Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2014/15 - JANUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Srećan Božić drugari

    Comment


    • #17
      Konacno pobeda na strani protiv malo ozbiljnije ekipe, u skorije vreme se ne secam da su tako lose odigrali prvu cetvrtinu i bas su se posteno ispromasivali.Bledsoa sinoc nije isao sut, ali se iskupio u asistencijama sto je za pohvalu jer redovno razigrava centre.Dobro on i Len saradjuju od kada ovaj pocinje utakmice kao starter.Ubuduce davati loptu Markifu Morisu kada se lomi zavrsnica, covek je clutch.

      Comment


      • #18
        Al kakav preporod Pistonsa. 6 vezanih pobeda, mislim da polako hvataju prikljucak za PO. Samo neka ovako nastave...
        Ono otkidanje Klivlenda im je definitivno dalo potrebno samopouzdanje...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • #19
          http://www.sportklub.rs/lauri-i-harden-igraci-meseca

          Comment


          • #20
            Ja ne znam da li se u istoriji sporta desilo da neki tim postane ovoliko bolji odlaskom jednog igraca.

            Comment


            • #21
              Bez Dzodija Miksa cisto sumnjam da bi usli u seriju pobeda, veoma bitan sraf koji je falio u prve 22 utakmice.

              Comment


              • #22

              • #23
                Originally posted by Ricma View Post
                Bez Dzodija Miksa cisto sumnjam da bi usli u seriju pobeda, veoma bitan sraf koji je falio u prve 22 utakmice.
                Jodie se vratio par utakmica pre odlaska Smoove-a, mislim.

                Hahah, pazi Cavse jbt..

                Kyrie / Dellavedova
                Shumpert / J.R.
                James / Marion
                Love / Thompson
                Mozgov / Varejao

                Comment


                • #24
                  Cavsi na kraju, odradise dobar posao ovim trejdom, a bili bi neozbiljni da nisu doveli centra i zadovoljili se sa one dve budale.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • #25
                    Niksi prave ogromnu čistku na leto znači. Biće zanimljivo
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • #26
                      Originally posted by Mladen View Post
                      Niksi prave ogromnu čistku na leto znači. Biće zanimljivo
                      Nista manje ocekivano od Zen Mastera.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • #27
                        Red je da konačno naprave velike poteze. Sezona je odavno izgubljena, tako da je ovo sasvim logično i normalno što su uradili.

                        Gledam koji su igrači zanimljivi na kraju sezone. Brook Lopez (player option), Jimmy Butler (restricted), Rajon Rondo, mada će on verovatno produžiti sa Dalasom, Monta Elis takodje, Marc Gasol, Goran Dragić (player option), LaMarcus Aldrige, mada ne verujem za njega baš, Rudy Gay
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • #28
                          Pistonsi nastavljaju u svom stilu. 5 vezana pobeda u gostima...
                          Zna li neko neki sajt gde mogu da pogledam snimke utakmica?
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • #29
                            Gledao sam sinoc Minnesota - Phoenix i mogu reci da me je Wiggins bas prijatno iznenadio, nisam ocekivao ovakvu igru od njega ove sezone. Vidi se da je trade pozitivno uticao na njega i da ima vecu zelju da se dokaze, a ujedno je i pritiasak manji nego da igru sa LeBronom u Clevelandu. Rookie godine definitivno, mozda i All-Star za koju godinu.

                            Sources: Grizzlies eye Deng or Green

                            Originally posted by z0La View Post
                            Zna li neko neki sajt gde mogu da pogledam snimke utakmica?
                            http://forum.rojadirecta.es/forumdis...(Full-matches)

                            Udji na ovaj link, nadji temu sa utakmicom, ako hoces da gledas online onda trazi ove VK ONLINE linkove, ako nema njih onda trazi linkove za torrent u istoj toj temi.
                            Last edited by Rondo9; 08-01-15, 15:33.
                            sigpic

                            Comment


                            • #30
                              Originally posted by Rondo9 View Post

                              http://forum.rojadirecta.es/forumdis...(Full-matches)

                              Udji na ovaj link, nadji temu sa utakmicom, ako hoces da gledas online onda trazi ove VK ONLINE linkove, ako nema njih onda trazi linkove za torrent u istoj toj temi.
                              Hvala Rondo, lepo sljaka...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment

                              Working...
                              X