Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2014/15 FEBRUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16

    Comment


    • #17
      Ja ne znam jel postoji neutralni navijac kome bi smetalo da gleda Golden State i Atlantu u finalu ?
      sigpic

      Comment


      • #18
        Atlanta je prosto istocni San Antonio. Prva petorka im je strasna, a i imaju i dosta rezervi. Takodje zele Allen-a da potpisu sto bi u paru sa Korver-om bilo bolesno. Nikad se nece desiti da ne ide obojicu, Zdravlje je kod njih kljucna stvar kao i kod GSW-a. Odigrati jos 15 tekmi i onda spustiti tempo i navaliti na pripreme za PO.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Znamo svi da im je prva petorka strasna (nisu dzabe proglaseni za igrace meseca), ali mene je sinoc bas impresionirao mali Schroeder, kako samo lako probija do kosa i kreira za saigrace i sa kolikim samopouzdanjem igra.

          Hawksi su sinoc igrali sa 9 igraca i sva devetorica mogu da pogode trojku, sto je u danasnjem NBA-ju velika prednost.

          Jos samo kad bi shvatili kakvog igraca imaju na klupi u vidu Paynea, gde bi im bio kraj
          sigpic

          Comment


          • #20
            U senci suta Davisa, triple double Tyrekea, 16 asistencija podelio, mnogo mi je drago sto je povratio karijeru na pravi put.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • #21
              Originally posted by Freshman91 View Post
              U senci suta Davisa, triple double Tyrekea, 16 asistencija podelio, mnogo mi je drago sto je povratio karijeru na pravi put.
              Vala zamalo da bude tragicar. Nece se on nikad vratiti u nesto vise. Ocekivalo se puno, ali je spao bas dosta.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by Rondo9 View Post
                Znamo svi da im je prva petorka strasna (nisu dzabe proglaseni za igrace meseca), ali mene je sinoc bas impresionirao mali Schroeder, kako samo lako probija do kosa i kreira za saigrace i sa kolikim samopouzdanjem igra.

                Hawksi su sinoc igrali sa 9 igraca i sva devetorica mogu da pogode trojku, sto je u danasnjem NBA-ju velika prednost.

                Jos samo kad bi shvatili kakvog igraca imaju na klupi u vidu Paynea, gde bi im bio kraj
                Ogroman napredak ove sezone sa Denisa. Jos malo pa im dodje instant offense dok se odmara Teague, a i pun je energije. Treba jos da radi na sutu i da malo poboljsa selekciju istog, bice bas zanimljivo pratiti njegov razvoj. Izuzimajuci konstantnu cetvorku, uvek bar neko uskoci od preostalih 5-6 u rotaciji. Juce jedino Pero nije bio na nivou. GSW vs Atlanta bi stvarno bilo premocno gledati u finalu.
                Sto se GSW-a tice, neverovatno koliko se malo pominje Green, covek debelo undersized za poziciju koju igra, dominira rivale i u skokovima. A daleko od toga da samo to radi, covek radi posao u skoro svim segmentima igre, u oba pravca. Cini mi se da je jedino JVG svestan kako je mocan ove sezone, pricao je o tome da bi trebao biti u prici za AS, na sta je cak i Mark Jackson rekao da nije siguran da je Draymond taj nivo. A verovatno bi i svima ovako na prvi pogled to bilo wtf.. Ne znam kako stoji u +/- delu, ali stice se utisak da je medju liderima lige sto se toga tice.

                Originally posted by Freshman91 View Post
                U senci suta Davisa, triple double Tyrekea, 16 asistencija podelio, mnogo mi je drago sto je povratio karijeru na pravi put.
                Fantastican je od kada se povredio Jrue, te je primoran da igra pleja. Glupo je reci primoran, jer izgleda kao da je vec godinama u top 5 pleja lige.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by p4p1 View Post
                  Sto se GSW-a tice, neverovatno koliko se malo pominje Green, covek debelo undersized za poziciju koju igra, dominira rivale i u skokovima. A daleko od toga da samo to radi, covek radi posao u skoro svim segmentima igre, u oba pravca. Cini mi se da je jedino JVG svestan kako je mocan ove sezone, pricao je o tome da bi trebao biti u prici za AS, na sta je cak i Mark Jackson rekao da nije siguran da je Draymond taj nivo. A verovatno bi i svima ovako na prvi pogled to bilo wtf.. Ne znam kako stoji u +/- delu, ali stice se utisak da je medju liderima lige sto se toga tice.
                  Njemu da dodje LMA u plej of, unistice ga. Veoma je koristan, ali protiv timova koji imaju veceg krilnog centra ne bi se dobro proveo.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Report: Kings in ‘intense conversations’ with George Karl about becoming head coach
                    The Nuggets are reportedly seeking a first-round pick in exchange for Arron Afflalo.
                    Mavericks frontrunners to sign Amar’e Stoudemire if he pursues contract buyout from Knicks
                    Clippers' Paul fined $25K for criticism of female ref
                    Carmelo Anthony (rest) questionable Saturday
                    Melo to recruit free agents during All-Star weekend
                    Bradley Beal (toe) absent at shootaround
                    Mike Dunleavy (ankle) has finally been able to run without pain and could return on Saturday against the Pelicans according to coach Tom Thibodeau.
                    The Spurs will reportedly sign Reggie Williams to another 10-day contact.
                    Warriors assign Kuzmic to Santa Cruz

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Reise View Post
                      Njemu da dodje LMA u plej of, unistice ga. Veoma je koristan, ali protiv timova koji imaju veceg krilnog centra ne bi se dobro proveo.
                      A koga to LaMarcus ne bi unistio ?

                      Al' ozbiljno, odlican je Draymond, videlo se to jos prosle godine u Playoffu protiv Clippersa, ove sezone samo nastavlja gde je stao. Morace da poradi na sutu za 3, ali je borben i inteligentan i radi one sitne stvari koje se ne zapisuju u statistici, a znace mnogo + je prgav i trash talker, i to u onom dobrom, zabavnom smislu. Fali takvih igraca u ligi.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by colke995 View Post
                        Vala zamalo da bude tragicar. Nece se on nikad vratiti u nesto vise. Ocekivalo se puno, ali je spao bas dosta.
                        Pa imao je jednu od najboljih rookie sezona ikad, zato su i ocekivanja bila ogromna, ali je to splasnulo nakon sezona koja su protekla u krahu. Ovo sto prikazuje je sasvim dobro.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • #27

                          Comment


                          • #28
                            Odi po burek

                            Comment


                            • #29
                              Last edited by Lord Aleksoni; 10-02-15, 05:13.

                              Comment


                              • #30
                                Bravo Jusufe!

                                Comment

                                Working...
                                X