Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Za sada Endi drži situaciju pod kontrolom. Umrtvio igru i publiku, secka Kirgijosu ritam i ne da mu da se razmahne. Inače je junoša katastrofalan na mreži
    Nema boljeg za igrace tipa Kirgiosa od Marija.

    Comment


    • Originally posted by Zika View Post
      после овог меча са Рафом, Бердих ће распустити стручни штаб, што га лажу и то још и наплаћују..
      Ziko ti li si na B92 ;) ?uploadfromtaptalk1422350009749.jpg

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Nije covjek morao da bude expert da pogodi da ce Berdych da dobije ovaj mec.Ustao sam jutros na 3:3 i nisam se uopste iznenadio kad sam vidio da Ceh vodi 2:0.Rafina 2 gejma u prva 2 seta su vec bila iznenadjenje
        Mnogi ovdje tipuju na Keia da ce da osvoji turnir tako da me ne iznenadjuje da su mislili da ce i Rafa jutros da dobije mec.Malog Japanca ce neko da oduva isto kao Cilic na USO.Protiv Almagra i Dodiga mozes da serviras 180-190kmh i dopustas brejkove,vracas se... Protiv Wawrinke a pogotovo Novaka ce to malo teze da ide

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          Ziko ti li si na B92 ;) ?[ATTACH]13470[/ATTACH]

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
          Naravno da je na B92,koristi njihov rjecnik (Nadal doping,Nadal majmun...)

          Comment


          • Originally posted by Bokimajsta View Post
            Prepravi ovaj post dok jos niko nije video :P

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Damir View Post
              Nije covjek morao da bude expert da pogodi da ce Berdych da dobije ovaj mec.Ustao sam jutros na 3:3 i nisam se uopste iznenadio kad sam vidio da Ceh vodi 2:0.Rafina 2 gejma u prva 2 seta su vec bila iznenadjenje
              Sa tim se ne bih slozi. Kladionice su davale Rafi 62% jucer. Kladionice i te kako imaju svoje eksperte. Mnogi od nas nismo iznenadjeni Berdihovom pobjedom. shminka je bio siguran u nju prije meca. To je razlika. I to prilicna. Zato shminka

              Comment


              • Originally posted by cacanin View Post
                Ziko ti li si na B92 ;) ?[ATTACH]13470[/ATTACH]

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                ја увек пишем ћирилицом, значи нисам тај!!!


                пошто навијам за Нолета, све ми то одговара и пораз Федерера и пораз Рафе, да на миру бројим недеље на првом месту до краја године...

                што се тиче Томице, никако да донесем прави закључак: да ли је он постао коначно баба рога или је Рафа неспреман ушао у нову сезону... Рафа је и пре имао те паузе па се враћао као баба рога, а овог пута се нешто дешава чудно те размишљам да ли му фали допинг? нема више оног лудог трчања, лопте непрецизне и спорије? баш јефтино продаје своје име и презиме! Говорило се да ће брзо постати старац, ако је тај почетак овакав, онда боље да не игра, боље да га памтимо као непобедивог, ово је баш срамотно, бламира се, па чак изазива и сажаљење, не сме он то себи и својим фановима да дозволи... Тони, стави прст на чело!!!
                Last edited by Žika; 27-01-15, 09:49.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Sa tim se ne bih slozi. Kladionice su davale Rafi 62% jucer. Kladionice i te kako imaju svoje eksperte. Mnogi od nas nismo iznenadjeni Berdihovom pobjedom. shminka je bio siguran u nju prije meca. To je razlika. I to prilicna. Zato shminka
                  Ja moram da ovo potvrdim i naglasim, ne da je bio siguran u pobjedu već me je dva dana ubjeđivao kako je to rutinska pobjeda od 3:0 za Berdiha,ako uzmeš da su kladionice za to davale kvotu 7 onda je jasno koliko je veliko to što je Shminka pricao...
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                  Comment


                  • Ne da se Nik u drugom setu,moze li iznenaditi Endija u zavrsnici seta

                    Comment


                    • Endi pokazuje padove u igri koji su ga i protiv Dimitrova mogli skupo koštati. Kirgijos mic po mic podiže publiku, ukoliko je raspomami biće Endi u problemu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dobio ja svoju temu

                        idemo dalje

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Sa tim se ne bih slozi. Kladionice su davale Rafi 62% jucer. Kladionice i te kako imaju svoje eksperte. Mnogi od nas nismo iznenadjeni Berdihovom pobjedom. shminka je bio siguran u nju prije meca. To je razlika. I to prilicna. Zato shminka
                          Ja sam prije 10 dana napisao da u donjem dijelu zdrijeba svi pricaju o Rogeru,Andyu i Rafi a Tomas ce na kraju da zavrsi u finalu (Andy jos moze da me zahebe)
                          Kladionice ne uvijek pokazuju realno stanje.
                          Najbolji primjer ti je mec izmedju Giralda i Hernycha u 1. kolu,kvota na Giralda je bila 1,70.Ceha pamtim po par pobjeda na travi prije 3+ godina,sve ostalo je izgubio.Nisam kladionicar tako da ne pratim te kvote,ovu sam slucajno vidio,kasno nazalost.Da sam na vrijeme vidio ulozio bih par evrica

                          Comment


                          • Endi je u svim teniskim elementima u najmanju ruku jednak Kirgiosu, a u mnogima bolji. Jedino sto je ovaj mali veci sampion, nesto tipa Delpo, ne predaje se boiri se izvlaci MAX iz sebe u bitnim trenutcima, a to moze i te kako da znaci. Jos ako dodamo da je przenica, tj da publika i te kako moze da ga ponese a da se igra na njegovom terenu. Moze da bude opasno za Mareja, ali prevashodno od Endija zavisi. Samo da ga smiri jos malo. Ovaj drugi set je bitan.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1328522

                              Comment


                              • Kyr. do finala

                                Comment

                                Working...
                                X