Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svet automobila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Brana sto ne stavis makar jednu sliku brazilskih BMW-ova? Ipak su glavni tamo Jako zanimljiva endurance serija. Ima kontakta ima svega. Go Bentley Go
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • Znaci R56 Cooper mi je nnogo lepsi od F56 ,a tek ovo sa 5 vrata ,strasnoooo Ne proporcionalna vrata zadnja samo tako a da ne govorim o agregatima , sa 1.6 sa twin scroll turbinom na 2.0 sa turbinom.Prosecna potrosnja Minija R 56 cooper s je oko 6.5 -7 litara na otvorenom putu. Novi F56 trosi vise i od Mazde 3 MPS ( provereno)
      Last edited by Drezik; 06-04-15, 18:20. Reason: potrosnja

      Comment


      • Nepotreban model po meni totalno, vec postoji Countryman koji je fenomenalan za nekoga ko zeli nesto dovoljno prakticno a u isti mah i nesvakidasnje i lepog dizajna....
        generalno BMW uz par promasaja radi solidan posao sa Minijem, mada otisli su vec u ozbiljan cenovni rang, zato i nisu toliko rasprostranjeni, prosto drugi nude vise za manje ili isto novca...
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Yup ,potpuno se slazem i u gutu grupu dodsti obavezno Paceman.Mada opet kad pogledas i X6 se prodaje Onaj countryman na sajmu je bio omo 37000 . Za te pare sa tim performsama Forester Xt sa kompletnom opremom i 240 ks

          Comment


          • za te pare nov CLA sa AMG optikom, 2-3 godine star bmw 520d, A5 ili A6 2.0tdi

            ja bi tako izabrao
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Ne bih izabrao ove manje mecke ,kazu da su mnogo tvrdje nego sto su nekad bile Ili jos bolje Mazda Mps i jos ti ostane para za prikolicu i neki quad ili utv da def Polaris RZR 900




              Ali zato ova azdaja mmmmm
              Last edited by Drezik; 06-04-15, 22:33.

              Comment


              • Ja sam veliki fan Minija, ali bas ta cijena njihova mi govori da ga vjerovatno nikad necu imati
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • Khm meni su ove tablice baš kul
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Verovali ne , konkretno ovaj model sa fotke kosta oko 22000 USD , Naravno restauriran je kompletno. Sem sto kod nas postoji MINI klub Srbija , svugde po svetu ih ima Naravno ima i VW klub (i know) ali Mini je Mini

                    Comment


                    • BG



                      Spoiler





                      nisu moje slike ne bavim se fotografisanjem tudjih automobila
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Kad bih bjrao izmedju Cla 45 AMG i A Amg ,izabrao bih A klasu.Meni je nekako lepsa.Mada kkje god ds stavis tockove deluju kao ds su mali

                        Comment


                        • 2o15 Panoz Esperante Spyder GT





                          Spoiler






                          Spoiler

                          @Miletic /za tvoju dusu/
                          1955 Mercedes Benz 300 SL.

                          Last edited by jovan; 07-04-15, 10:26.
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Uf gullwing Niceeee Videh ga uzivo u salonu Mecke u Minhenu , i to bas 300 tka She's a beauty !
                            Last edited by Drezik; 07-04-15, 14:35. Reason: Hvala Mileticu na ispravci!

                            Comment


                            • Gullwing Drezik legenda na tockovima
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Well knock me off ... hvala na isprsvci

                                da se iskupim



                                Last edited by Drezik; 07-04-15, 14:52. Reason: taman biser :)

                                Comment

                                Working...
                                X