Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ogroman broj leechersa, mali seedersa.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Ja sam skidao sa privatnog torrent tracker-a tako da nisam imao te probleme.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Scouser View Post
        Kako je mucno skidanje FIFE 18.
        Mučno je kad ostaviš komp da ti skida igru i odeš od kuće na 15 sati, vratiš se a on, ne znam kako, isključio Utorrent i eto kao čekao tebe da se vratiš da nastavite skidati. To je mučno. Mnogo mučno.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Sta ti je grafika u 2017. godini



          Niko nema bolje osvetljenje trenutno, u PD-u rade bogovi.

          Comment


          • Zastrasujuce sta radi ova igra.

            PUBG opet obara po broju igrača koji su se u jednom trenutku našli u igri sa tačno 1,984,278 igrača, što je veoma impresivno kada znamo da nije bilo novog apdejta u navedenom periodu. Podsećamo vas da je ova igra Bluehole studija, sada PUBG korporacije, prethodni rekord držala sa 1 i po milion osoba.

            Ovog vikenda je i platforma Steam postavila novi rekord u istoj kategoriji, zato što se u jednom trenutku u raznolikim igrama našlo čak 16 miliona igrača. Ovo znači da je baza igre, koja se i dalje nalazi u early access fazi, činila više od 10 procenata ukupne cifre.

            Za sada se čini da popularnost PlayerUnknown’s Battlegrounds nije uzdrmana dolaskom igre Fortnite: Battle Royale, koja gotovo isto iskustvo, sa proširenijim mehanikama, pruža potpuno besplatno.
            Probao FBR, kao crtani ali fenomenalno optimizovana i bas fludino radi. Potpuno besplatna igra i nema fps dropova kao kod PUBGa koji ni blizu nije tako dobro optimizovan jos uvije. naravno igra kao igra nije ni blizu PUBGa ali ima tu bas zanimljivih stvari i gradjenje mostova, objekata, zidova je bas sjajna ideja. A i leteci autobus koji izbaca igrace i kisobran umjesto padobrana su fenomenalni
            sigpic

            Comment


            • Vladane, je l' si do sada otplatio igru od prodaje creatova?
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Naravno, 37 eura na racunu od PUBGa, do kraja nedelje bice 39 i po minimum
                sigpic

                Comment


                • Lagano
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Jbni Gran Turismo. Primerenije bi bilo da kacim u slike automobila

                    Comment


                    • https://arenabg.ch/middle-earth-shad...-codex-735473/

                      Comment


                      • Gdje nalaziš samo takve sajtove?

                        Pravi torrent sajt: Middle-earth: Shadow of War - CODEX

                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Gdje nalaziš samo takve sajtove?

                            Pravi torrent sajt: Middle-earth: Shadow of War - CODEX

                            Cim krenu da mi iskacu ovi pop-upovi, gasim sajt

                            Comment


                            • Od tih reklama, "žive".
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Jel skinuo ko PES 2018? Pokusavao sam ja pre desetak dana da ga skinem, ali strasno sporo ide. Ja jos igram PES 2017, sa odradjenim svim transferima, PTE patchom 6.0 i stadium packom. Mada vidim da je i FIFA 18 krekovana, tako da sad u stvari ne znam sta mi je ciniti
                                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                                Comment

                                Working...
                                X