Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NI

    Vladaneee, vrati seeee!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Dosta bolja partija nego protiv Mulera, sto svakako ohrabruje pred polufinale. Stan nam je završio odličan posao izbacivsi najnepozeljnijeg protivnika. Naravno, daleko od toga da je bilo šta izvesno u tom duelu ali su nam šanse svakako veće, a kako će sve završiti ostaje da vidimo. Dueli sa serverima posluzili su da se ritern, koji će mu u sf biti itekako potreban, uvezba do perfekcije. Trpela je igra u polju, sto je i normalno. Taktika je nadam se bila prilagođena serverima tako da protiv Stana očekujem drugaciji pristup. Mora se igrati agresivnije uz veću dozu rizika i maksimalno miksovanje jer ako pusti da Stan odlučuje bojim se da se neće dobro provesti. Verujem da me Don neće razocarati
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Clay da li je neko i kada pobedio sestre na istom turniru?
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Jeste Jelena Jankovic... mislim da jeste ali ne smem da se zakunem.

          Rim cini mi se...

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Nisam cuo nista Matsa, jbg Pepa Prase pojacana do daske
            Sta je rekao?
            Da potreban nam je Vlajko da jos malo razmrda situaciju ovde.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Nisam cuo nista Matsa, jbg Pepa Prase pojacana do daske
              Sta je rekao?
              Da potreban nam je Vlajko da jos malo razmrda situaciju ovde.
              Pamentnije stvari ces cuti od Pepe, u svakom slucaju
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Mats je rekao da uvek tipuje na Novak (nahvalio ga kako igra)...da mu je on uvek favorit i da je čak i protiv Rafe na RG nekoliko puta tipovao na Novaka...


                Bojana, Bojana..zlobnice jedna
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Mats je rekao da uvek tipuje na Novak (nahvalio ga kako igra)...da mu je on uvek favorit i da je čak i protiv Rafe na RG nekoliko puta tipovao na Novaka...


                  Bojana, Bojana..zlobnice jedna
                  U pravu je .... Pepa prase je edukativni crtani... Tata prase RAZVALJUJE ...
                  Hvala Olja.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Gledam i ja Pepu, a i slusala sam Matsa, znam sta pricam

                    U svakom slucaju, da se vratimo na tenis
                    Dobili smo 2 odlicna polufinala, 4 igraca koji su najvise pokazali na ovom turniru, niti jedan nije zalutao
                    Ajmo, analize, predvidjanja i ostalo
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Mogal bi i ti za promenu da baciš koju...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • сада све зависи од њиховог расположења у току меча... све опције су валидне...sf.JPG
                        Last edited by Žika; 28-01-15, 11:24.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kriticari su postali endemska vrsta, treba ih (nas) cuvati
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • Nikako da se odlučim da li me Mats više podseća na kišnu glistu ili suncokret
                            sigpic

                            Comment


                            • No Vlajko, no Aki, NO PARTY

                              Finale Stan-Berdych
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Clay da li je neko i kada pobedio sestre na istom turniru?
                                Ono što se ja sećam iz glave i da sam gledao: Clijsters 2009 na USO, JJ u Rimu 2010

                                Comment

                                Working...
                                X