike, sve je na jednom ludackom nivou. Jos malo i zavrsavam, onda LOst Legacy pa GOW, ali preko Sonijevih ekskluziva nema.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X