Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svet automobila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam koliko dobro baratate Eng ali ako imate malo slobodnog vremena mozete pogledati detaljni test Levorga




    U principu nije ni nalik Imprezi WRX STI sto i nije prvobitno bilo vazno. Kaze voditelj da je mekan i da je nesto izmedju auta za grad i kratke relacije. Nije bas sjajna zvucna izolacija tokom voznje na autoputu ali kaze da je sve u svemu neutralan auto.

    Naravno poredi ga stalno sa Nemackim modelima ali dobro, sasvim je normalno i razumljivo ( Autobild stvarno preteruje , ako ne pise Made in Germany onda ne valja )

    Sve u svemu da ne filozofiram ko ima vremena volje a i interesovanja izvolite

    Comment


    • 2o16 Hennessey Mulls All-Electric Venom GT

      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • 2o15 Lamborghini Huracan Novara



        Last edited by jovan; 29-11-15, 16:20.
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Kako mocno izgleda

          Comment


          • Originally posted by Drezik View Post
            Kako mocno izgleda
            I mene uvek obali...

            Ovo je slabija verzija Lykan-a-Fenyr Super Sport




            Last edited by jovan; 30-11-15, 10:24.
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Ne znam da li sam dobro procitao ali mislim da su najavili novi model ili ti naslednika ovog lepotana

              Comment


              • Nije bas da je tema za ovako nesto ali meni je jako zabavno



                Dakle i Yamaha se ukjucila u UTV sa svojim yxz1000r modelom Prava mala azdaja

                A mislim da je i Jovan ovde postavio ono sto se meni takodje svidja



                Malo podseca na P1

                P.S.
                Stize uskoro nova makina 1.4 multijet
                Last edited by Drezik; 01-12-15, 08:27.

                Comment


                • @Drezik, ovo je za tebe -'ko bombona"

                  2o15 Zenos E1o-R



                  Last edited by jovan; 01-12-15, 10:18.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Originally posted by Drezik View Post
                    Ne znam da li sam dobro procitao ali mislim da su najavili novi model ili ti naslednika ovog lepotana
                    Mislim da si u pravu, kao sledi model od ugljenicnih vlakana sa ciljem da bude rival Bugatti Veiron


                    @Drezik-Stize uskoro nova makina 1.4 multijet


                    Znaci i ti dobijas novitet/ocekujem kad stigne impresije/, bas me izazivate da se rotosiljam "svabe"/2oo8/ i da uzmem megana
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Da da to je to

                      E stigao je ali samo 68 km sam presao tako da jos je novo ali uslikacu ga i napisati cim budem isao malo na duzi put .

                      Ali evo kratak info pa cu postaviti slike da ga uslikam ( u deficitu sam sa fotoaparatima )

                      Fiat 500 L 1.4 mj Pop Star sa 120 ks

                      Kad sam seo i provozao se ovih par km razlika je uocljiva naspram Yetija ( ja cu ka uzeti za komparaciju jer po gabaritima su slicni ) Udobniji auto , ne oseti neravnine ko Yeti ( po xxxx put Skoda = Nemci ) prostran. Cini mi se da je mozda bolji kvalitet izrade u Fiat-u. Motor me je odusevio agilan je poprilicno ali jos ne mogu da vidim kako se ponasa na otvorenom putu. Samo cu reci da mi je + sto ima i tempomat i usb konekciju + BT konekciju.

                      E da i svidja mi se sto se zadnje sediste moze pomerati i menjati ugao naslona tako da moze i na duze puteve da se "polegne" ako neko zeli da dremne. Doduse mesta za noge onda bas i nema puno

                      Za sad toliko kad ufotkam onda cu napisati jos po nesto.

                      Comment


                      • Aston-Martin-DBC-Concept





                        Spoiler
                        Ovde sam kao bio "parkirao dzip"

                        Last edited by jovan; 04-12-15, 11:28.
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Kakva je ovo bolestina AM ....znaci kad bih mogao vec sebi da priustim ovakav supercar definitivno bih uzeo AM bez obzira sto mu performance nisu ni priblizne 488 gtb ili 675 LT .

                          Da se vozim ko gospodin covek

                          Comment


                          • Originally posted by Drezik View Post
                            Kakva je ovo bolestina AM ....znaci kad bih mogao vec sebi da priustim ovakav supercar definitivno bih uzeo AM bez obzira sto mu performance nisu ni priblizne 488 gtb ili 675 LT .

                            Da se vozim ko gospodin covek
                            Nisi ti kriv sto imas istancan ukus /mada nisu losi ni Italijanski modeli.../.

                            Spoiler
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Land Rover Discovery Sport Dynamic



                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • I ovo je veoma lepo mada posle Volva ne bih vise razmisljao o Land Roveru

                                Samo jedan priznajem i to je ovo

                                Comment

                                Working...
                                X