Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolje da skines obe pa probas koja ti se vise svidja. Meni licno draza Fifa ali cu svakako ove godine odvojiti vremena i za PES ali tek kad izadju neki dobri patch-evi, za sad igram Fifu.
    sigpic

    Comment


    • Ja otkada znam za sebe igram PES i nema trika da bih mogao da predjem na Fifu, iako ima brda stvari i izdanja koje mi se vise svidjaju. Fifu poslednju sam igrao fazon 2006. PES 18 igram na Soniju, i brutalan je u odnosu na 17 koji je imao dosta propusta, sad ovaj novi nema ne znam kakve novine ali su ispravljeni ti propusti i grafika unapredjena, za sada sve pohvale.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • I meni je to bila poslednja FIFA! Omiljeni igrac mi bio Ben Arfa Mislim da cu prvo skinuti FIFU da je isprobam, a PES ce verovatno sacekati da izadje neki obimniji patch. Ja sam inace sa ovom varijantom PES 2017 koju imam zadovoljan (transferi+stadioni+PTE), aj sto derem sve redom nego imam dva ML sejva sa Totenhemom i Interom kojih ne zelim bas tako lako da se odreknem
        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

        Comment


        • Originally posted by mark it zero View Post
          Ja otkada znam za sebe igram PES i nema trika da bih mogao da predjem na Fifu, iako ima brda stvari i izdanja koje mi se vise svidjaju. Fifu poslednju sam igrao fazon 2006. PES 18 igram na Soniju, i brutalan je u odnosu na 17 koji je imao dosta propusta, sad ovaj novi nema ne znam kakve novine ali su ispravljeni ti propusti i grafika unapredjena, za sada sve pohvale.
          Sve si rekao, e a bas tako vecina ljudi u Srbiji kaze "pes je bolji", "pes je mama", "ma kakva fifa", a nisu je ni probali.

          Comment


          • Ma nije bas tako, nego ljudi tesko menjaju navike. Mi smo konkretno krenuli sa ISS Pro i WE4, pa se tako nekako nastavilo. Posle i da nekome predlozis da igrate FIFU, samo bi te pogledao kao da si pao s Marsa. A jasno je da je FIFA iz godine u godinu sve bolja i bolja, tu nema zbora.
            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

            Comment


            • Ja kao bivsi PES fan odgovorno tvrdim da je Fifa od 2012. godine pa na ovamo bolja od PES-a. Stim da ovu godinu jos uvek ne uzimam u obzir.
              sigpic

              Comment


              • Dajte neku open world igricu, nesto na taj fazon, nisam igrao nista sem GTA 5 a posto cu imati vremena narednih 15 ak dana moze neka dobra prica.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Witcher 3, Batman trilogija.
                  Witcher sam opet presao, a Batman mi se opet igra, zato su mi pali na pamet.
                  Neki Assasin Creed, Shadow of Mordor...
                  Last edited by Scouser; 13-10-17, 14:04.

                  Comment


                  • Meni su FIFA/PES naspram onoga sto me od igara ceka(a i drugih stvari) gubljenje vremena.I tako u poslednjih 6 godina.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Meni su FIFA/PES naspram onoga sto me od igara ceka(a i drugih stvari) gubljenje vremena.I tako u poslednjih 6 godina.
                      Ma meni te sportske simulacije najvise odgovaraju, odigram utakmicu-dve, nekim danima ne nadjem vremena ni za toliko...U kompu imam brdo igara, sto instaliranih sto instalacija, ali dzaba sve kad vuku i neke druge stvari.

                      Edit:eto Witcher 3 mi instaliran od juna a ja jos nisam ni krenuo da igram. Inace sam veliki fan i serijala knjiga i igrica o Geraltu i raduje me sto Netflix sprema seriju!
                      Last edited by Carcosa; 13-10-17, 16:03.
                      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Meni su FIFA/PES naspram onoga sto me od igara ceka(a i drugih stvari) gubljenje vremena.I tako u poslednjih 6 godina.
                        Pa i meni, sa drustvom jedino igram. A sam bi igrao kad bi imao original, pa bi igrao Ultimate team.

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Dajte neku open world igricu, nesto na taj fazon, nisam igrao nista sem GTA 5 a posto cu imati vremena narednih 15 ak dana moze neka dobra prica.
                          Na fazon GTA imas Watch Dogs, Watch Dogs 2, Sleeping Dogs, Mafia 3. Pored toga imas jos hrpu igara sa otvorenim svetom, tipa vec pomenuti Batman Arkham serial, Assassin Creed serial, zatim Far Cry(3 i 4), Just Cause 2, Just Cause 3, The Elder Scrolls V: Skyrim, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Fallout 4, Fallout 3, L.A. Noire, i naravno sjajni The Witcher.
                          sigpic

                          Comment


                          • Moze i Deux Ex u tu kategoriju. Human Revolution mi je sjajna igrica.
                            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                            Comment


                            • Poceo sam da cepam Half Life 2

                              Comment


                              • Ljudi, gre'ota da se ova FIFA igra offline. Mislim da je po EA odlicno sto je igrica krekovana. Nista nisu izgubili, samo mogu da dobiju nove musterije. Isprobao sam i novi PES, ali mi se nesto cini da je FIFA i bolje optimizovana.
                                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                                Comment

                                Working...
                                X