Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Navras View Post
    Mec od pre dve godine i ovaj danas ne mogu se porediti iz milion razloga.
    Jer Novak igrao losije danas? Znam da na to aludiras. To je tacno, ali isto tako je tacno da i Stan igrao mnogo losije danas nego pre 2 godine.
    Opet cu da kazem, match up je zajebana stvar, a na ovom betonu Djokovic je favorit protiv Mareja svakako.
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Jedino malo veće poboljšanje koje mi pada na pamet je prošlogodišnji Wimbledon gdje je nakon dosta kilave igre protiv Čilića i Dimitrova odigrao finale skoro perfektno.
      Da, to je jedino finale koje je odstupalo od izdanja na turniru u pozitivnom smeru. Ni ja ne mogu da se setim nekog drugog primera. Odakle je izvukao onakvu igru to mi je jos uvek misterija.
      Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Jer Novak igrao losije danas? Znam da na to aludiras. To je tacno, ali isto tako je tacno da i Stan igrao mnogo losije danas nego pre 2 godine.
      Opet cu da kazem, match up je zajebana stvar, a na ovom betonu Djokovic je favorit protiv Mareja svakako.
      Pa bas zato sto su obojica igrali daleko losije nego tada ta dva meca se ne mogu porediti. Novak set i po nije imao winer, ceo mec nije mogao da pronadje bilo kakav ritam, dok je Stan poslao napolje sve sto je mogao, za razliku od 2013. kada je pogadjao nemoguce stvari. Neuporediv nivo tenisa, samim tim ne mogu se izvlaciti isti zakljucci.
      Last edited by Navras 16950; 30-01-15, 13:07.
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Sve u svemu, Stan je odradio veliki posao za Đokovića, jer se sam pobijedio na kraju, a pobijedio je i momka koji bi ovakvog Novaka vrlo lako izbacio...pitanje je sad samo koliko može biti bolji do nedjelje...ako ponovi istu igru, ne piše mu se dobro

        Comment


        • kumu opet da se da titula, kum nije dugme

          Comment


          • Novak je ovo dobio na glavu. Teško će Andy-a dobiti ako nešto drastično ne promeni.

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Evo i u NI stilu, kladionice daju Novaku 69%.
              Ne vjerujem svojim ocima, ali u pravu si!

              Comment


              • Znaš i sam šta ti je činiti

                Comment


                • Ovo sto smo danas vidjeli moze samo na jedan nacin da se objasni. Novak je imao fizickih problema i to je Stan znao.

                  Sanse da pobijedi Marija su minimalne. No da prvo napisem analizu.

                  shminka,

                  Da se kladimo u avatar da Mari osvaja AO. I tebi i meni jedna nedjelje. Obojica cemo navijati da izgubimo.

                  Comment


                  • NI mislim da ce biti dosta lakse sa Marijem nego danas sa Stanislasom.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Ti samo na Novaka možeš, al to ne prihvataš...tako da postoji druga opcija, u kojoj možeš samo da dobiješ

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Ovo sto smo danas vidjeli moze samo na jedan nacin da se objasni. Novak je imao fizickih problema i to je Stan znao.

                        Sanse da pobijedi Marija su minimalne. No da prvo napisem analizu.

                        shminka,

                        Da se kladimo u avatar da Mari osvaja AO. I tebi i meni jedna nedjelje. Obojica cemo navijati da izgubimo.
                        NI, ja mislio da si ti verni navijac Novaka

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Ti samo na Novaka možeš, al to ne prihvataš...tako da postoji druga opcija, u kojoj možeš samo da dobiješ
                          Zasto samo na Novaka mogu. Kladjenje je pitanje procjene a ne navijanja. Vec si mi savjetovao sto trebam da napravim.


                          Stan dvostruko hvala, em je pobijedio Nishikorija, Novak bi protiv njega danas skupi svih 8 gemova, em je izgubio mec koji Novak ni u snu nije mogao da dobije.

                          Ali bio nam je i duznik. Dosao je do GS na nas racun.

                          Comment


                          • NI je pesimisticki navijac Novaka.
                            Salim se, samo je ponekad previse rigorozan, ali to smatram kao ok jer postujem takve navijace. I ja sam takav za Nadala ponekad.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Pa zato i kažem da nećeš birati Novaka protiv mene...Stanu hvala, al od toga se ne živi...sretno svima za finale

                              priznaj da je ono neprihvatanje dogovora ustvari hvala Stanu
                              Last edited by shminka; 30-01-15, 13:26.

                              Comment


                              • Originally posted by salinjo90 View Post
                                NI, ja mislio da si ti verni navijac Novaka
                                Jasta sam. Ali za mene su kladjenje i navijanje dvije paralelne aktivnosti, s jednim izuzetkom.

                                Nikad se ne kladim na Novaka. Zbog uroka.

                                Comment

                                Working...
                                X