Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tenis View Post
    Trebati ce i malo duze cekati da oni dodju u vrh. U svakom slucaju teniska buducnost je konacno svjetla
    A na kraju neki tek kasnije dodju do zenita (Cilic, Wawrinka).
    Ne mislim na dolazak na vrh. Mislim na napredak koji će u međuvremenu ostvariti, tj hoće li napretka tih igrača uopšte biti. Sjetimo se Harrisona.

    Mada me za Ćorića ne bi čudilo da uđe u top 10 do kraja naredne godine. E sad, taj put će biti mukotrpan jer treba da popravi udarce, a prije svega forhend.

    Rublev je najtalentovaniji, ali se ponaša poput derišta. Kilaža je najmanji problem, to će doći vremenom.

    Od Kokkinakisa ne očekujem previše. Djeluje mi "amebasto". Nešto kao baby Gasquet
    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

    Comment


    • Originally posted by tenis View Post
      Trebati ce i malo duze cekati da oni dodju u vrh. U svakom slucaju teniska buducnost je konacno svjetla
      A na kraju neki tek kasnije dodju do zenita (Cilic, Wawrinka).
      Vavrinka jeste pod "stare dane" dosao do zenita (takozvanog) a Marin je odigrao "samo" jedan turnir u vrhunskoj formi i prikazao maestralnu igru. Ostalo je igrao solidno i nista vise od toga, tako da je o njegovom zenitu suludo govoriti.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • To su jako nezgodne stvari za prognozu, bukvalno posle jedne povrede mogu pasti u vodu, da ne pominjem milion drugih razloga van terena

        Ni Federeru u pocetku nije islo prema ocekivanjima za nekoga ko toliko puca od talenta, ali je samo jedan mesec (februar 2001.) sve izokrenuo i vise nije bilo nazad. Ovi momci su jako mladi, za razliku od onih koje je ATP gurao na nekakvim iznudjenim listama young guns-a proslih godina jer nikog drugog nije ni bilo, najkasnije za 5 godina imace otvoren Tur pred sobom i velike trofeje da ih medjusobno dele (nadam se sto ravnopravnije)
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Trebao bi poraditi na forehandu. Ali moze on igrati jako i sa te strane, samo kad je agresivan.
          Rublev je totalno nestabilan i nece do kraja ostvariti potencijal. Prava steta jer ima daleko najlijepsu igru. Najbolji ce uz Corica biti Zverev.
          Kokkinakisa bas nisam gledao tako da ne znam a Chung ce isto biti odlican.

          Comment


          • Ni slovo o rutinskoj pobjedi velikog Davida Ferera u uslovima koji mnogo vise odgovaraju protivniku. Klasa.
            sigpic

            Comment


            • Cilic izgubio dobiveno

              61 44*/ A-40
              61 *56/ 40-15
              61 57 *12/ 40-30
              61 57 13*/ 40-30

              Comment


              • Znaci obe titule starijima od 30 sad sam se vec pogubio ali trebalo bi da su to 20. i 21. u sezoni, koliko nismo imali tacno 40 godina. 1975. jos vise su napibircili Lejver, Rozvel, Es, Tejlor i Oker
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Finale Senzena je odlozeno za ponedeljak
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Ima da okasne za Peking.

                    Comment


                    • Zagreb je zijanio ATP turnir

                      Comment


                      • Ozbiljno?
                        Ko upada umesto njih?
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Sofia

                          Comment


                          • Ih, pa to je blizu, taman moze da se skokne
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Moze moze, svidja mi se nova lokacija.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Bravooo za Sofiju, ko ne zuri moze i vozom.

                                Comment

                                Working...
                                X