Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo malo ss iz igre















    Auto sjebano, svi imamo supresore
    sigpic

    Comment


    • Inace Cuphead je strasna igra, preteska ali strasna. Krekovana je, a i prilicno je jeftina na cd keysu, ocjene skoro pa savrsene.
      sigpic

      Comment


      • Neprikosnoveni vladar akcionog rpg-a!

        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Gothic 1&2 mozda i najbolje igre ikad kad je akcioni rpg u pitanju.

          Comment


          • Al pazi, kad sam igrao Witchera i naletio random na zmaja na nekom tornju i ubijem ga jedva. Ostao da lebdi onako mrtav, a i sama borba, ma sve me podsjetilo na Gothic! Kasnije čitam kako su poljaci prije svega bili inspirisani upravo Gothic franšizom.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Ko voli da igra kvizove na telefonu...
              Odlican sportski kviz o domacim sportistima, klubovima, reprezentaciji...
              Super uradjen, zanimljiva pitanja, posle svakog pitanja izadje funfact.
              Besplatan je na google play-u

              https://play.google.com/store/apps/d...portisti&hl=sr

              Ima puno zanimljivosti o domacim sportistima, podelite ih ovde
              npr: ja sad prvi put cujem da se Vanja Udovicic zapravo zove Franjo

              Comment


              • Gothic je apsolutno legendarna igra, ako ne places za vrh grafikom, covek moze uzivati u Gothicu, sad cu da skinem 2jku opet pa da odigram malo Koliko se secam 3jka je prepuna bagova, ne znam da li su opste to sredjivali....

                Comment


                • Trenutno prelazim Evil Within 2, odlican, nastavlja se na prvi deo.
                  Skinuo sam i Middle Earth Shadow of War, usao sam samo na kratko, pocecu da ga pikam cim zavrsim Evil Within.
                  Sanjao sam sinoc da igram PUBG, tako da je to znak, moram ga uzeti.

                  Comment


                  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                    Gothic je apsolutno legendarna igra, ako ne places za vrh grafikom, covek moze uzivati u Gothicu, sad cu da skinem 2jku opet pa da odigram malo Koliko se secam 3jka je prepuna bagova, ne znam da li su opste to sredjivali....
                    Ne. I loše je optimizovana. I sistem borbe je pojednostavljen u igri. Uglavnom, trojka je početak sunovrata franšize. Kasnije Risen bio solidan, al već dvojka uništila sve. Sad isčekujem crack za Elex. Danas je izašao. Isti likovi radili igru kao i pomenute. Fazon sf-a, al ono postapokaliptični, pa imaš sve od toljage do zolje. Naravno, počinješ od toljage.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • MESoW ne bih igrao svakako, prvo bezobraznih sto gb, drugo prvi dio je toliko repetitivan da me je sramota. Nesto kao Mad Max ali me cijela atmosfera u MM mnogo vise privlacila, iako se i tu ponavljaju stvari do besvijesti.

                      Ne znam kad ce nam PUBG dosaditi, ali kapiram da kad se to desi ubacice desert map, pa onda sve iz pocetka
                      sigpic

                      Comment


                      • Jeste bas su linearni, ali ja sam velki fan i Tolkina i Mad Max-a, tako da daj sta das ja cu uzivati. Mada mnogo pljuju SoW jer se dosta toga mora kupovati i to jos Single PLayer. Ali za gameplay kazu da je odlican.
                        Zaludjenik sam za Tolkinovim, Batmanom, Mad Maxom, SW i Indiana Jonesom. Prvo troje imaju igrice sve su uradjeno veoma slicno, istim enginom cini mi se, jos da naprave isto tako SW i IJ, ja zadovoljan.
                        Last edited by Scouser; 17-10-17, 14:28.

                        Comment


                        • Originally posted by Ves View Post
                          Ne. I loše je optimizovana. I sistem borbe je pojednostavljen u igri. Uglavnom, trojka je početak sunovrata franšize. Kasnije Risen bio solidan, al već dvojka uništila sve. Sad isčekujem crack za Elex. Danas je izašao. Isti likovi radili igru kao i pomenute. Fazon sf-a, al ono postapokaliptični, pa imaš sve od toljage do zolje. Naravno, počinješ od toljage.
                          Ne bih znao zasto je po tebi dvojka unistila sve, ali dobro, meni je dvojka vrh.

                          Comment


                          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                            Ne bih znao zasto je po tebi dvojka unistila sve, ali dobro, meni je dvojka vrh.
                            Risen 2?
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by Ves View Post
                              Risen 2?

                              Comment


                              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                                Risen 2.

                                Comment

                                Working...
                                X