Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto vise gledam tenis to sam ubjedjeniji da su teniske sudije idioti koji ili ne znaju pravila ili previse pokusavaju da se prave pametni...a moguce i jedno i drugo. Za ovo sto je uradio Kirgios ne ide opomena,a on je ranije vec imao jednu pa je izgubio poen.

    Comment


    • E jbg., nije mu dao brejk loptu a sada ce najverovatnije izgubiti
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Šteta za Kiriosa,pozitivno me iznenadio igrom,posebno je u prvom setu bio odličan s obzirom da mu sljaka nije omiljena podloga,medjutim neiskustvo i pre svega "luda glava" su uradili svoje

        Comment


        • Ja sam mislila da je Kirios izgubio po vasim komentarima, a on je sad pobedio u TBu 3.seta.
          Sta se to desavalo?
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Samo se kurcio kao po obicaju, ali pobeda je pobeda
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Kakav ludak je Nick,ima sreće sto sudije nemaju petlju da ga kazne,ali neka ga,nek luduje dok mu se moze,a onda...
              Last edited by Srkisa; 28-04-15, 20:25.

              Comment


              • Sta je uradio Nick sto ga nisu kaznile sudije?
                OVAKO

                Comment


                • Trebalo je da bude iskljucen http://www.dailymail.co.uk/wires/aap...s-Estoril.html
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by ClayWarrior View Post
                    Kada tako gledamo jeste ali drugu opomenu nije trebao da dobije jer je samo lagano bacio reket,nije ga polomio.

                    Kako tenis zna da bude zanimljiv sport kada izadju 2 lika kojima se isti jako igra.Tipsarevic je jednako dobar kao nekad,sipa vinere iz svih mogucih pozicija a ovaj Estrelja je strasno neugodan igrac.

                    Comment


                    • Tipsa imao 5:3 u 3.setu, servirao za mec...i na kraju izgubio.

                      Comment


                      • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                        Tipsa imao 5:3 u 3.setu, servirao za mec...i na kraju izgubio.
                        Nema veze, bice bolje, tek se vratio, i ovo je sasvim solidno
                        link

                        Comment


                        • tipsi je imao priliku da plelomi mec kod 3-1* 30-30. u tim trenucima je bio bolji a protivnik smuseniji. imao je odlican lob kojeg je protivnik uspio jedva da dohvati iz BH "smeca" lopta je otisla na gore i pala idealno tipsi preko mreze. protivnik je bio na nicijoj zemlji (oko servis linije sto je idealno za tipsu, nit na mrezi nit na baz liniji) i tipsi je mogao i da plasira i da ubije loptu a on je iz trka i iz skoka krkanski opalio u aut. bez ikakve potrebe. mogao je mirno i sa zemlje uz bolji oslonac odigrati sta je htjeo. prokomentarisao sam (na jednom drugom forumu) da bi ga to moglo kostati meca i da se nadam da nece. poslije je tipsi dobio 2p i imao BL pa jos jednu ali nije vratio servise na te 2. bl. imao je i bl kod 5-5* kada opet nije vratio servis. misljenja sam da je u onom trenutku odigrao bez divljanja i mirno dobio poen da bi prelomio mec. jer je imao i igru i uzdrmanog protivnika i imao bi 30-40 umjesto 40-30 (a i dobio je 2 naredna poena, mada je moglo i drugacije biti da je tada imao BL ali mislim da bi u tom trenutku bez takve greske prelomio mec).

                          valjda nesto nauci i ne pravi takve greske u takvim trenucima (kada moze da potpuno prelomi mec, mogao je do *4-1 uz dupli brejk). nema potrebe za divljanjem... odigraj siguran poen rutinski.. ne iz skoka bez oslonca i prejako.
                          Last edited by talicni; 29-04-15, 17:36.

                          Comment


                          • šta radi blesavi Giraldo? samo nabija bezveze, jel ga neko ljutio

                            Comment


                            • Samo nek se on ljuti, kako bi dobro palo Rubljovljevo 1/4.. i sansa da dobije i taj mec
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Nije se moglo,Rubljev je svoju porciju vinera isporucio ali Hiraldo nije skoro nista promasio.

                                Comment

                                Working...
                                X