Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svet automobila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Koliko god potencirao da mi se ovako nesto ne svidja i koliko god bio protiv hibrida i cele te price sa strujom i ekologije u svetu automobila, moram priznati da je ovaj VW fantastican
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • #62
      Originally posted by Miletić View Post
      Koliko god potencirao da mi se ovako nesto ne svidja i koliko god bio protiv hibrida i cele te price sa strujom i ekologije u svetu automobila, moram priznati da je ovaj VW fantastican
      Mislim da bi ti ovo cudo bas "leglo"
      Marino Franchitti on SCG’s 003 supercar and GT racer


      Spoiler
      Oce da mi probiju zvucnici'kakva grmljavina"

      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • #63


        komentar suvisan zaista
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • #64
          U Italiji 2004. kad sam bio u Lecce-u ,izdaleka se cuo kao neki motor.Tek kad je prosao pored mene shvatio sam da je upitanju bio Diablo Sam zvuk motora proizvodi tu dubinu a ne koje kakvi "remusi"

          Comment


          • #65
            Ipak ima nesto i u izduvnom sistemu, ovaj snimak sve objasnjava



            edit: ne znam zasto bi ga iko ikada drzao u comfort modu a ne u sport kad je ovakva razlika
            Last edited by Miletić; 11-03-15, 12:04.
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • #66
              Comfort mode , pa evo ja cu ti prvi reci Salu na stranu , kada sam vozio Minija , na 130 km/h pravio je neki pa poprilicno lep zvuk. Mada kad krenes od Su do Graz-a na put od 600 km da vidis kako smori posle 100 km. Naravno u F je izolacija mnogo bolje odradjena ali opet sport mode bih koristio u nekom desnacu ili gde su ova trojica trazili driver heaven od Italije ka Svici

              Comment


              • #67
                Prosto ne bi imao srca da ga "gusim" comfort modom ako znam kako velicanstveno zvuci u sport a i osecao bi duznost da podelim sa svetom tu divnu muziku, zasto da bilo ko bude uskracen
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • #68
                  Lamborghini Huracán Due In 2016



                  Spoiler












                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • #69
                    Ko sto Hamster rece ,nema taj WOooW faktor -.-

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Drezik View Post
                      Ko sto Hamster rece ,nema taj WOooW faktor -.-
                      Znaci ne svidja ti se , a ja ga namenio za tebe
                      Last edited by jovan; 12-03-15, 14:28.
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • #71
                        Video sam Huracan uzivo (i cuo ) u nedavnoj poseti Becu, impresivan je ali od Lamborghinija se ocekuje daleko vise, fali mu malo identiteta, trebalo bi prvo da pomislis to je Huracan ali kada ga vidis prvo na sta pomislis je manja, slabija i jeftinija verzija Aventadora, sto nije dobro... To sa Gallardom nije bio slucaj, imao je svoju poziciju dok je Huracan tu vec dovoljno dugo da bi se tolerisalo to sto svoju jos uvek nije definisao...
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • #72
                          Unistio Audi sve to... @ Jovane , i prefer AM , McL , Lfa

                          Comment


                          • #73
                            Ocekivano, uleteli Nemci i podigli prodaju do neba ali, ma koliko Aventador bio nenormalan, uzeli makar deo te srzi superautomobila koja se nalazila u svakom modelu Lamborghinija kroz istoriju... Tu ludost, preterivanje i bespotrebne stvari koje u sustini i cine jedan superautomobil

                            @Drezik, nemoj te Engleze, nemam nista protiv ali zna se ko je tata, Italija i samo Italija imaju dusu prosto
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Miletić View Post
                              Ocekivano, uleteli Nemci i podigli prodaju do neba ali, ma koliko Aventador bio nenormalan, uzeli makar deo te srzi superautomobila koja se nalazila u svakom modelu Lamborghinija kroz istoriju... Tu ludost, preterivanje i bespotrebne stvari koje u sustini i cine jedan superautomobil

                              @Drezik, nemoj te Engleze, nemam nista protiv ali zna se ko je tata, Italija i samo Italija imaju dusu prosto

                              Lamborghini Veneno




                              Spoiler




                              Last edited by jovan; 13-03-15, 06:22.
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • #75
                                O ukusima se ne raspravlja - skine djavo gace i sedne u koprivu

                                Comment

                                Working...
                                X