Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sanadu,

    Ja mislim da ce Berdih uzeti jedan od prva dva seta sutra.
    Dobro i sta ce onda da se desi? Dajes mu "samo" set?
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Bas sada gledam reprizu na ES-u i neverovatno me iritira Raonic sa ovim izvlacenjem na FH.Razvali mu taj BH po paraleli da se ne seti vise...zali boze buduceg GS sampiona...
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Bas sada gledam reprizu na ES-u i neverovatno me iritira Raonic sa ovim izvlacenjem na FH.Razvali mu taj BH po paraleli da se ne seti vise...zali boze buduceg GS sampiona...
        Znas kako je rekao Mats, uzece Raonic slem i bice prvi na svetu, ali kada se povuku Novak, Nadal i Marej.
        Zavlaci i Mats gospodski
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Znas kako je rekao Mats, uzece Raonic slem i bice prvi na svetu, ali kada se povuku Novak, Nadal i Marej.
          Zavlaci i Mats gospodski
          Pa drugacije nece sigurno. Iskreno,bolje Kenny De Schepper da uzme GS...
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            PS
            Da slucajno Zeljo i Sarajevo ne igraju ovaj vikend?
            Ma jock, snijeg zatrpa fudbal ovdje na 3 mjeseca...ništa prije maja što se tiče derbija

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Ma jock, snijeg zatrpa fudbal ovdje na 3 mjeseca...ništa prije maja što se tiče derbija
              Odlicno. Onda, ako Berdih sutra izgubim, dajem specijalni popust.

              Comment


              • Ne znam sta se tripujete da Berdih dobija Mareja.Uzece mu set,vise od toga ne moze,Marej dobija sigurno,choknuce Berdih.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Ne znam sta se tripujete da Berdih dobija Mareja.Uzece mu set,vise od toga ne moze,Marej dobija sigurno,choknuce Berdih.
                  Daj boze, jer ako Endi prodje Nole ce to 3-0 u finalu lagano, a ako Tomica prodje uzece mu set, pa nece Novak uspeti da napravi dostignuce da osvoji slem bez izgubljenog seta
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ja bas mislim suprotno
                    Ako prodje Berdih,ukenjace se sto igra u finalu i izgubice u 3 seta,a ako prodje Marej onda ce biti tesno u 5 setova
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • ne prognoziramo pobjedu protiv Novaka, nego protiv Endija sa kojim je pozitivan do sada u karijeri

                      al tako to ide sa Endijem, favorit i gdje treba i gdje ne treba

                      Comment


                      • Ja sada pored toliko razlicito - zanimljivih misljenja vise ne znam sta da mislim
                        Ma opusteno samo deco ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by tuta bugarin
                          makako ne razumeš
                          ovi će dispobedu onoga
                          anaš će dispobedi najprem onoga glavatoga glaonju
                          a poclen iovoga
                          al
                          ovi će ipak
                          pa plaču osreće
                          jarje unišao siroma u finale
                          ma
                          totije
                          proctoko paculj



                          lutajući reporter tuta bugarin
                          nežno šapće sneguljici
                          dok patuljci ruju
                          u rudnici
                          Tuto, javlja li sta maragatara, jel si uspeo da uspostavis vezu sa istom iz australije
                          Napisa da je signal bio slab, jel ima vesti,a?
                          per-tla

                          Mislim da ce Marej da dobije Berdiha, pogotovo ako uzme 1 set
                          2-gi mec ne prognoziram, zbog uroka
                          Last edited by Pertla; 28-01-15, 19:20.
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Najzad neko ko veruje u pobedu Britanca
                            Nisam jedini
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Sta niko vise ne veruje u Mareja
                              Svasta
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • shminka prognoza:
                                "Berdych-Murray...tabanje
                                skočio postotak, nema tu Endi šta da traži".
                                NI:
                                "Ocekujem da Mari pobijedi 3:1 (vjerovatnije) ili 3:2".
                                Kako prognozirati kad dva najveca "znalca"-po meni, dijametralne prognoze
                                NI se nije proslavio za Keia, a sminka briljirao za Berdycha-ja se priklanjam prognozi drugog, a za mec Novak-Stan sam za prognozu NI-a, pobeda Novaka


                                Spoiler
                                A i red ja da shminka udeli avatar NI-u
                                Last edited by jovan; 28-01-15, 19:48.
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X