Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona 2015.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mclaren_mp4-30-_honda_engine_layouts__compx2.jpg

    Comment


    • Miselin nece u F1 pod ovim uslovima
      http://www.crash.net/f1/news/215262/...n-request.html

      Comment


      • Zanimljivo rešenje Honde, više od postavke MGU-H mi se sviđa hladnjak iznad usisnog plenuma...

        Comment


        • Nazivi tema timova koji se takmiče u sezoni 2015 su ažurirane prema novim nazivima nekih timova. Podacima sam se vodio prema izvoru sa linka: http://en.wikipedia.org/wiki/2015_Fo...ms_and_drivers
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Jos tri dana i tri sata...

            Comment


            • Vreme brzo prolazi
              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

              Comment


              • M.Verstapen se odlicno pokazao u predsezoni, i u strucnom stabu Toro Rosa ocekuju od njega da bude prijatno iznenadjenje, i pored toga sto je najmladji vozac u F 1 istorijii / sin Josa Verstapena,koji je svojevremeno dva puta bio na podijumu u karijeri/



                http://www1.skysports.com/f1/news/31...lute-sensation
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Horner predlaže potpuno ukidanje korišćenja aerotunela u F1 da bi se pomoglo manjim timovima. Znam da je to predlog samo da bi nešto predložio, ali da li zaista uvek mora da odvali potpunu glupost...

                  Comment


                  • Uz toliko razvijanje računarske tehnologije, to bi bio kriminal uraditi.

                    Može li neko da me podseti šta je sa VN Australije i satnicom? Jel to beše treba da bude noćna trka?
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      Uz toliko razvijanje računarske tehnologije, to bi bio kriminal uraditi.

                      Može li neko da me podseti šta je sa VN Australije i satnicom? Jel to beše treba da bude noćna trka?
                      Prenos je u 6h ujutru. Neznam sta je bilo sa nocnim terminom

                      Comment


                      • Kvalifikacije su možda nešto kasnije nego što su bile do sad, ali to je sve rekao bih.

                        Comment


                        • Onda me je f1.com sajt žešće istrolao. Sad ne vidim opciju your local time kao što je pre bilo.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • Petak
                            FP1: 02:30-04:00
                            FP2: 06:30-08:00

                            Subota
                            FP3: 04:00-05:00
                            Kvalifikacije: 07:00-08:00

                            Nedjelja
                            Start trke: 06:00

                            Comment


                            • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                              Onda me je f1.com sajt žešće istrolao. Sad ne vidim opciju your local time kao što je pre bilo.
                              Nešto im taj deo ne valja, i ja sam primetio...

                              Comment


                              • Video sam i ja da to nema vise.

                                http://www.sportklub.rs/programska-sema

                                Comment

                                Working...
                                X