Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neobicno je videti da se igrac ovako cesto izmice sa FH na BH stranu . Toliko je velika razlika u kvalitetu Paireovih udaraca.
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Od evidentnog tankiranja na Celindzeru do ATP titule
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment






      • Last edited by Žika; 27-07-15, 11:02.
        sigpic

        Comment


        • Shimnka, jel je Sousa promenio malo tehniku kod servisa ili meni se to pricinuje? Mislim da je I malo bacio na snagu...

          Sent from my Grand X In using Tapatalk
          OVAKO

          Comment


          • Jbt ja već mislio da umišljam da vidim Noleta u prvom redu tribina u Umagu kad ga ono za par minuta zumiraju i stvarno je on da sam znao pa zaputio bi se i pješke do Umaga ccc

            Comment


            • Jeste, pricao i sa ljudima iz organizacije pre pola sata
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Volio bih da Thiem večeras uzme titulu, iako me ova njegova "Miley Cyrus" frizura prilično nervira
                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                Comment


                • Novak je malo pre dao kratki intervju za HRT na pauzi između setova.
                  Inače nisam očekivao ovoliko bolju igru Thiema.

                  Comment


                  • Razlika u igri je prevelika. Thiem bukvalno pocistio Joao sa terena. Savrseno igra Austrijanac.

                    Sent from my Grand X In using Tapatalk
                    OVAKO

                    Comment


                    • Nema sta, besprekorna partija.. ocekivao sam vise od Portugalca ali veceras bi pao i mnogo bolji igrac

                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Bravo za Dominica. Sjajan meč je odigrao i ova titula će mu puno značiti na polju samopouzdanja. Šteta što je malo kasno "upalio motore", ali smatram da je i dalje u pitanju potencijal za veće domete. Stan Wawrinka bi trebalo da bude putokaz mlađim igračima kako se može postati GS osvajač konstantnim radom.
                        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                        Comment


                        • Томић има брејк 3/1



                          6/1 3/6

                          Last edited by Žika; 26-07-15, 23:01.
                          sigpic

                          Comment


                          • Tomic je natuknuo drugi vezani sesir na glavu, ali nije bilo lako
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Zebaljos u jednom brzom mecu bolji od Rubljova na iskustvo i bolje snalazenje u odsudnim poenima, steta
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Shimnka, jel je Sousa promenio malo tehniku kod servisa ili meni se to pricinuje? Mislim da je I malo bacio na snagu...
                                Ne vidjeh ovo, a nisam ni Sousu velikog gledao, sve je moguće

                                Comment

                                Working...
                                X