Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al dobro, ako Berdych bude baš brutalan, možda i njega dobiješ

    Comment


    • ocu keja u sf da ga nole icepa, jer kad ce aklo ne sad kad je na vrhuncu

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Sve tacno, sve potpisujem, ali opet, daleko mu lepa kuca ... nek se goni u Japan da ga ne gledam vise Od dva zla ja ipak biram po Novaka manje (mnogo manje zlo u vidu Svajcarca)
        hahaha i ja msm da je Kei opasniji... mada Stanovo ludilo na AO moze puno stete da napravi, Kei ga je dobio na US i to je to od japanca.... ali osvojice Novak ovo lagano

        posle ispadanja Feda i Felija najvise voleo da Stan ponovi proslogodisnje ludilo i odbrani
        Last edited by FeliLopez; 26-01-15, 16:25.

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Al dobro, ako Berdych bude baš brutalan, možda i njega dobiješ
          I to sa sve cveticima
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Al dobro, ako Berdych bude baš brutalan, možda i njega dobiješ
            bedih rafu moze da dobije samo ako rafa spava otkriven pa ga opali promaja i osine ga u kuk

            Comment


            • Videcete vi kada se razmase Cvetko sutredan. U stvari ne morate ni da gledate mec, dovoljno ce vam biti samo da bacite pogled na Stefijev novi avatar ...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Gusio se da, ali guse se i Novak i Nadal ponekad sa tim pajserima. Ne daju ti ritam, ne ulaze u razmene. Evo, prvi igrac sto je igrao razmene je dobio ozbiljne batine. A mislim da i Chokerinka ocekuju batine.
                nece mu ni Waw dati mnogo razmena

                almagro koji se poslednji put koprca posle duge pauze, dodig koji je jednostavno dodig i steva dzonson sa kvazi americkom skolom..... neozbiljni igraci koji bi morali rutinski da se otresu .... nzm, ja prizeljkujem Stanom trans, epizoda 2

                Comment


                • Originally posted by salinjo90 View Post
                  bedih rafu moze da dobije samo ako rafa spava otkriven pa ga opali promaja i osine ga u kuk
                  Možeš i ti po avatar isto, nikakav problem

                  naći ćemo i tebi neki prstić
                  Last edited by shminka; 26-01-15, 16:29.

                  Comment


                  • Malo po malo shminka prevede u svoju ergelu pola igraca sa tura
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Možeš i ti po avatar isto, nikakav problem

                      naći ćemo i tebi neki prstić
                      nemoj samo prstici

                      Comment


                      • Mislim da se previse potcenjuje Wawrinka, ne da ga mnogo simpatisem ali ipak. Videcemo kako to ide sa Nishikorijem, ne bi bila sigurna u njegovu pobedu. Inace Djokovic danas prosecan, ali vise nije mu ni trebalo. Meni njegov postotak na kladionici mi je sasvim ok, on jeste toliki favorit za titulu.
                        Da vidimo sutra konacno i novog Berdycha.

                        Comment


                        • Originally posted by salinjo90 View Post
                          nemoj samo prstici
                          ne smije se znači, bojiš se da će Rafa spavati otkriven

                          Comment


                          • Originally posted by Niki View Post
                            Mislim da se previse potcenjuje Wawrinka, ne da ga mnogo simpatisem ali ipak. Videcemo kako to ide sa Nishikorijem, ne bi bila sigurna u njegovu pobedu. Inace Djokovic danas prosecan, ali vise nije mu ni trebalo. Meni njegov postotak na kladionici mi je sasvim ok, on jeste toliki favorit za titulu.
                            Da vidimo sutra konacno i novog Berdycha.
                            Ma ne potcenjuje se, ja to samo kazem zbog BH ... Gde ces sa japancetom to ima najbolji dvorucni bh na svetu trenutno, to pronalazi neke ludacke uglove, to nije normalno. Ovako sa Stankom znas na cemu si ...
                            I to cak mislim da ima daleko najbolji dvorucni bh na svetu trenutno.
                            Last edited by Sandugp; 26-01-15, 16:51.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ноле иде полако, па просечно, па се чува за касније, а касније се чува за Роланд Гарос....и тако сваке године...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Ma ne potcenjuje se, ja to samo kazem zbog BH ... Gde ces sa japancetom to ima najbolji dvorucni bh na svetu trenutno, to pronalazi neke ludacke uglove, to nije normalno. Ovako sa Stankom znas na cemu si ...
                                I to cak mislim da ima daleko najbolji dvorucni bh na svetu trenutno.
                                Ti se brines da Djokovic dobije lakseg protivnika.
                                Bez brige proci ce on koga i da dobije, doduse ne bez muke, odmoran je, nije imao ozbiljnog protivnika, a nije ni prikazao sve sto moze u ovom trenutku. Imao je Nishikori i prosle godine ovakvu formu, pa na najbitniji mec zakazao.

                                Comment

                                Working...
                                X