Announcement

Collapse
No announcement yet.

Burnley F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno nisam ocekivao pobjedu. Bod sasvim dobar. Prvo je kolo. U cetvrtak imali utamicu lige europe sa Turcima i samim time optereceno je veliko, pogotovo za nas koji se prvi put susrecemo sa europom nakon decenija i decenija ne igranja. Fino je vidjeti Ingsa kako opet igra. Nadam se da ce se ustaliti tamo.
    To je to. U cetvrtak turci pa Votford u nedjelju.
    Nadam se ako udjemo da nas nece LE kostati plasmana u PL.

    Comment


    • Sautempton ozbiljan kandidat za ispadanje, bod jeste ok ali ovakve utakmice su biti ili ne biti. Nije nemoguć scenario da na kraju sezone bude Burnli ili Sautempton, za opstanak.
      Na jednom frontu će se osetiti dupla kilometraža, Istanbul u četvrtak je ozbiljna koska.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Mislim da Barnli ni u kakvoj situaciji neće doći u situaciju da se bori za opstanak, makar i ušli u LE.
        Što se nas tiče, takođe mislim da neće biti problema oko opstanka. Sad, videćemo, mnogo toga što sam mislio nije ispalo tako
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Tu su Vydra, još po neki igrač u svajkoj liniji. Neće biti problema, naravno ako se prođu Turci. Što je tipa 55-45%.

          Dajš... ozbiljan trener.

          Isto i Benitez.
          Mislim da će onaj Muto uskoro postati starter... ali nedostatak špica, koji i ne mora da da više od oko 10 golova u sezoni uništi... mada Muto je taj tip.

          Comment


          • Ma čisto sumnjam da će Burnley ili Soton biti ugroženi ove sezone. Nije nepoštovanje prema drugim klubovima, ali onako odokativno čini mi se da ima barem pet lošijih. EL bi mogla imati loš efekt ako naravno uopće izborimo igranje u grupnoj fazi. Utakmica s Istanbulom je 50/50, a nakon toga nas čeka Olympiacos protiv kojeg sigurno nećemo biti favoriti.
            Isto tako mislim da se malo pretjeruje s problemom 'tankog kadra'. Mi smo sasvim dovoljno popunjeni na svim pozicijama, osim na krilnim.

            Soton je odigrao solidno. Mislim da smo mi bili u laganoj prednosti jer smo već odigrali tri službene utakmice ove sezone dok je njima to bila prva. Bili su lošiji u prvih šezdeset minuta, ali preuzeli su inicijativu ulaskom Ingsa i Elyonusija.

            Comment


            • To je to
              Sada samo Olimpijakos ostao do grupne faze.. Do istorije.

              Ajmooo breee !!!
              Last edited by Dule Krtola; 16-08-18, 23:30.

              Comment


              • Mislio sam da neće želeti Barnli do LE, sigurno im ne bi ni palo teško i da su ispali. Ali vidi se rekao bih da žele evropu, i svaka im čast zbog toga. Jer recimo Vest Hem one dve sezone poslednje koje je igrao kvalifikacije, ako se ne varam od nekih Kazahstanaca ispadao, jer ih je bolelo jaje da se potrude malo. Samo napred Barnli do LE.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Ne znam kakav je Olimpijakos sada, na papiru izgleda težak žreb, mada više nisu šampioni. Klub koji pusti Bena mora da ima opasan kadar kada jedan takav as nema mesta u prvom timu.

                  edit

                  Last edited by La Jugoslavia; 17-08-18, 16:03.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Ja nisam gotov
                    Necu stati
                    Jos u meni gori ona vatra
                    U inat svima
                    Idem dalje
                    Oci u oci, oci u oci.

                    C'mon Burnley!!

                    Comment


                    • Comment


                      • Jbg. Steta. Ne znam sto da kazem.
                        Jedna tuzna karijera.

                        Comment


                        • Comment


                          • Comment


                            • Championship ❤

                              Comment


                              • Konačno ode Šon.
                                Hvala na svemu ali ono vise nije imalo smisla.

                                U nove pohode, u nove pobjede!!

                                Comment

                                Working...
                                X