Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svet automobila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko da ceka do ujutru-za prijatnu noc


    2015 Jaguar XK






    Spoiler








    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Dobar jutar prijatelji-krecemo od @Miletica


      Mercedes-Benz Concept GLC Coupé blends the SUV and the coupé






      Spoiler











      Spoiler
      Ne znam odakle da ga "obuhvatim" toliko deluje mocno
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Sad je vec "lakse, za @Drezika



        Scirocco GTS is powered by a turbocharged direct-injection petrol engine that produces 220 PS







        Spoiler












        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Nasta vam lici ovaj Japanski koncet



          2015 Honda Civic Type R







          Spoiler








          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • @ Jovane pa gde meni Scirocca ? To stvarno ne bih mogao da vozim.

            Odma da prokomentarisem MB , stvarno sjajno izgleda ali ako je pregledan kao X6 onda , cao zdravo . Kad sednete u X6 nazad , ko da ste u tenku. Napred sve sto mozete da vidite je naslod za glavu od vozaca i suvozaca.Nadam se da su se ovi u MB-u malo opametili.Inace nas disa je merkao ovaj autic ali sad vise vuce na XC90

            Sto se tice Honde pa sta reci sem pocketrocket. Meni se samo ne svidja sto je TYPE R 2015 izveden drugacije tj lepsi je prvobitni koncept Vise mi se svidjaju suptilnija kola - which dont scream POWER !

            I da jedini VW koji bih ja mogao da vozim je ovo cudo ispod Mada on nema dusu kao Mini



            Last edited by Drezik; 27-04-15, 12:38.

            Comment


            • Originally posted by Drezik View Post
              @ Jovane pa gde meni Scirocca ? To stvarno ne bih mogao da vozim.

              Sorry, idemo onda na siguricu/morao sam malo da te pecnem/


              Aston Martin DB9














              Spoiler
              @Drezik, jel sam bar malo izvadio "fleku"
              Last edited by jovan; 27-04-15, 15:14.
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • GLC je direktan konkurent BMW X4 dok je GLE rival X6, slazem se slicna je platforma samo su za broj veci ili manji ali u sustini filozofija identicna...
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Originally posted by Miletić View Post
                  GLC je direktan konkurent BMW X4 dok je GLE rival X6, slazem se slicna je platforma samo su za broj veci ili manji ali u sustini filozofija identicna...
                  I sto je najveci fazon velika je i potraznja kuda ide ovaj svet...

                  Elem.... Jovane sve ti oprosteno i DBS nije za bacanje ,mada i DB 5 bih vrlo rado uzeo

                  Comment


                  • Sta ces atraktivni su a ljudi bez ukusa i stila... ustvari ne toliko atraktivni koliko upadljivi sto je glavna stavka ciljnoj grupi koja kupuje
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by Miletić View Post
                      Sta ces atraktivni su a ljudi bez ukusa i stila... ustvari ne toliko atraktivni koliko upadljivi sto je glavna stavka ciljnoj grupi koja kupuje
                      Exacly ... 100 ljudi 100 cudi , 200 zena ..400 grudi

                      Comment


                      • Ovog "malisu" jos nisam video


                        2015 BMW i3







                        Spoiler








                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • 2015 Audi A3 Cabriolet FWD 1.8T







                          Spoiler















                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Drug me provozao sa doduse starijim modelom 2008 u Grazu i nije to tako lose s obzirom da ne volim "nemce"

                            Comment


                            • Ovaj Audi A3 kabrio bas lep i atraktivan mada ne znam sta ce postici sa tim modelom, mislim da ce cena biti prejaka da bi konkurisali nekim slicnim modelima nekih brendova koji nisu tako "premium" poput Audija... mislim na recimo 308 CC ili Astru cabrio, slicne su velicine i mogucnosti, cak Astra ima neverovatan dizajn ali opet mislim da ce A3 biti daleko skuplji zbog ta 4 kruga Sa druge strane nije dovoljno velik i ekskluzivan da bi bio konkurent vecim i skupljim, ozbiljnijim vozilima tog tipa... jedini pravi konkurent bi mogao da bude BMW Serie 2 Convertible, mozda sam neki model prevideo



                              sto se tice ovog i3,
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Sem golf kabrioleta ostale sve si nabrojao.Sto kazes Astra jos i najlepse izgleda

                                Comment

                                Working...
                                X