Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Javier Marti uzeo fjucers u Chileu 10k
    Dobro je da je shvatio da je jos rano za Challengere, pa resio malo da pokupi samopouzdanje na Fjucerse. Nek ostvari jos neki dobar rezutlat pa nek se vraca na Challengere. Jebeno drac igrac mi je Javier.
    OVAKO

    Comment


    • Kakav BH ima Paire
      OVAKO

      Comment


      • Paire do titule, mada bilo je bas gusto, spasavao i vezane brejk lopte u trecem
        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

        Comment


        • Jebo ti dvoransko finale Celindzera sa 24 brejk lopte
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Treca Fjucers titula za Karena Kacanova, u Lilu

            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Ajde bre Karen napreduj vise, koliko sam ga zgotivio bio kada je bljesnuo onda na 2 atp u rusiji a i posle na nekom celindzeru ali nikako da se izbori za konstantno igranje celindzera vec se vucara po ovim ITF turnirima

              Comment


              • Uci ce u Top 320 ali to i dalje nije dovoljno. Nadam se da gresim ali mislim da on ove godine nece moci do ATP pobede, pitanje je gde ce uopste dobiti sansu izvan Rusije
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Bastian Mala uspesno je startovao na turniru u Santiagu, a Kvinzi je prosao kvalifikacije i igrace prvi Celindzer od novembra

                  Sutra ce pored Kvinzija na teren jos Garin, Jari i Cacin
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment




                  • Neverovatno!!! Kanadjanin Felix Auger Aliassime, rodjen u avgustu 2000., prosao je kvalifikacije domaceg Celindzera u Drumondvilu, i postao prvi igrac svoje generacije koji je osvojio bodove

                    Imate mec sa Volmaransom na zvanicnoj stranici
                    Last edited by ClayWarrior; 16-03-15, 18:59.
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • *Celinzdera CW bas sam se iznenadio kad sam video da je Fric izgubio
                      Inace Karen juce uzeo jos jednu titulu i sad na domace celidnzeru u Kazanu ima lako prvo kolo ali psoel ce biti tesko sa Marcenkom

                      Comment


                      • Da bre, jos mi je neverovatno, otud i greska
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • A i u Irvingu smo imali malu senzaciju, Mate Delic izgubio od nekog Sretera nakon dobijenog prvog seta i servisa za mec u drugom

                          Comment


                          • E ovo je konacno zamena za ugaseni Celindzer u Sanrajzu, sjajno!! Zrebovi su kasnili do krajnjih granica, i sve je podredjeno igracima koji su rano ispali u Indian Velsu... Sardi, Darsis, Vord, Svarcman, Tim, Sela, Matosevic, Matje, Braun, Bagdatis, Stakhovski, Beluci, Struf, Smicek, Dustov, Beker, Janovic, mladji Zverev (konacno), Kudla, Muler

                            Federer je pricao pre dan dva da ovaj raspored Indian Velsa i Majamija od 10 dana nema mnogo smisla, i da najvise ispastaju igraci koji rano ispadnu u pustinji. Ovo je idealan nacin da se to ispravi, a usput imamo i jedan od najjacih Celindzera u sezoni, verovatno i nabolji. Mecevi pred kamerama sa dva terena na zvanicnom strimu
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Ima sigurno par 250ica koji su slabiji od ovog celendzera.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Stariji Zverev se povampirio bice sou ako prodje kvalifikacije i naleti na brata u prvoj rundi. Za glavni zreb ce se boriti Edmund i Rubljov, fenomenalni mecevi na sve strane
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X