Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj bre Simona, dizi se. Ova Makarova kako je pocela opasno preti da skine jos jedan veliki skalp.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Халеп губи 3/0???
      sigpic

      Comment


      • Svi kljucari, portiri, nadlezni domari spavaju.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Nije ovo dobro po Simonu.
          OVAKO

          Comment


          • Ma dobiće Simona. Makarova je isuviše tanka sa živcima za levo-desno prebacivanje do sutra

            Comment


            • не дижем руке од Симоне
              sigpic

              Comment


              • Ovde je svaku natakela bez izgubljenog seta Makarova.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Браво Јекатерина, свака част на борби
                  Ајмо сад ово у 3 сета да оде једва сам чекао овај дуел па нек потраје што дуже да уживам

                  Comment


                  • Originally posted by AIRBORNE View Post
                    Ovde je svaku natakela bez izgubljenog seta Makarova.
                    Može i ovu, ne bunim se

                    Comment


                    • Originally posted by wanderer View Post
                      Ma dobiće Simona. Makarova je isuviše tanka sa živcima za levo-desno prebacivanje do sutra
                      Nesto i nisam siguran u ovo. Snaznija je Katja sa osnovne, ne moze Simona da prati te udarce. E sad osim ako se ne raspadne pa da pocne da gresi mnogo vise nego u prvog seta.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Ja navijam za Simonu ali izgleda da njoj danas nije dan.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Nesto i nisam siguran u ovo. Snaznija je Katja sa osnovne, ne moze Simona da prati te udarce. E sad osim ako se ne raspadne pa da pocne da gresi mnogo vise nego u prvog seta.
                          O tome ti prica, da ce se Katja kad-tad raspasti...
                          Valjda nece, iako ja volim i da Simona pobedi, samo neka bude fin mec

                          Comment


                          • Ne,ne ovo nije Simona kakvu je masa ljudi poznaje. Ne znam sta je u pitanju ali joj je sve u minusu od kretanja pa nadalje
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Halep ne postoji na terenu, treba da je stvarno sposobna Katja da ovo izgubi.
                              Dupli brejk, gotovo je. Masa je vec u finalu, a ako ispadne i Serena mozemo da proglasimo nju za osvajac ovog Slema.
                              Last edited by Stefan-kobe; 27-01-15, 01:08.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Da li se sad` program na RL ubrzava ili ce se cekati normalna satnica sledeceg meca? Posto ovo nece jos dugo...
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X