Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se najvise bojim Stanimala a vi mislite sta hocete. Dva meca od pet setova su me naucila da ga nikako ne potcenjujem.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Niki View Post
      Ti se brines da Djokovic dobije lakseg protivnika.
      Bez brige proci ce on koga i da dobije, doduse ne bez muke, odmoran je, nije imao ozbiljnog protivnika, a nije ni prikazao sve sto moze u ovom trenutku. Imao je Nishikori i prosle godine ovakvu formu, pa na najbitniji mec zakazao.
      Najbitniji mec jeste zakazao ali zato polufinale nije. U tome je poenta Nikice, to kada osine svojim dvorucnim bekendcicem, tu jede malu decu. Morace Novak mnogo da se pomuci, jos mi samo fali da izgubi drugo slem polufinale ZA REDOM od istog protivnika tj Japanceta, pa da pola foruma ovde poludi dozivi infarkt i slicno. A o rasprsenim iluzijama necu ni da govorim. Ovako je mnogo opustenija varijanta Stanojlo i on ima svojih pratecih pretecih pojava, ali su mi daleko manje tj deluju mi daleko manje od Japancetovih...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Da sam Novakovac mnogo bi se plasio od Japanca, mislim da ce Novak biti u velike probleme protiv njega.
        Ja se jako plasim Keia. A i vi Nadalovci bi mogli da pocnete.

        Inace za Novak polufinale jeste najtezi mec. Bio Kei kao sto ocekujem, ili Vavrinka. Cetvrtfinale protiv Raonica i finale, pogotovo ako bude Mari, su ozbiljni mecevi. Svejedno mi se neakko cini da ce u njima stvari zavisti od Novaka. Protiv Keia imam osjecaj da stvari zavise od Japanca. Protiv Vavrinke zavise od Novaka, ali Stan moze da ga namuci.

        Ova prva cetiri meca su bili zagrijavanje.
        Last edited by NI; 26-01-15, 17:28.

        Comment


        • Znači da se bojim i Stana i Keja...ali i Rafe, a bogami i Roleta kada igraju....Šta hoću da kažem? Pa da se najviše plašim Novaka...i to traje unazad...

          Poslato sa HTC
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Novaka Najvise ali i Keija bogami. Dvorucni je BH to. A o FH tek da ne govorim ... od Keija zavisi ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Najbitniji mec jeste zakazao ali zato polufinale nije. U tome je poenta Nikice, to kada osine svojim dvorucnim bekendcicem, tu jede malu decu. Morace Novak mnogo da se pomuci, jos mi samo fali da izgubi drugo slem polufinale ZA REDOM od istog protivnika tj Japanceta, pa da pola foruma ovde poludi dozivi infarkt i slicno. A o rasprsenim iluzijama necu ni da govorim. Ovako je mnogo opustenija varijanta Stanojlo i on ima svojih pratecih pretecih pojava, ali su mi daleko manje tj deluju mi daleko manje od Japancetovih...
              Na ovo bi trebala odgovoriti, pa forum ne postoji zbog Novaka i njegovih navijaca, pa ima nas i ostalih.
              Ali znam sta ces reci.
              Nema tenisa bez nervoze. Bar za Nadalovih navijaca ovih dana.

              Comment


              • Originally posted by Niki View Post
                Na ovo bi trebala odgovoriti, pa forum ne postoji zbog Novaka i njegovih navijaca, pa ima nas i ostalih.
                Ali znam sta ces reci.
                Nema tenisa bez nervoze. Bar za Nadalovih navijaca ovih dana.
                Ne bi trebala ako ne zelis, nista se ne mora Nikice. A apsolutno se slazem, nije ovaj forum ovde zbog Novaka vec zbog tenisa, ali je*es taj tenis bez Djokovica
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Sany-boy u elementu danas

                  Poslato sa HTC
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Sany-boy u elementu danas

                    Poslato sa HTC
                    Nemoj to boy molim te, nekako mi gej zvuci majke mi
                    I nemoj to da vidi Niki sada necu ziv ostati ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Sany-boy u elementu danas

                      Poslato sa HTC
                      Unistava me Olja, mislim komentarima. Kome da prijavim Sani - Boya tebi?
                      Ili da se nosim posledicama?

                      Comment


                      • Ćuti i trpi.. proći će ga... da se uzduva malo..
                        Last edited by miloolja; 26-01-15, 18:17.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Čuti i trpi.. proći će ga... da se uzduva malo..
                          Od tebe to nisam ocekivao ...
                          Nego ne skontasmo mi ko ima bolji dvorucni BH ? Novak ili Kei? Sta mislite drugari?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Od tebe to nisam ocekivao ...
                            Nego ne skontasmo mi ko ima bolji dvorucni BH ? Novak ili Kei? Sta mislite drugari?
                            Novak je imao najbolji dvorucni BH 2011, kako je tad probijao nadala na Madridskoj sljaci tim dvorucnim, kako god. prolaze njemu BH sve vise oscilira, da li zbog promene reketa ili ne znam cega. Primera radi da je imao dvorucni 2013 u finalu USO on bi pobedio Nadala sa 3:1 ali tad ga nije imao, prebolan je bio poraz na RG. Kej ima lep dvorucni, izvodi ga mnogo brze nego Novak po meni i bije neke uglove da te Bog sacuva, to se uverismo na USO 2014, sve ti USO su prokleti za Novaka No ja sam pri tome da Novak ima bolji BH, a Kei ima konstantniji i fenomenalno ga izvodi za njegovu gradju.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Nemoj to boy molim te, nekako mi gej zvuci majke mi
                              I nemoj to da vidi Niki sada necu ziv ostati ...


                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Od tebe to nisam ocekivao ...
                                Nego ne skontasmo mi ko ima bolji dvorucni BH ? Novak ili Kei? Sta mislite drugari?
                                Kratak odgovor je da ne znam.

                                Kei sigurno lupa bolje CC vinere sa svojim dvorucnim BH. Sto se tice BH paralele, mislim da je Novak za nijansu bolji, no mozda me Kei demantira. Novak ima definitivno bolji defanzivni dvorucni BH.

                                Kljucno pitanje je ko bolje BH-dom vrsi pritisak na provtnika u razmjenama sa osnovne linije. Odoka bih rekao Novak. Ali na USO je Kei nadigrao Novaka u BH na BH CC razmjenama. U Parizu i London je Novak dosta miksao i nije imao potrebe da ulazi u BH na BH razmjene. Je li to znak da je nesiguran, da priznaje Keiu preimucstvo ili pokusava doci do rezultata na najlaksi nacin.

                                Tu valja uzeti u obzir i ono sto salinjo kaze. Doduse, ja ne mislim da je Novakov BH losiji nego 2011, ali mislim da se manje oslanja na njega. FH i servis igraju bitno vecu ulogu u Novakovm novom, ofanzivnijem paketu.

                                Comment

                                Working...
                                X