Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svet automobila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni su strasni francuzi Mislim odlicni su , izuzetno udobni. Svojevremeno sam merkao 208 gti

    Comment


    • Bogami, ovo što je Jovanča postavio deluje zastrašujuće Ovo da voziš i možeš komotno da umreš

      Comment


      • Pa jel moguce i "Skodilak" da planira ovako nesto...



        Skoda Vision C Concept







        Spoiler




















        Last edited by jovan; 27-05-15, 08:06.
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • 2o15 Opel Astra OPC Extreme







          Spoiler


















          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Ah taj Skodilak , to je pravi auto za nase puteve Samo jos ako znaju u servisu da izvrse dijagnostiku ,ali stvarno je dobar auto. Mozda moj malo vise trosi ali radi multitasking samo tako

            Comment


            • Originally posted by Drezik View Post
              Ah taj Skodilak , to je pravi auto za nase puteve Samo jos ako znaju u servisu da izvrse dijagnostiku ,ali stvarno je dobar auto. Mozda moj malo vise trosi ali radi multitasking samo tako

              Vidi se da Nemci oce da Skoda ima svoje mesto i tretman
              A inace sam mislio da bi ti bas legao ovaj "Opelcic"-izgleda da je "ziva soda"
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • To je to , mislim meni c segment izuzetno odgovara Skodu vozim kao sluzbeno vozilo. Prosla je kroz sito i reseto.Doduse nervira me sto taj 1.2 tsi motor trosi 10 litara i nervira me sto je vec pocela korozija da se pojavljuje, a auto je u garanciji
                Last edited by Drezik; 27-05-15, 11:40. Reason: P.S. Zupcasti drugi put menjan :D

                Comment


                • Originally posted by Drezik View Post
                  To je to , mislim meni c segment izuzetno odgovara Skodu vozim kao sluzbeno vozilo. Prosla je kroz sito i reseto.Doduse nervira me sto taj 1.2 tsi motor trosi 10 litara i nervira me sto je vec pocela korozija da se pojavljuje, a auto je u garanciji
                  U pravu si za potrosnju/cudi me to za koroziju, to ne bi smelo da bude/, ali se dokazao kao stabilan auto/secas se mozda ranije, da je neopravdano nosio nadimak"tuberkolozna lepotica"/
                  Inace mi brat vozi Skodu Superb, i prezadovoljan je
                  Last edited by jovan; 27-05-15, 12:06.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Pretpostavljam po kubikazi da se radi o Fabiji,dopadljiv dizajn i dosta funkcionalan ali mnogo losa zavrsna obrada,unutra tvrd,bas se covek iznenadi jer kada ga vidi onako lepo dizajniranog prosto ocekuje vise...
                    Vec Octavia,Superb druga prica... Ne znam za Rapid,nisam imao prilike jos da testiram mada mi se cini da je i to - kol`ko para tol`ko muzike

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by Miletić View Post
                      Pretpostavljam po kubikazi da se radi o Fabiji,dopadljiv dizajn i dosta funkcionalan ali mnogo losa zavrsna obrada,unutra tvrd,bas se covek iznenadi jer kada ga vidi onako lepo dizajniranog prosto ocekuje vise...
                      Vec Octavia,Superb druga prica... Ne znam za Rapid,nisam imao prilike jos da testiram mada mi se cini da je i to - kol`ko para tol`ko muzike

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka

                      2o15 Skoda Rapid Sport bas dobro izgleda








                      Spoiler









                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Renault CAPTUR Concept







                        Spoiler




















                        Spoiler
                        Kakva je ovo "igrackica"
                        Last edited by jovan; 27-05-15, 13:29.
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Vozio sam Fabiu ali ovo je Yeti Na zalost on ima 1400 kg i prava je kocka.Tako da potrosnna od1.2tsi motora je ocekivana.To je bas slab motor za toliku karoseriju.I sto maze Mile tvrddji od golfa :/
                          A Superb je sasvim druga prica.Vozio sam negde oko 2009 3.6 4x4 I lepo ide to cudo

                          Comment


                          • Mercedes-Benz CLK GTR Roadster







                            Spoiler












                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Nissan GTR2018

                              Comment





                              • On zna sto zivi



                                Spoiler




















                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X