Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svet automobila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drezik View Post
    Upravo se vratih iz Minhena, m4 na svakom cosku, ko da je dzabe
    Sta si mi kupio...

    Spoiler
    Land Rover Defender

    Last edited by jovan; 24-10-15, 11:07.
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Zamalooo Stativa bas kazem zeni parkirano ovo cudo pored Mini Austina....znaci savrsena kombinacija

      Comment


      • 2016 Artega Scalo



        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Honda-NSX-2015-im-Test-1200x800-2aaa1e3e60ac5bd3.jpg
          Honda-NSX-2015-im-Test-1200x800-62732f3f35fc341a.jpg
          Honda-NSX-2015-im-Test-1200x800-68edddcc6326b4e6.jpg

          Meni se ovo jako svijda

          Mislim nije GT4 ali nekako mislim da ih po Evropi nece bas puno biti

          Comment


          • Yamaha Sports Ride Concept 2o15
            / dizajner Gordon Murray iz Mclaren F1-normalno/

            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Originally posted by jovan View Post
              2016 Artega Scalo

              Spoiler


              Je l' ovo bjese onaj grb sa propetom zivotinjom? Mnogo smrdi na Lotus, sta je ovo?

              Pozdrav ekipici posle nekog vremena
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by quard1aN View Post
                Je l' ovo bjese onaj grb sa propetom zivotinjom? Mnogo smrdi na Lotus, sta je ovo?
                Jok

                Kaze:Njemačka kompanija Artega se ponovo pojavila izlaganjem električnog modela Scalo u Frankfurtu.
                Scalo nasljeđuje nekadašnju Artegu GT.

                Spoiler
                Mercedes Pickup-Alek ovo je tvoj buduci-predlog

                Last edited by jovan; 01-11-15, 18:52.
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • 2o16 Infiniti QX5o





                  Last edited by jovan; 09-11-15, 09:58.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • 2o15 Alfa Romeo 4C Centurion



                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Neki kratak opis moje prve voznje u XC90 D5 AWD 2016 MY INSCRIPTION

                      Auto ne preterano napada i flashy - dakle suptilno i otmeno
                      Interesantna boja - crna sa perlama.
                      Veoma visoki kvalitet izrade eneterijera - kombinacija koze , drveta . Kontrolna tabla je presvucena u crnu kožu dok su sedišta tamno narandžasta. Naravno digitalna kontrola tabla , displey koji podseca na IPad u sredini odaju stvarno odlican utisak.
                      Sedista veoma udobna , sa potporom za butine.Posto ima vazdusno oslanjanje voznja je jako udobna i ne toliko bucna ( mislim da su uradili dobar posao za zvucnu izolaciju ) - po mom nekom skromnom misljenjenu udobnija od RR SPORT MY 2014

                      Na zadnjoj klupi ima dovoljno mesta za noge i za visoke. Treci red sedista na zalost nisam isprobao ako uspem uskoro javicu se.

                      Ima i heads up display - naravno to nije nikakva novina ali je korisna stvar i jos milion sigurnosnih sistema .

                      Trudicu se u sledecim postovima da postavim i par slika radi boljeg dozivljaja

                      Comment


                      • Originally posted by Drezik View Post
                        Neki kratak opis moje prve voznje u XC90 D5 AWD 2016 MY INSCRIPTION

                        Auto ne preterano napada i flashy - dakle suptilno i otmeno
                        Interesantna boja - crna sa perlama.
                        Veoma visoki kvalitet izrade eneterijera - kombinacija koze , drveta . Kontrolna tabla je presvucena u crnu kožu dok su sedišta tamno narandžasta. Naravno digitalna kontrola tabla , displey koji podseca na IPad u sredini odaju stvarno odlican utisak.
                        Sedista veoma udobna , sa potporom za butine.Posto ima vazdusno oslanjanje voznja je jako udobna i ne toliko bucna ( mislim da su uradili dobar posao za zvucnu izolaciju ) - po mom nekom skromnom misljenjenu udobnija od RR SPORT MY 2014

                        Na zadnjoj klupi ima dovoljno mesta za noge i za visoke. Treci red sedista na zalost nisam isprobao ako uspem uskoro javicu se.

                        Ima i heads up display - naravno to nije nikakva novina ali je korisna stvar i jos milion sigurnosnih sistema .

                        Trudicu se u sledecim postovima da postavim i par slika radi boljeg dozivljaja
                        Pa gde si covece-izgleda da ti nije hrdjavo
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Malo posao , pa malo angazovanje oko rukometnog kluba ciji smo generalni sponzor i tako prodje leto : )

                          Ali sad sam tu tako da mogu nesto nekada i korisno da napisem

                          btw . nije moj ali uspecu da ga ufotkam pa da postavim par slika cisto radi ilustracije

                          Comment


                          • i jos jednu lepoticu sam uspeo da isproban

                            PB110031a.jpg
                            PB110047.jpg

                            Neko moje iskustvo o ovoj maloj lepotici :

                            Dakle radi se o Fiat 500 1.2 Lounge 69 ks cca 880 kg .

                            Auto je prava bombonica, malo je uradjen facelift u odnosu na model iz 2008 koji je pokupio nagradu Auto godine 2008. Spolja sto se tice izmena prednji deo je malo restilizovan tj farovi a na zadnjem delu restilizaciju je dozivela samo zadnja svetlosna grupa. Osim toga manje vise je sve ostalo isto.
                            Fiat 500 je veoma mekan auto tj poprilicno udoban - ovo govorim na osvnovu svakodnevne voznje Skode 2008. godine sam imao priliku da vozim 500 sa istim motorm 1.2 ali pop cija je pocetna cena bila 12.000,00 eura .

                            Ovaj model koji sam ja vozio je u Launge opremi. Zanimljivo je da sada Lounge paket opreme sa 1.2 motor na akicji je bio 11.000,00 eura. A da ne govirm sta sve spada u opremu Lounge - izmedju ostalog i Panorama krov, Touchscreen ekran sa usb konekcijom BT , kompijuterom. U enterijeru se tacno moze primetiti kvalitetnija zavrsna izrada. Od sedista do zvuka zatvaranja vrata. Auto definitivno deluje prefinjenjije i to definitivno prepisujem paketu opreme.

                            Zamerke moje su ostale iste kao i 2008.godine. : Menjac sa 5 brzina definitivno na autoputu pokazuje svoje lose strane. Malo bucniji motor i visa potrosnja, koja je moja druga zamerka . Naime 6l/100 km u kombinovajon voznji, a na otvoren pri 130-140 km/h 7-8 l i nije bas malo s obzirom da je slican motor u Nissan Micri 2014. god trosi na otvoren pri istoj brzini oko 6l.

                            Na zadnjoj klupi nema puno mesta a prtljag je veoma mali. Ako se ide na duzi put i to 4 odrasle osobe , veoma malo prtljaga moze da stane.
                            Autu je pravo mesto u gradu i tu on dolazi do izrazaja. Inace jako je upadljiv i privalci mnogo paznje.

                            Toliko od mene za ovaj put. Malo sam pisao z'brda z'dola ali nadam se da ce te shvatiti poentu Ako imate neka pitanja samo me pitajte

                            Comment


                            • Jel ce ti biti na"meniju", nesto tipa Yuke ,Yeti ....
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Originally posted by jovan View Post
                                Jel ce ti biti na"meniju", nesto tipa Yuke ,Yeti ....
                                Mogu da napisem i za Yeti ja i za Juke-u

                                Za Yeti-ja mogu i dugorocni test ( zakazio 90k km ) da napisem s obzirom da ga vozim vec 4 godine. Ocekujem prinovu tj novi sluzbeni auto ali ovog puta nece biti Yeti ( diler kaze da je pitanje da li ce i posle 180 dana isporuciti auto - tako da je Skoda otpala u startu )

                                A za Juke mogu isto da napisem par reci , kako kazete

                                Comment

                                Working...
                                X