Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam tačno, meni deluje da je niži , možda je to zbog građe.
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Pokusala sam da nadjem na itf sajtu, ali ne pise.
      Ipak ima tek 16 godina i sigurno ce jos da raste, ali me bas zanima koliko sad ima.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by jovan View Post
        Odavno se od njega ovako nesto ocekivalo,-cestitka
        Podseca po gradji dosta na Tipsa, snazan je i nema bas visinu-mada je za ocekivati da jos dobije neki bitan santim
        Obzirom na njegovu mladost realno je za ocekivati da ce jos ici u visinu a koliko to je vec pitanje genetskog sklopa.
        U svakom slucaju veliki uspeh u juniorskoj konkurenciji treba da mu bude motiv za krvavi rad koji tek sledi. Podsecanja radi i Laslo Djere je osvojio isti ovaj turnir ali nije valjano prosao tranziciju ka seniorskoj konkurenciji sto bi mogao biti dobar nauk za Misu.
        sigpic

        Comment


        • Mislim da je Djere predugo igrao juniorske turnire, Kecmanovic bi trebao sto pre da krene na fjucerse i mozda tu i tamo neki celendzer.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Pokusala sam da nadjem na itf sajtu, ali ne pise.
            Ipak ima tek 16 godina i sigurno ce jos da raste, ali me bas zanima koliko sad ima.
            Takođe nisam našla podatke o visini, pretpostvljam da je zbog godina promenjiva kategorija , pa je i pitanje koliko je tačna ako postoji. Slobodna procena 170/2
            Gledala sam ga na Wimbledonu u dublu sa Ruud-om i ovaj je delovao dosta viši.
            Last edited by Maxx-a; 14-12-15, 10:32.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Kod nas danas naravno ispade da je ovo najveci juniorski turnir na svetu, sa 4 igraca iz 20 najboljih...

              Prosle nedelje to je bio Edi Her
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Zanimljivo!! Koliko se secam, davne 2013. Franses Tiafo je slavio kao petnaestogodisnjak, ali zapisa o tome vise nema jer se desilo pre skoro 100 godina
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • a osim djerea i tipse jos nasih je ranije tu dizalo pomorandze
                  Last edited by cssr; 15-12-15, 17:04.

                  Comment


                  • Meni nije jasno kako taj novinar (ko god da je pisao) nema ni trunke obzira ili svesti da pise za jednu prokletu Politiku, i da ne moze tek tako stavljati ovakve naslove i jos vise zaglupljivati ionako neuke citaoce o tenisu u Srbiji! O Oranzu nije previse toga ni pisano, osim lokalnih medija sa Floride i gospodje koja prati velike juniorske turnire u SAD, i niko ziv nije napisao da je najmladji sampion ovog takmicenja, znaci cista izmisljotina zarad klikova i nekakvog senzacionalizma
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Kako samo CW hejtuje naše nazovi, uvek obaveštene novinare. Zamrzeće čovek celokupni srpski tenis zbog medija.
                      Pravda za CW-a
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ajde sto nema pojma da su te 2013. obojica finalista bili petnaestogodisnjaci, nema veze, ali za izmisljanje stvarno ne mogu imati razumevanje. Srecom, niko se na tu gresku nece ni osvrnuti
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment

                        Working...
                        X